Geocaching.hu és GPSGames.hu alkalmazás Androidra.
Letöltés: aktuális verzió | verziótörténet | FAQ
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 |
2011-11-29 12:04:39
Sziasztok!
Ma frissítettem az 1.3.15-ről az 1.2.23-ra. (A Marketből nem a .28-ast frissítette) A problémám az, hogy megtaláláskor azt írja, "Nem töltötted ki valamelyik kötelező mezőt." Ha visszarakom a .15-öst teljesen jól működik.
Találkoztatok már ezzel a problémával? Ha van ötlet mit csinálok rosszul légyszi írjatok.

Köszi

Norbert

2011-11-27 20:56:39
Jobban utánanéztem A MOBAC-nak (Mobile Atlas Creator). Rengeteg kimeneti formátum van OSMDROID, OSMAND, andnav (amit az OSMdroid is használ), OruxMaps, Trekbuddy.
Ha letöltöd a MOBAC-ot alapból a régebbi Túratérkép (Hungary)-t hostcity-s tuhus térképből ajánlja fel, ami egy régebbi verzió (bár a túraútvonalak nem nagyon változnak). És itt vannak csempehiányok. Pl.:Egy egész Vértest letöltésénél hiányzik egy-két 16 zomlevel-es csempe. És fontos: hiányoznak a szintvonalak!
Ennek a kiküszöbölésére a Mobile Atlas Creator/mapsources mappába ezt (custom.xml) kell bemásolni, így a következő indításkor a legfrisebb TUHU-s térkép, szintvonalakkal és domborzati árnyékolással is választható.
Tudom egy átlag user-nek nehézkes, de ha találnál kimeneti formátumoknál használhatót, akkor ha Mo. nem is, de régiók offlineban tárolhatók lennének. Egy Pilis térkép OruxSqlite formátumban (13-16 zoomlevel) 45 Mb.

Előzmény: BigMick (#713)
2011-11-27 17:16:30
Mobile Atlas Creator a megoldás (http://mobac.sourceforge.net/). Ez beolvassa a TUHU-t, a csempék zoom-jait magadnak állíthatod be. Úgy tudom a TUHU max 16 zoom level. Már csak a kimeneti formátumot kéne összelőnöd.
Túrázáshoz az Oruxmap app-ot használom. Ilyen kimenet van a Mobile Atlas Creatoron. Tökéletesen működik. Túrázás előtt kijelölök egy régiót pl: Mátra. Zomm levelnél bepipálom a 16, 15, 14, 13. Lementem a gépre innen át SD-re.

Előzmény: BigMick (#713)
2011-11-24 22:41:14
persze nálunk is láthatók...
...csak olvashatatlanok a már idősödő vakvarjaknak - mint én is.
:)
gonczi

Előzmény: Juju (#720)
2011-11-24 16:35:27
Nekem az utcanevek láthatók, és az előre, a térképpel lejövő ládák feliratai is.
Juju

Előzmény: BigMick (#718)
2011-11-24 15:29:10
... és ezek a csempék mekkora felbontásra készültek.
nem mindegy, hogy ugyan azt a csempét egy 19"-os monitoron vagy egy néhány collos mobilképernyőn nézed.
gonczi

Előzmény: BigMick (#718)
2011-11-24 14:52:14
ZTE Blade 800*480 kijelzőjén alig olvashatók a tuhu feliratai. ( utcanevek, ládanevek stb ) Meg lehetne őket növelni, vagy még inkább beállíthatóvá tenni?
Nincs jó hírem. Mivel a térkép a map szerverről letöltött 256x256 pixeles képekből áll össze, sajnos azt látod, ami ezeken a képeken van. Hogy egy adott 256x256-os csempére mekkora méretben kerülnek rá a betűk, jelek, stb., azt maximum a csempe gyártásakor lehet (ha lehet) szabályozni. A legyártott csempék felhasználásakor sajnos erre már nincs mód.
Újabb potenciális felvetés a tuhu/Gc dev.geo-ba...
BigMick

Előzmény: Csuhás (#716)
2011-11-24 14:51:48
Off

Írtad hogy generálgattál különböző bitmap térképeket tuhuból és google anyagból. Ha akadna olyan térképed ami oziexplorerhez volna jó, és kb egy tucat 15..25Mb-os lapon tartalmazná az országot azt nagy örömmel letölteném ( mondjuk a data.hu oldalról ) Nem tudom ez milyen felbontást eredményez de lehet hogy használható volna PDA, PC, és Android könyezetben.

On
Csuhás
Moderátor

Előzmény: yada (#715)
2011-11-24 14:44:45
ZTE Blade 800*480 kijelzőjén alig olvashatók a tuhu feliratai. ( utcanevek, ládanevek stb ) Meg lehetne őket növelni, vagy még inkább beállíthatóvá tenni? Vaksi felhasználók örülnének neki.
Csuhás
Moderátor

2011-11-24 00:17:43
Az enyhe kifejezes hogy GB nagysagrendu. Teljes magyarorszag minden nagyitasi szintet elmentve 12-16GB feletti adat lenne. Boven. Igazabol a legnagyobb zoomolasi szint szamit, a tobbi csak toredeke lesz. Nekem meg soha nem sikerult a legnagyobbat lekonvertalni, a vilagon nincs annyi ido ami ahhoz kellene. (bar uj gepem 8 maggal ledaralna par ora alatt a gogle/tuhu mixet, a kodot megirtam hozza, de a letoltes problemas)
Probalkoztam korabban a raszteres terkep generalassal. Sikerult is, vannak tapasztalataim.

Ha az adatok mennyisege nem lenne elegge elrettento, akkor adjuk hozza a filerendszer blokk veszteseget (FAT/FAT32/ext2/3/4, barmelyik). Minden file pici, igy relativ nagy a veszteseg. Raadasul a konyvtar bejegyzesek is sokat elfoglalnak (rettento sok file, rettento sok bejegyzes). kb 3GB terkepreszlet tarolasa majdnem egy teljes 8GB kartyat elfoglal, rossz uzlet. Ha meg ez sem venne el a kedvet valakinek, akkor vegyuk hozza hogy az android rendszer nagyon megkuzd a kartyaval minden egyes behelyezesekor es a rendszer inditasakor. (az automatikus teszt es kep kereses/indexeles miatt, lassabb telefonokon lazan tartott egy oran at is, mellekesen a fotoalbum is tele lesz potya kepekkel :) ) Amugy vicces hogy a winXP siman meghal egy ekkora konyvtar kezelesetol, a telefon pedig nem... vegulis linux van benne :) az uj androidok meg lazan teljesitik a feladatot pillanatok alatt :)

Nem veletlenul talaltak ki azt a modszert, hogy a kepeket nem a filerendszerben taroljak egyesevel, hanem inkabb zip fileban taroljak tomoritve, vagy akar anelkul. Esetleg sqlite adatbazisban. Bar igy gyorsabb a kepek elerese, de ennek is van hatulutoje. Egy file max 2GB lehet, utana tulcsordul a file pointer es felulirja az adatokat. Vagyis 2GB darabokra kellene bontani a terkepet (ezt a trukkot meg sehol nem lattam megvalositva).
Marad a vektoros tarolas, akarmilyen lassu is, jo lesz az.
yada

Előzmény: BigMick (#713)
2011-11-23 22:28:47
Újabb verzió: 1.3.28
Két változás:
- az off-line térképletöltés indító képernyőn a feliratok most már jól olvashatók
- az online Google térkép komponensek eltávolításával a program mérete kicsit csökkent
BigMick

2011-11-23 13:57:38
Idézet
Azt nem lehetne, hogy egy adott könyvtárba bemásolnánk az sd-re a pc-vel leszedett tuhut

De, az is működhetne, a lényeg, hogy az SD kártyán a megfelelő helyen (g.hu.content/MapTileCache/tiles/tuhu alatt) ott legyenek a letöltött térképcsempék, a megfelelő könyvtárstruktúrában, megfelelő file-nevekkel.
Hogy ezt PC-ről mivel tudod letölteni, azt nem tudom. De ha valaki tud ilyen szolgáltatást, amelyik ezt megcsinálja, azt kérem, tegye közzé.
Ez a térképcsempés, mapserver-es módi iszonyúan nyeli a helyet, végül is minden felbontási szinthez rengeteg kis 256x256 pixeles kép alkotja. A teljes ország szerintem Gigabyte nagyságrendű lesz (több százezer ilyen kis képecskéről van szó)
BigMick

Előzmény: H.Gábor (#712)
2011-11-23 13:33:02
Azt nem lehetne, hogy egy adott könyvtárba bemásolnánk az sd-re a pc-vel leszedett tuhut? Így annyira lassú, hogy a frissítés szóba sem jöhet. Igaz én nem apróztam el, a teljes országot töltöm le, kb 20 perce tölt már.
H.Gábor

2011-11-23 11:50:16
Idézet
A háttér elvileg nem fekete, hanem sötétzöld

ezek szerint a színkezelés készülékfüggő? vagy az általad használt színkódot az én készülékem nem ismeri fel és feketét jelenít meg.
A javítással szerintem ráérsz, annyira nem zavaró, most hogy tudom, hogy megfejtettem :)
más típusokon pedig lehet, hogy jobban látszik.
gonczi

Előzmény: BigMick (#709)
2011-11-23 11:48:18
Térképkezelés módja menüpontban beböktem a zöld pöttyöt és nem tudom kivenni. Mit tesz ha van pötty és mit, ha nincs
Ez most egy átmeneti állapot, a korábbi verziókban még nem egy elemű volt a választék, hanem az online Google és az online/offline OSMDROID téképkezelés között lehetett választani.
Hagyd a pöttyöt, ahogy van (mást úgysem tehetsz...).

"térkép nézet menüjében új funkció: térkép letöltés off-line használatra" és ez melyik térképet, térképeket tölti le
Azt a fajta térképet tölti le, amelyiket éppen nézed :)
A képernyő bal felső sarkában mutatja egy áttetsző nyomógomb, hogy éppen melyik fajta térképet látod (pl. TUHU)
Ezzel a gombbal tudsz amúgy váltani a Beállításoknál bepipált különböző térképforrások között.
BigMick

Előzmény: H.Gábor (#708)
2011-11-23 11:42:27
a két opció megnevezése nem olvasható: fekete háttéren fekete betűk
A háttér elvileg nem fekete, hanem sötétzöld, de ettől még tényleg nem igazán olvasható. Hamarosan javítom.
A (nem látszó) feliratokat jól fejtetted meg....
BigMick

Előzmény: gonczi (#707)
2011-11-23 10:16:49
Aggyisten!
Új és lelkes user került a körbe. :)

Térképkezelés módja menüpontban beböktem a zöld pöttyöt és nem tudom kivenni. Mit tesz ha van pötty és mit, ha nincs?

"térkép nézet menüjében új funkció: térkép letöltés off-line használatra" és ez melyik térképet, térképeket tölti le? És abból, azokból mekkora darabot?

Szenzor frekvencia: 5, 16, 50? Galaxy s2-n mire állítsam.
H.Gábor

Előzmény: BigMick (#706)
2011-11-23 10:02:17
egy apró megjegyzés:
a térkép letöltés offline használatra menü alatti képernyőn a két opció megnevezése nem olvasható: fekete háttéren fekete betűk.
(gondolom a "jelölő körülieket" és a "mekkora sugarú körben" vagy valami ilyesmi lehet) Google térképnél.
és egy tipp: én meghagytam az alapértelmezett 15-öt (gondolom km) és kb. tíz perce tölti, és még mindig nem végzett.
gonczi

Előzmény: BigMick (#706)
2011-11-22 22:13:47
A topik fejlécében levő linkről újabb verzió letölthető: 1.3.27
Ami változott:
- SD kártyára telepíthetőség támogatása
- térkép nézet menüjében új funkció: térkép letöltés off-line használatra
- megszűnt az online Google térkép használatának a lehetősége
(a Google bevezette, hogy egy bizonyos nagyságrendű használat felett pénzt kér a fejlesztőtől a Map API használatáért. A g:hu még nem feszegeti ezt a határt, de mit lehet tudni...)
BigMick

2011-11-22 19:10:12
Nekem zte blade telón simán kártyára települt. ( Mondjuk főzött rom van rootolt telefonon )
Csuhás
Moderátor

Előzmény: BigMick (#704)
2011-11-22 18:34:16
Próbálok visszaemlékezni, miket követtem el a telefonom, mikor végre egy éve kijött rá a Froyo. Rémlik valami, hogy egy varázs beállítással lehetett elérni, hogy amelyik programnál nincs kifejezetten tiltva az SD-kártyára település, azt lehessen oda átrakni. A telefon amúgy nem rootolt.
De hogy mi volt ez, már nem emlékszem. Úgyhogy inkább belerakom a programba az SD-kártyás install lehetőségét.
BigMick

Előzmény: keep (#703)
2011-11-22 12:52:08
sajnos nálam sem app2sd program (com.a0soft.gphone.app2sd) sem az egyébként használt zdbox nem jelzi mozgathatóként, a rendszer alkalmazáskezelőben pedig a mozgatás gombja szürke.
Nem mintha annyira sokat számítana a dolog, csak gondoltam megemlítem.
A készülék ZTE Skate, de ZTE blade-n is megnéztem, hasonló a helyzet

Előzmény: BigMick (#701)
2011-11-19 08:07:56
Üdv!
Pár napja írtam, hogy 480*800-as kijelzőn a térképeken az ikonok és feliratok nálam kicsik (szerintem a pixel sürüség miatt), 20 évvel ezelött sem biztos hogy el tudtam volna olvasni. Bele is törödtem volna, ha közben nem találom meg az osmand nevű programot, /kodja: source code / amelyben találtam egy beállítást: kép .
Meg lehet oldani hasonló beállítást? jelenleg így néz ki (a naviteles méret már megfelelne)

más:
Szuper programot varázsoltál egy év alatt. Mivel adfree programot használok eddig a reklámokat nem láttam és nem is tudtam, hogy ha rákattintanék támogatnám a fejlesztést. Ez a 'donate' dolog a magyar emberben olyan visszás idegen dolog.
A túrista megszomjazik. Alkalmanként (mivel megelégedéssel használom a programot) meghívnálak egy sörre, vagy egy eperturmixra. Javasolnám, hogy a beállítások részbe írd be: Ha elégedett vagy a programmal hívj meg egy sörre,- kattints 30-szor a reklámokra, vagy (késöbb ha leszmód pay pal vagy más) számlára utalj. Szerintem ebből ért a magyar. Az hogy köszönöm eddigi munkádat -úgy érzem kevés!


2011-11-18 20:07:14
Esetleg még egy ötlet: App2SD támogatás a kis memóriás készülékek tulajdonosainak
Az enyémen sincs túl sok memória, ezért is van a progi az SD kártyán :)
App2SD progival simán hajlandó átmenni kártyára.
BigMick

Előzmény: keep (#700)
2011-11-18 18:10:15
Esetleg még egy ötlet: App2SD támogatás a kis memóriás készülékek tulajdonosainak

2011-11-17 19:30:10
wow. Pedig csak egy kosza gondolat volt. :) Bár minden így oldódna meg az életben is. Köszönöm. :)
Togo

Előzmény: BigMick (#679)
2011-11-17 16:51:15
Úgy meg a saját bankomnak adom a jutalékot. SMS jelszó miatt rendesen levon nekem.. Paypal meg nem adja ki az adataimat, természetesen nem BigMick-től féltem a szszámom.. De annyira nem haszontalan a dolog.

Ha csak számlaszámot ad meg, arra is utalok szívesen.

A 'donate' gombot nem tegnap találták ki és nem véletlen.. és még az is lehet, hogy BigMick sem szeretné kitenni a netre a számlaszámát a nevével együtt..

zakany

Előzmény: Csuhás (#694)
2011-11-17 15:15:01
Off:
Ha valaki szeretné a régi Ozis bitmap térképeit használni Androidon, akkor itt egy nagyon szép megjelenítő.
[link]

[link]

[link]

On.
Csuhás
Moderátor

2011-11-17 11:14:32
A telefonomban elég nagy memória kártya van. Hogyan lehet megoldani hogy offline legyen térképem? Most csak addig működik míg le nem megyek az utolsónak letöltött szegmensről. Jó volna valami PCs letöltő program, vagy a telefonban egy lehetőség egy kijelölt terület térképeinek letöltésére. Ha már van valami ilyen lehetőség, akkor valaki írja le a használatát legyen szíves!
Csuhás
Moderátor

2011-11-17 10:13:46
Jómagam közvetlenül utalnék egy számlaszámra. Minek még a Paypalnak is jutalékot adni.
Csuhás
Moderátor

Előzmény: zakany (#693)
2011-11-17 10:13:46
Természetesen a paypal is teljesen jó megoldás, csak arra a részére akkor nem reagáltam.
gonczi

Előzmény: vik (#691)
2011-11-17 10:07:33
Paypal-ra én is küldenék :)
zakany

Előzmény: pihe (#692)
2011-11-17 08:35:15
A paypal is jó ötlet, sőt...
Anno, sok hónappal ezelőtt már én is bedobtam ezt, de akkor nem érkezett rá reakció, így nem erőltettem tovább a dolgot...
pihe

Előzmény: vik (#691)
2011-11-17 07:40:01
félreértés ne essék, én is mellette vagyok, csak leírtam mellé a véleményem. Plusz azt, hogyha lehetne választani, hogy simán paypal utalással, vagy az app utáni fizetéssel lehetne támogatni a fejlesztőt, és hamarabb választanám a paypalt, mert a fizetős app nekem nem jelentene semmi pluszt, ellenben valószínűbb, hogy lassabban menne a frissítése, mert amíg ide azonnal ki van linkelve a legfrissebb verzió, gondolom a fizetős már nem lenne ugyanitt, hanem majd frissüljön marketből, ami eddig ha jól tudom mindig némi csúszással járt, már az itteni linkhez képest.

De no offense, az enyém is csak egy vélemény, én is azt szeretném mint a többiek, hogy a program folyamatosan fejlődjön, és a fejlesztője is a lehető legjobban járjon, mert teljesen megérdemli.

Előzmény: gonczi (#690)
2011-11-16 21:05:52
Idézet
A reklámmentes fizetős verziónak is egyik nagy hátránya az lenne, hogy úgyis lenne aki feltenné netre, és bárki hozzáférhetne, ezzel elvéve a lehetőséget a reklámok megjelenésétől. Olvastam olyan droidos fejlesztést, hogy amikor kijött a reklámmentes fizetős verzió, utána nem sokkal jobban visszaesett az ingyenes reklámbevétele, mint amennyi bejött a befizetésekből.

Ehhez itt a legtöbben nem tudnak hozzászólni, magamból kiindulva.
Tehát a fejlesztő döntése, mi néhányan legalább is, mellette vagyunk.
gonczi

Előzmény: vik (#689)
2011-11-16 20:46:06
Egyenlőre egyetlen támogatási lehetőség a néha-néha reklámra kattintgatás, amire igyekszem én is gyakran odafigyelni. :) És reklám is csak akkor van, amikor én szeretném, vagyis amikor felengedem netre/wifire a telót. Nekem így nagyon kényelmes, amíg otthon töltögetem a ládákat, addig úgyis megy a wifi, kint terepen meg sehol semmi reklám.

A reklámmentes fizetős verziónak is egyik nagy hátránya az lenne, hogy úgyis lenne aki feltenné netre, és bárki hozzáférhetne, ezzel elvéve a lehetőséget a reklámok megjelenésétől. Olvastam olyan droidos fejlesztést, hogy amikor kijött a reklámmentes fizetős verzió, utána nem sokkal jobban visszaesett az ingyenes reklámbevétele, mint amennyi bejött a befizetésekből. Lehet a paypal donate lehetőség is elegendő lehet azoknak, akik szívesen megtámogatnák a fejlesztést.

2011-11-16 20:44:50
A pro verzió jó ötlet a támogatásra, amit már szerintem sokan eddig is megtettünk volna ha tehettük volna. :)

Egy pár észrevétel, ha már írok:
- Google térkép kezelésnél tényleg elég kicsik az ikon, OSMDROIDnál meg túl nagyok, legalábbis nálam (desire Z, 480x800) megduplázza őket és hát elég rondák is így. A kettő közti méret lenne az ideális mindkét térképkezelésnél.
- A térképek megjelenítésénél mindig a saját pozícióra ugrik a középpont. Ezt jó lenne kikapcsolni és feltenni valahová egy gombot ami pont ezt csinálja különben meg mindig maradjon a legutolsó térkép pozíción. Ez azért lenne hasznos, mert én sokat használom előre tervezgetésre is a mentőöv körüli kereséssel. Kinézem hová megyek, ott milyen ládákat nem találtam még meg és ha ez messze van az épp aktuális helyzetemtől állandóan visszaugrik egy ládaleírásból visszatérésnél a térképen a pozíciómra. így meg elég nehézkes 5-10 ládát megnézni, hogy melyiket is látogassam meg.

Ha ezek is megvalósulnak KÉSZ is a program, tud mindent amit kell! ;-) köszönjük!

2011-11-16 20:25:14
Támogatom!
Engem nagyon nem zavarnak az ad-ok, de ha lesz ilyen beszállok, az előttem szóló kolléga érvrendszere mentén.
Infó:
direkt támogatás
gonczi

Előzmény: Csuhás (#683)
2011-11-16 19:58:23
+1
pihe

Előzmény: Csuhás (#683)
2011-11-16 19:49:11
Szintén támogatom az ötletet!

2011-11-16 19:32:07
+1
Bluedog

Előzmény: Csuhás (#683)
2011-11-16 17:20:33
Pont erre gondoltam magam is. Szívesen fizetek egy nem túl nagy összeget közvetlenül a fejlesztőnek ha ezzel egy jó ingyenes program fejlesztését is támogatom. Ha megmarad a két verzió és csak a reklám meglétében van eltérés akkor ez szerintem sem kifogásolható.
Csuhás
Moderátor

Előzmény: magpet (#682)
2011-11-16 17:01:10
Ha megmarad egy ingyenesen használható, de reklámokat megjelenítő LITE verzió, és mellé készül egy ad-mentes PRO, azzal a Games-nek biztosan semmi gondja nem lesz. Ha gondolod, az oldalt üzemeltető cég vezetőjeként ezt szívesen írásba is adom.
magpet
Házigazda

Előzmény: BigMick (#681)
2011-11-16 16:49:38
A térképen szeretném látni a letöltött ládákat. Ott is vannak de igen apró szimbólummal, így elvesznek a térképen.
Ha valaki tud gyártani olyan ikonsorozatot, ami a jelenleg alkalmazott ábrákat tartalmazza nagyobb méretben, akkor nincs akadálya, hogy a képernyő felbontásához igazodjon a ládaikonok mérete is, hasonlóan a program egyéb grafikus elemeihez.

a térképre pont az áttekintés miatt le lehetne tölteni több ládát is leírás nélkül, kvázi poiként. Majd ha valamelyikre rábökök annak mutassa, illetve ha nincs meg töltse le a leírását.
Tetszik az ötlet, felvettem a megvalósítandók közé.

Alul a reklám a kötelező rossz? ( Megvenném a kikapcsolás lehetőségét. :-)
Igen, pillanatnyilag erre kattintva tudod pár USCenttel támogatni a fejlesztést.
Gondoltam már egy fizetős PRO változat elkészítésére is, amiből kiszedném a reklámot. Ennek nem tudom mennyire akadálya az a feltétel, amit az MGKE is meg a GPSGAMES is megszabott még a fejlesztés kezdetén. Mindkettő hozzájárult, hogy a logóját felhasználhatom a programban, de kikötve, hogy az alkalmazás a felhasználóik számára ingyenes lesz.
BigMick

Előzmény: Csuhás (#680)
2011-11-16 16:23:14
Egyre jobban tetszik a programod!

De volna pár kérésem:

A térképen szeretném látni a letöltött ládákat. Ott is vannak de igen apró szimbólummal, így elvesznek a térképen. Pedig pont ott szeretném áttekinteni, hogy melyik esik a tervezett útirányomba.

A ládák számára van korlát, mert mint mondtad nehéz nagy html fileokat kezelni. Viszont a térképre pont az áttekintés miatt le lehetne tölteni több ládát is leírás nélkül, kvázi poiként. Majd ha valamelyikre rábökök annak mutassa, illetve ha nincs meg töltse le a leírását.

Alul a reklám a kötelező rossz? ( Megvenném a kikapcsolás lehetőségét. :-)
Csuhás
Moderátor

Előzmény: BigMick (#679)
2011-11-15 21:39:19
Íme: 1.3.26
- Csippentéssel lehet az OSMDROID térképmotorral kezelt térképeken is zoomolni
- Változott a min/max. zoom szint az OSMDROID térképeken (leginkább nem lehet túl picire összezsugorítani)
BigMick

Előzmény: Togo (#677)
2011-11-15 08:16:20
pont ezt csináltam és megjelent. És később is megmaradt, mikor a többit visszakapcsoltam. úgy tűnik, csak türelmetlen voltam. :)
Kösz a segítséget.
gonczi

Előzmény: BigMick (#673)
2011-11-15 01:48:41
Csak kérdés. Tervbe van a pinch zoom beépítése a térkép kezelésbe. Csak mert olyan rutinosan csippentek mindig rajta egyet mielőtt a zoom gombokhoz nyúlok. :)
Togo

2011-11-14 22:38:52
Nálam működik a tuhu,de jóval lassabb mint a gugli. (HTC Desire)
És köszönöm az eddigi munkádat! :-)
Gábor75

2011-11-14 22:06:48
Nálam mind Desire-n, mind Galaxy Tab 7-esen és xperia Neo-n is jó! Köszi!

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 |

Új megtalálások

Bejelentkezés