1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
11 |
12 |
13 |
14 |
15 |
16 |
17 |
18 |
19 |
20 |
21 |
22 |
23 |
24 |
25 |
26 |
27 |
28 |
29 |
30 |
31 |
32 |
33 |
34 |
35 |
36 |
37 |
38 |
39 |
40 |
41 |
42 |
43 |
44 |
45 |
46 |
47 |
48 |
49 |
50 |
51 |
52 |
53 |
54 |
55 |
56 |
57 |
58 |
59 |
Tőlem is egy kis apróság: A képek és logok letöltése a ládalistában logletöltés és képletöltés névre hallgat, míg a konkrét ládánál megtalálások és képek névre. Elsőre kicsit zavaró, esetleg jobb lenne ha ugyanaz lenne a nevük, és ha a menüben is ugyanazon a helyen lennének.
Sajnos az 1.3.22-es verziónak is forog nálam össze-vissza az iránytűje, majd megpróbálkozok állítani rajta valamit legközelebb, de a nagy sürgés-forgásban is nagyon ritkán mutat a tényleges irányba. A programot imádom, és bámulatos ahogy fejlődik, csak sajnálom hogy tájolásra nekem eddig alkalmatlan.
Sajnos az 1.3.22-es verziónak is forog nálam össze-vissza az iránytűje, majd megpróbálkozok állítani rajta valamit legközelebb, de a nagy sürgés-forgásban is nagyon ritkán mutat a tényleges irányba. A programot imádom, és bámulatos ahogy fejlődik, csak sajnálom hogy tájolásra nekem eddig alkalmatlan.
kis apróság: mikor az sd kártyáról akarok betölteni ládalistát, a könyvtárak listázása nálam nem abc sorrendben történik, hanem teljesen összevissza. Nincs olyan sok, hogy ne találjam meg, csak jeleztem :)
Köszönöm a választ! Csak azért érdeklődtem, mert van egy Huewei Slim táblagépem és a marketben nem kompatibilisnak jelöli a market, kézzel sikerült felrakni rá, de az iránytű összevissza pörög.
Gyuri
Gyuri
Előzmény: keep (#645)
Bármely Androidos készülékre feltehető, amin legalább 2.1-es Android fut. Új készülékek között csak ilyet találsz. úgyszintén igaz ez a GPS vevőre.
Tehát összefoglalva: bármelyiken :)
Tehát összefoglalva: bármelyiken :)
Előzmény: bgeorge65 (#644)
Sziasztok!
Androidos telefonvásárlás előtt állok, és már eddig is keresgettem ládákat a mió készülékemmel. Az app-ok között találtam erre a programra. Milyek készülékeken működik ez a progi.
Gyuri
Androidos telefonvásárlás előtt állok, és már eddig is keresgettem ládákat a mió készülékemmel. Az app-ok között találtam erre a programra. Milyek készülékeken működik ez a progi.
Gyuri
Szerver karbantartás miatt a fórum fejlécében levő linkek ma délutánig nem elérhetők.
Az alapvető probléma itt van:
[link]
A 200-as korlát meg amiatt van, hogy az android korlátai miatt akármekkora méretű file-t nem tud feldolgozni a program.
[link]
A 200-as korlát meg amiatt van, hogy az android korlátai miatt akármekkora méretű file-t nem tud feldolgozni a program.
Előzmény: Csuhás (#641)
Nekem nem sikerül a gc oldalról a ládalistát letöltenem. Összes meg nem találtat szeretném, de a "Nem sikerült a feltételeknek megfelelő ládát letölteni" üzenetet kapom. Előtte valami pici ablak kivillan egy tized mp-re mintha valami 200-0 vagy valami hasonlót írna ki. Mit rontok el?
Moderátor
Előzmény: BigMick (#640)
Új verzió letölthető a fórum fejlécében szereplő linkről: 1.3.22
Javítottam az OSM térképmotor mellett a ládaikonra bökés kezelését, most már érzékeli szépen, és átvált a láda leírására itt is, nem csak a Google online térképnél.
Javítottam az OSM térképmotor mellett a ládaikonra bökés kezelését, most már érzékeli szépen, és átvált a láda leírására itt is, nem csak a Google online térképnél.
Ha a térkép beállításoknál Google online térképet használsz, akkor így működik.
Az OSM online/offline térkép esetében viszont valamiért tényleg nem így megy. Meg fogom nézni, és majd javítom.
Az OSM online/offline térkép esetében viszont valamiért tényleg nem így megy. Meg fogom nézni, és majd javítom.
Előzmény: tmolli (#638)
Sziasztok!
Nagyon tetszik a program.
Nekem az hiányzik belőle, hogy amikor az összes letöltött ládát térképen mutatja, akkor nem lehet "rájuk bökni" és megnézni, hogy melyik-melyik. Ez csak nálam nem működik? Vagy nincs benne ilyen lehetőség?
Nagyon tetszik a program.
Nekem az hiányzik belőle, hogy amikor az összes letöltött ládát térképen mutatja, akkor nem lehet "rájuk bökni" és megnézni, hogy melyik-melyik. Ez csak nálam nem működik? Vagy nincs benne ilyen lehetőség?
Én a következőképpen csináltam. WIFI bekapcsolva, hogy legyen net. Elindítod a progit majd a beállításokban->térképforrás kijelölöd az OSM térképeket.Betöltesz egy tetszőleges ládapontot, hogy a felső sorban megjelenjen a térkép ikon. Rákkantintás után a bal felső sarokban megjelennek a kijelölt OSM források. Abból válsztasz egyet.Ekkor megjelenik a térkép a négyzetrács helyett. Felhúzod a max nagyítást hogy offline-ban is tudj zoomolni mert így lementi a különböző rétegeket. Ha kész van akkor akkor a g.hu/MapTitleCache megfelelő könyvtárába helyezi a rétegeket. Ha kikapcsolod a wifit akkor működnie kell a térképeknek net nélkül is.
Remélem sikerült segíteni !
Remélem sikerült segíteni !
Előzmény: vik (#634)
ez egy érdekes kérdés, már én is fel akartam vetni.
az látszik, hogy a gugli off-line térkép még nem használható.
az OSM viszont igen, de hogyan?
én próbáltam már korábban, de nem igazán működött: leírás híján arra gondoltam, hogy a tervezett meglátogatandó környék térképrészletei lejönnek a cache-be, ha előzőleg otthon megnézem őket.
nem volt felhőtlen a boldogság, mert csak bizonyos részleteket láttam, másokat nem.
lehet, hogy csak azok a nagyítási szintek töltődnek le, amiket előzőleg megnézel?
(de lehet, hogy nem így van és én bénáztam)
az látszik, hogy a gugli off-line térkép még nem használható.
az OSM viszont igen, de hogyan?
én próbáltam már korábban, de nem igazán működött: leírás híján arra gondoltam, hogy a tervezett meglátogatandó környék térképrészletei lejönnek a cache-be, ha előzőleg otthon megnézem őket.
nem volt felhőtlen a boldogság, mert csak bizonyos részleteket láttam, másokat nem.
lehet, hogy csak azok a nagyítási szintek töltődnek le, amiket előzőleg megnézel?
(de lehet, hogy nem így van és én bénáztam)
Előzmény: vik (#634)
@Ahinana: Az offline térképet te hogy keltetted életre? Nekem valamiért nem akar összejönni
Előzmény: Ahinana (#633)
Gratulálok BigMick a programhoz.Nekem nagyon bejött. Sikerült az offline térképet is munkára bírni bár terepen még nem próbáltam.
Remélem nem lesz vele probléma. Galaxy Ace-t használok várom az újabb fejlesztéseket addig is mégegyszer köszi !
Remélem nem lesz vele probléma. Galaxy Ace-t használok várom az újabb fejlesztéseket addig is mégegyszer köszi !
Vagy tökéletes a jelenlegi, vagy nagyon hideg lett a kesseléshez! :)
Hát, nekem sehogy se akar lefagyni akkor se, ha kifejezetten rossz usernévvel vagy jelszóval akarok ládaadatot letölteni.
Szól, hogy nem sikerült csatlakozni a geocaching.hu-hoz, majd a user-specifikus szűrési feltételt (pl. csak az általam meg nem találtakat) kihagyja a lekérési feltételek közül, és az így szóbajövő ládákat tölti le.
Szól, hogy nem sikerült csatlakozni a geocaching.hu-hoz, majd a user-specifikus szűrési feltételt (pl. csak az általam meg nem találtakat) kihagyja a lekérési feltételek közül, és az így szóbajövő ládákat tölti le.
Előzmény: handras (#624)
Erről a hozzászólásról kicsit felfelé irányítod a tekinteted, és a fórum címe alatt azt olvashatod "Letöltés:" és mellette pirossal, hogy: "aktuális verzió".
Na arra rákattintasz, és örülsz a történéseknek! :o)
Na arra rákattintasz, és örülsz a történéseknek! :o)
Előzmény: diego (#627)
Szia!
Azt szeretném kérdezni, hogy az 1.3.21-es verzió honnan tölthető le? A marketen még mindig csak az 1.3.19-et mutatja.
Azt szeretném kérdezni, hogy az 1.3.21-es verzió honnan tölthető le? A marketen még mindig csak az 1.3.19-et mutatja.
Előzmény: BigMick (#614)
Persze.
Ha hibás a beállításokban elmentett Usernév/jelszó és így akarsz ládát letölteni....
Ha hibás a beállításokban elmentett Usernév/jelszó és így akarsz ládát letölteni....
Előzmény: BigMick (#618)
nem tudom, én soha nem próbáltam még mobilnetről.
gépen letöltöm az apk-t, áttolom a kütyüre és App Installer-rel telepítem. mindenestül max. 3 perc.
:)
gépen letöltöm az apk-t, áttolom a kütyüre és App Installer-rel telepítem. mindenestül max. 3 perc.
:)
Előzmény: streng (#622)
Nektek működik a legújabb verzió letöltése mobilnetről?
Nálam 3G-n (Vodafone) nem jön le. Se telefonon, se gépen. Viszont ha más netet használok letölti.
[link]
Weboldal nem érhető el hibát kapok.
Nálam 3G-n (Vodafone) nem jön le. Se telefonon, se gépen. Viszont ha más netet használok letölti.
[link]
Weboldal nem érhető el hibát kapok.
Handras!
"Jó lenne, ha a letöltött ládákhoz az egyéb poi-k is lejönnének automatikusan (itt rakd le a kocsit, itt fordulj jobbra stb.)."
Működik ez, csak a láda részletes leírásánál kell a jobb felső sarokban a térképre kattintani, akkor teszi ki a plusz pontokat.
Ha rögtön minden ládával jönne minden pont nagy lenne a zsúfoltság a térképen. :)
"Jó lenne, ha a letöltött ládákhoz az egyéb poi-k is lejönnének automatikusan (itt rakd le a kocsit, itt fordulj jobbra stb.)."
Működik ez, csak a láda részletes leírásánál kell a jobb felső sarokban a térképre kattintani, akkor teszi ki a plusz pontokat.
Ha rögtön minden ládával jönne minden pont nagy lenne a zsúfoltság a térképen. :)
Előzmény: handras (#616)
A megjelenéskor letöltöttem innen az 1.3.21 verziót.
Az imént sikeresen frissítette a market automatikusan az 1.3.19-re... :o|
Az imént sikeresen frissítette a market automatikusan az 1.3.19-re... :o|
Kipróbáltam élesben, az iránytű sokkal stabilabb és pontosabb, mint eddig.
Persze, az okostelefon határain belül, ezzel számolni kell annak, aki ilyen kütyüvel indul el.
Persze, az okostelefon határain belül, ezzel számolni kell annak, aki ilyen kütyüvel indul el.
Előzmény: BigMick (#614)
Ha hibás a jelszó, most is lefagy/újraindul.
Ezt részleteznéd kicsit?
Én ma egy ládánál 3x is elrontottam a jelszót, mindig közölte, hogy ez nem egyezik az adatbázisban tárolttal. És se lefagyás, se újraindulás, hanem egyszerűen csak írhattam be a következő verziót.
Ezt részleteznéd kicsit?
Én ma egy ládánál 3x is elrontottam a jelszót, mindig közölte, hogy ez nem egyezik az adatbázisban tárolttal. És se lefagyás, se újraindulás, hanem egyszerűen csak írhattam be a következő verziót.
Előzmény: handras (#617)
Tegnap még a marketről az előző verzió jött le. Hogyan tudom kézzel frissíteni?
Nagyon tetszett a program. Eddig én a PDA-n futó GpsTuner-t használtam, ezért mindent ehhez viszonyítok. :)
Samsung telefonon próbáltuk. A pontosságával meg voltunk elégedve a szenzor frekijének beállítása után az iránytű is használható volt.
Ezek szerint az már megoldódott, hogy ha oldalra fordítom a készüléket akkor is megjelenjen a billentyűzet?
Jó lenne, ha a letöltött ládákhoz az egyéb poi-k is lejönnének automatikusan (itt rakd le a kocsit, itt fordulj jobbra stb.).
Nagyon tetszett a program. Eddig én a PDA-n futó GpsTuner-t használtam, ezért mindent ehhez viszonyítok. :)
Samsung telefonon próbáltuk. A pontosságával meg voltunk elégedve a szenzor frekijének beállítása után az iránytű is használható volt.
Ezek szerint az már megoldódott, hogy ha oldalra fordítom a készüléket akkor is megjelenjen a billentyűzet?
Jó lenne, ha a letöltött ládákhoz az egyéb poi-k is lejönnének automatikusan (itt rakd le a kocsit, itt fordulj jobbra stb.).
Előzmény: BigMick (#614)
Az iránytű már sokkal stabilabbnak tűnik, holnap - illetve ma - majd élesben is kipróbálom.
Előzmény: BigMick (#614)
Új verziól letölthető: 1.3.21
Picit még simogattam a GPS/iránytű kezelésen, illetve most már a ládaletöltés és ládalista oldalak sem fixen álló formátumúak.
Picit még simogattam a GPS/iránytű kezelésen, illetve most már a ládaletöltés és ládalista oldalak sem fixen álló formátumúak.
Szia BigMick!
Elégedettséggel használom a telcsimen a programodat. Azon fel sem tűnt, hogy a ládalista és a letöltés képernyő csak álló módban működik. Nem rég vettem egy Samsung galaxy tab 10.1-est és arra is felraktam a progit, viszont ezt többnyire fekvő képernyővel használom.
Szóval az lenne a kérésem, hogy az előbb említett két képernyő is forgatható legyen a telefon/tablet helyzetének megfelelően.
Köszi: viragk
Elégedettséggel használom a telcsimen a programodat. Azon fel sem tűnt, hogy a ládalista és a letöltés képernyő csak álló módban működik. Nem rég vettem egy Samsung galaxy tab 10.1-est és arra is felraktam a progit, viszont ezt többnyire fekvő képernyővel használom.
Szóval az lenne a kérésem, hogy az előbb említett két képernyő is forgatható legyen a telefon/tablet helyzetének megfelelően.
Köszi: viragk
Pontosítok: nem folyamatosan pörög a tű, csak néha fordul egyet-egyet. Ettől jól használható a dolog, az iránytű meg nyilván olaj-csillapításos, azért késik kicsit! :) Le is vettem a frissítést a legritkábbra, minek ezzel izmozni!
Ami inkább zavaró, volt olyan is, hogy kézben tartva gyalogos bolyongáskor nem akarta a pozíciót frissíteni - máskor meg rendesen folyamatosan változott, ahogy haladtam a kerékpárral. Ez valami Blade specifikus GPS bizonytalanság lesz talán. További teszt szükséges! :)
Ami inkább zavaró, volt olyan is, hogy kézben tartva gyalogos bolyongáskor nem akarta a pozíciót frissíteni - máskor meg rendesen folyamatosan változott, ahogy haladtam a kerékpárral. Ez valami Blade specifikus GPS bizonytalanság lesz talán. További teszt szükséges! :)
Előzmény: heidricha (#610)
megerősítem, az iránytű bár még ugrál kicsit a tényleges irány körül, de nem pörög már mint a motolla.
a kütyü egy helyben történő forgatásakor kicsit késleltetve követi forgatást a tű, de ez nyilván azért van, mert a GPS kapott prioritást.
a távolság mérés nekem stabilnak tűnik, még a közvetlen közelben is.
alakul. :)
a kütyü egy helyben történő forgatásakor kicsit késleltetve követi forgatást a tű, de ez nyilván azért van, mert a GPS kapott prioritást.
a távolság mérés nekem stabilnak tűnik, még a közvetlen közelben is.
alakul. :)
Előzmény: BigMick (#608)
Sokkal jobb lett Blade-en! Nem ugrál (egyszer bevillant egy 1.1km a 4m helyett, de kevesebb, mint egy mp-re), viszont az iránytű pörög, és nem csak ott, ahol pár méterre vagyok, vagyis nagyjából érthető volna - ez azonban nem gáz, szinte mintha direkt lenne, hogy azt ne higgyem, hogy lefagyott :)
Ha nincs rendes pozíció, akkor fehér a tű? Vagy ez mástól függ?
Még kell tapasztalat, de egyelőre teljesen egyértelműen, hogy komoly fejlődést jelent ez az utolsó változtatás!
Ha nincs rendes pozíció, akkor fehér a tű? Vagy ez mástól függ?
Még kell tapasztalat, de egyelőre teljesen egyértelműen, hogy komoly fejlődést jelent ez az utolsó változtatás!
Előzmény: BigMick (#608)
Új verzió: 1.3.20
- Megpróbáltam javítani a pozíciómeghatározás algoritmusán (a program igyekszik kifejezetten a GPS-re támaszkodni, és csak nagyon nyomós érvek hatására térül el ettől)
- Képernyőváltáskor nem kapcsolja automatikusan ki/be a GPS-t, hanem folyamatosan tartja azt a beállítást, amit a képernyők címsorára helyezett GPS ikonnal manuálisan beállítottunk (GPS be, vagy GPS ki)
- Megpróbáltam javítani a pozíciómeghatározás algoritmusán (a program igyekszik kifejezetten a GPS-re támaszkodni, és csak nagyon nyomós érvek hatására térül el ettől)
- Képernyőváltáskor nem kapcsolja automatikusan ki/be a GPS-t, hanem folyamatosan tartja azt a beállítást, amit a képernyők címsorára helyezett GPS ikonnal manuálisan beállítottunk (GPS be, vagy GPS ki)
Szerintem az történhetett, hogy a frissítések során a kütyü elfelejtette a korábbi beállításokat, vagyis a GC/GG usernévet és jelszót.
Előzmény: Moles (#605)
Szia BigMick. Valami oknál fogva nem tudok megtalálást rögzíteni, mert azt írja: nincs egy mező kitöltve! pedig mindent kitöltöttem. Eddig jol működött, de frissítettem az androidot meg a g:hu-t, azóta nem megy. SE X10i Android 2.3 g:hu 1.3.19 Mi lehet a hiba?
Amiket írsz, abból nekem az jön le, hogy a kütyü szépen kapja a jelet a GPS-től, aztán egyszer csak átvált hálózat alapú helymeghatározásra.
Most hangolom azt az algoritmust, amelyik a helymeghatározás nyers adataiból eldönti, hogy a valamelyik helymeghatározási háttérszolgáltatástól kapott értéket elfogadja-e legfrissebb koordinátának, és továbbengedje az azt igénylő alkalmazás (pl. iránytű) felé, vagy inkább dobja el.
És itt sok mindent kell figyelembe venni: mikori az adat (lehet, hogy régebbi, mint az, amit legutoljára már átengedett), mekkora a becsült pontatlansága (ez az Accuracy érték), stb.
És pont ez az Accuracy tud megtévesztő lenni, mert bár az Android gyárilag biztosítja a vas által szolgáltatott pozícióból ennek a lekérdezhetőségét, de a vas nem mindig adja ezt az értéket!
Vagy 0-t ad helyette, ami rohadtul megtévesztő.
Az algoritmust most úgy módosítom, hogy ne csak az Accuracy értéket vegye figyelembe, hanem azt is, ki mondta az adott pozíciót. És lehetőleg igyekezzen a GPS-nek hinni...
Az átlagolásos pozíciómérést is be fogom rakni valahová, jó ötlet.
Én ugyan nem pont az iránytűre gondoltam.
Most hangolom azt az algoritmust, amelyik a helymeghatározás nyers adataiból eldönti, hogy a valamelyik helymeghatározási háttérszolgáltatástól kapott értéket elfogadja-e legfrissebb koordinátának, és továbbengedje az azt igénylő alkalmazás (pl. iránytű) felé, vagy inkább dobja el.
És itt sok mindent kell figyelembe venni: mikori az adat (lehet, hogy régebbi, mint az, amit legutoljára már átengedett), mekkora a becsült pontatlansága (ez az Accuracy érték), stb.
És pont ez az Accuracy tud megtévesztő lenni, mert bár az Android gyárilag biztosítja a vas által szolgáltatott pozícióból ennek a lekérdezhetőségét, de a vas nem mindig adja ezt az értéket!
Vagy 0-t ad helyette, ami rohadtul megtévesztő.
Az algoritmust most úgy módosítom, hogy ne csak az Accuracy értéket vegye figyelembe, hanem azt is, ki mondta az adott pozíciót. És lehetőleg igyekezzen a GPS-nek hinni...
Az átlagolásos pozíciómérést is be fogom rakni valahová, jó ötlet.
Én ugyan nem pont az iránytűre gondoltam.
Előzmény: heidricha (#603)
És a tegnapi kaland, ami ugyan nem sok újat hoz, de hátha...
Endomondo megy... a láda közelében elindítottam a g:hu-t is, Endomondo ilyenkor automatikusan szünetelteti a track-et, de ettől mindent működtet természetesen, vagyis fix-re nem kell várni. Minden szép, a láda 30 méterre... rendes ösvény miatt félkörbe kell menni, ösvényen indulok be (láda 20 méterre), két lépés után láda 2.8km-re lett! Első gondolatom az volt, hogy az erdő beárnyékolt, de ugyanilyenem volt korábban Nyílt terepen - azt hiszem inkább valami idő járt le, ameddig "jár nekem" az irányítás :) Ugyanott, csak bentebb (pont a ládánál) néztem a GPSaveraging-gel, 6m-ről indult a pontosság, vagyis ha le is csökkent valamikor, azért annyira nem.
Erről jut eszembe: a pontosság kijelzése - továbbra is azt gondolom - szerencsés lenne az iránytű nézeten, ugyanott ha egy ilyen több mérésen alapuló átlagolás is lenne, az meg még szuperebb lenne, ha külön alkalmazással készül, leginkább csak a dátumokkal tudom összepárosítani később. Meg milyen jó lenne pl. új láda/játék elhelyezéshez is!
Endomondo megy... a láda közelében elindítottam a g:hu-t is, Endomondo ilyenkor automatikusan szünetelteti a track-et, de ettől mindent működtet természetesen, vagyis fix-re nem kell várni. Minden szép, a láda 30 méterre... rendes ösvény miatt félkörbe kell menni, ösvényen indulok be (láda 20 méterre), két lépés után láda 2.8km-re lett! Első gondolatom az volt, hogy az erdő beárnyékolt, de ugyanilyenem volt korábban Nyílt terepen - azt hiszem inkább valami idő járt le, ameddig "jár nekem" az irányítás :) Ugyanott, csak bentebb (pont a ládánál) néztem a GPSaveraging-gel, 6m-ről indult a pontosság, vagyis ha le is csökkent valamikor, azért annyira nem.
Erről jut eszembe: a pontosság kijelzése - továbbra is azt gondolom - szerencsés lenne az iránytű nézeten, ugyanott ha egy ilyen több mérésen alapuló átlagolás is lenne, az meg még szuperebb lenne, ha külön alkalmazással készül, leginkább csak a dátumokkal tudom összepárosítani később. Meg milyen jó lenne pl. új láda/játék elhelyezéshez is!
Előzmény: heidricha (#602)
public float getAccuracy ()
Since: API Level 1
Returns the accuracy of the fix in meters. If hasAccuracy() is false, 0.0 is returned.
Ezzel nem lehetne menni valamire? Még mindig azt gondolom, hogy a baj akkor van, ha a GPS nagyon gyorsan válaszol, ilyenkor persze köze nincs a műholdakhoz, csak a GSM tornyokkal foglalkozik...
Meg van egy ilyen is:
java.lang.Object
łandroid.location.Criteria
intACCURACY_HIGHa constant indicating a high accuracy requirement - may be used for horizontal, altitude, speed or bearing accuracy.
Erős a gyanúm, hogy Te - velem ellentétben - nem először látsz ilyet, ettől remélem nem bántó, mert akkor elnézést kérek!
Since: API Level 1
Returns the accuracy of the fix in meters. If hasAccuracy() is false, 0.0 is returned.
Ezzel nem lehetne menni valamire? Még mindig azt gondolom, hogy a baj akkor van, ha a GPS nagyon gyorsan válaszol, ilyenkor persze köze nincs a műholdakhoz, csak a GSM tornyokkal foglalkozik...
Meg van egy ilyen is:
java.lang.Object
łandroid.location.Criteria
intACCURACY_HIGHa constant indicating a high accuracy requirement - may be used for horizontal, altitude, speed or bearing accuracy.
Erős a gyanúm, hogy Te - velem ellentétben - nem először látsz ilyet, ettől remélem nem bántó, mert akkor elnézést kérek!
Előzmény: BigMick (#601)
Nekiállok újra átgondolni a pozíció meghatározás módját a progiban. Remélem, sikerül javítani rajta.
Előzmény: heidricha (#600)
Nem ezen múlik. Biztos, hogy nem profi GPS, de minden más alkalmazással (direkt írtam az Endomondo-t, meg a Navitel-t) rendesen működik! Ezt nehéz a készülékre kenni!
Előzmény: gonczi (#595)
Érdekes, letöltöttem innen az apk-t és működik, csak a market-ből nem lehet telepíteni.
Előzmény: viragk (#598)
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
11 |
12 |
13 |
14 |
15 |
16 |
17 |
18 |
19 |
20 |
21 |
22 |
23 |
24 |
25 |
26 |
27 |
28 |
29 |
30 |
31 |
32 |
33 |
34 |
35 |
36 |
37 |
38 |
39 |
40 |
41 |
42 |
43 |
44 |
45 |
46 |
47 |
48 |
49 |
50 |
51 |
52 |
53 |
54 |
55 |
56 |
57 |
58 |
59 |