1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
11 |
12 |
13 |
14 |
15 |
16 |
17 |
18 |
19 |
20 |
21 |
22 |
23 |
24 |
25 |
26 |
27 |
28 |
29 |
30 |
31 |
32 |
33 |
34 |
35 |
36 |
37 |
38 |
39 |
40 |
41 |
42 |
43 |
44 |
45 |
46 |
47 |
48 |
49 |
50 |
51 |
52 |
53 |
54 |
55 |
56 |
57 |
58 |
59 |
Most próbálgattam különböző távolság értékekkel és arra jutottam, hogy nem értelmezi a pipát a progi, ugyan is pipával és pipa nélkül is minden km értéknél ugyan azt a ládamennyiséget tölti le.
Ez a hiba (azt hiszem) a mai verziófrissítés előtt nem.
Letörlöm aztán újratelepítem, hátha segít.
Ez a hiba (azt hiszem) a mai verziófrissítés előtt nem.
Letörlöm aztán újratelepítem, hátha segít.
Fel se tűnt mostanában, biztos keveset nézegetem a leírásban a koordinátákat.
Át fogom alakítani hamarosan.
Át fogom alakítani hamarosan.
Előzmény: yano6ard (#753)
Szívesen vennék -talán nem csak én- egy kijelzés módosítást, esetleg beállítási opciót. Nevezetesen azt, hogy a program a geocachingnél megszokott "fok decimális_perc" formában írja ki a koordinátákat, ne a mostani "decimális_fok" formában.
Vagy csak nekem írja decimális fokban?
Nem nagy ügy átváltani, de terepen mégis csak kényelmesebb lenne a megszokott formát látni anélkül, hogy konvertálgatni kelljen, akár fejben, akár segédeszközzel.
Vagy csak nekem írja decimális fokban?
Nem nagy ügy átváltani, de terepen mégis csak kényelmesebb lenne a megszokott formát látni anélkül, hogy konvertálgatni kelljen, akár fejben, akár segédeszközzel.
Előzmény: BigMick (#752)
Új verzió letölthető a topik fejlécéből: 1.3.30
Pár nagyon ritkán előforduló hiba lett javítva, meg gyorsabban indul a program.
Pár nagyon ritkán előforduló hiba lett javítva, meg gyorsabban indul a program.
tökéletesen jól fogtad meg a problémát.
a megoldás? valami vektoros térképformátumot szeretnék alkalmazni.
de az még nagyon sok munka lesz.
a megoldás? valami vektoros térképformátumot szeretnék alkalmazni.
de az még nagyon sok munka lesz.
Előzmény: Juju (#750)
Eszembe jutott valami. A lent említett esetben:
- azok a telefonok, melyeknek kisebb felbontású a kijelzője, jobban látható tuhu feliratokat produkálnak
- amelyek nagyobb felbontásúak, azok nehezen olvasható, kis feliratúak
Egy barlangtérképező PDA-ra írt programnál találkoztam korábban ugyanezzel.
Úgy gondolom, hogy a feliratok pixelmérethez igazodnak. Azaz, amikor egy profibb, nagyfelbontású készüléken nézed - mindegy milyen térképnagyítási szinten - akkor az x pixel magas és y pixel széles betűk nagyon picik, míg ugyanez egy kis felbontású, kevésbé profi készüléken mondjuk kétszer akkora méretű.
Az én készülékem: HTC Wildfire, képernyője: 3,2 hüvelyk, 240 x 320 pixel
Az xperia mini is hasonló, a ZTE pedig majdnem méretben egyforma, de 480 x 800 pixel (azaz dupla) felbontású, azaz a feliratok éppen fele akkora méretűek lesznek.
A probléma megoldását nem ismerem, és elnézést, ha feltaláltam a "spanyolviaszt".
- azok a telefonok, melyeknek kisebb felbontású a kijelzője, jobban látható tuhu feliratokat produkálnak
- amelyek nagyobb felbontásúak, azok nehezen olvasható, kis feliratúak
Egy barlangtérképező PDA-ra írt programnál találkoztam korábban ugyanezzel.
Úgy gondolom, hogy a feliratok pixelmérethez igazodnak. Azaz, amikor egy profibb, nagyfelbontású készüléken nézed - mindegy milyen térképnagyítási szinten - akkor az x pixel magas és y pixel széles betűk nagyon picik, míg ugyanez egy kis felbontású, kevésbé profi készüléken mondjuk kétszer akkora méretű.
Az én készülékem: HTC Wildfire, képernyője: 3,2 hüvelyk, 240 x 320 pixel
Az xperia mini is hasonló, a ZTE pedig majdnem méretben egyforma, de 480 x 800 pixel (azaz dupla) felbontású, azaz a feliratok éppen fele akkora méretűek lesznek.
A probléma megoldását nem ismerem, és elnézést, ha feltaláltam a "spanyolviaszt".
Előzmény: heidricha (#730)
lehet hogy nekem a cyanogen rom szól közbe
...de mindegy jó nekem innen is :)
...de mindegy jó nekem innen is :)
Előzmény: Discover (#741)
Korábban nekem is úgy rémlett, hogy az SD-n van, de ez a legfrissebb most a telefon memóriájába került, és nem is aktív az "Áthelyezés az SD-kártyára" gomb. (3,55 MB)
Előzmény: BigMick (#747)
Olyat nem lehetne belecsinálni, hogy át lehessen tenni a telefon memóriából az SD kártyára?
Az 1.3.27 verzió óta benne van.
Az 1.3.27 verzió óta benne van.
Előzmény: Csigabiga (#746)
Olyat nem lehetne belecsinálni, hogy át lehessen tenni a telefon memóriából az SD kártyára?
Előzmény: BigMick (#737)
motorola defy (MB 525) :
Sajna továbbra sem kompatibilis .
Csak az appbrainből tudom hívni a market linkjét....
Sajna továbbra sem kompatibilis .
Csak az appbrainből tudom hívni a market linkjét....
Előzmény: BigMick (#737)
Új verzió: 1.3.29
Ez most kivételesen nem itt, hanem rögtön a marketen érhető el.
Remélem, sikerült megoldani a mostanában többek által is jelzett marketes inkompatibilitási problémát. Kíváncsian várom a visszajelzéseket.
Ez most kivételesen nem itt, hanem rögtön a marketen érhető el.
Remélem, sikerült megoldani a mostanában többek által is jelzett marketes inkompatibilitási problémát. Kíváncsian várom a visszajelzéseket.
Köszi, ki fogom próbálni, amint lesz itthon wifi... talán a Jézuska hoz majd ;)
Előzmény: gonczi (#734)
érdekes jelenség: beragadt egy appom a memóriába, gondolom kilövöm task killerrel. A listában benne volt a g:hu is, holott az utóbbi restart óta tuti nem indítottam el. Kilőttem azt is, pár másodperc múlva ismét megjelent.
Ez vajon mi lehet?
ZTE Skate, Android 2.3.5, alkalmazás sd-re mozgatva
Ez vajon mi lehet?
ZTE Skate, Android 2.3.5, alkalmazás sd-re mozgatva
ja, bocs, csak most látom, hogy konkrét kérdés is volt.
a térképrészletek, amiket előzőleg otthon, mondjuk, megnézel wifi kapcsolattal, letöltődnek a cache-be. csak annyi a dolgod, hogy a meglatogatandó területet előzőleg végignézegeted addig a zoom-szintig, amit használni szeretnél.
a ládaleírások letöltéséhez teszel egy jelölőt a térképre oda, ahol ládázni szeretnél (ekkor kerül egy mentőövszerű ikon a térképre), majd a GG vagy GC menüben bejelölve a "jelölő körülieket" letöltöd a környékbeli ládákat.
a térképrészletek, amiket előzőleg otthon, mondjuk, megnézel wifi kapcsolattal, letöltődnek a cache-be. csak annyi a dolgod, hogy a meglatogatandó területet előzőleg végignézegeted addig a zoom-szintig, amit használni szeretnél.
a ládaleírások letöltéséhez teszel egy jelölőt a térképre oda, ahol ládázni szeretnél (ekkor kerül egy mentőövszerű ikon a térképre), majd a GG vagy GC menüben bejelölve a "jelölő körülieket" letöltöd a környékbeli ládákat.
Előzmény: Panyek (#732)
én nem tudok róla, hogy lenne ilyen.
De nem is nagyon kell, elég egyértelmű a használata.
Csak kezdd el használni, ha elakadsz keress utána itt a fórumban, vagy kérdezz nyugodtan, bárki szívesen válaszol, aki már régebben használja.
De nem is nagyon kell, elég egyértelmű a használata.
Csak kezdd el használni, ha elakadsz keress utána itt a fórumban, vagy kérdezz nyugodtan, bárki szívesen válaszol, aki már régebben használja.
Előzmény: Panyek (#732)
Sziasztok!
Most ismerkednék a g:hu-val. Van hozzá vmi user manual, és ha igen hol? Igazából az érdekelne, hogy miként lehet belevarázsolni offline tuhu-s térképeket, és láda leírásokat. Kösz.
Most ismerkednék a g:hu-val. Van hozzá vmi user manual, és ha igen hol? Igazából az érdekelne, hogy miként lehet belevarázsolni offline tuhu-s térképeket, és láda leírásokat. Kösz.
Sziasztok!
a DEFY-met a market nem kompatibilisnek jelzi a 1.3.26os verzióval ...eddig az volt
tudom innen is lehet az apk-t szedni ...csak jelzem
köszi
a DEFY-met a market nem kompatibilisnek jelzi a 1.3.26os verzióval ...eddig az volt
tudom innen is lehet az apk-t szedni ...csak jelzem
köszi
Egy támogatási lehetőség tényleg jó lenne... A reklám is egy megoldás, csak engem speciel zavar (bár nem annyira, hogy ne használjam a g:hu-t), ráadásul viszi a netet is, ami nekem igencsak szűkös. Inkább a forgalom árát is odaadnám.
Sziasztok!
Előrelépés offline TUHU térképpel kapcsolatosan.
Sikerült a Budai hegyekből offline térképet készíteni. A térkép ezt a területet fedi le. (Frank-hegy, Széchenyi-hegy, Zúgliget, Normafa, Jánoshegy, Hárs-hegy, H.határ-hegy). A forrás a legújabb TUHU domborzati árnyékolással! Ami plasztikussá teszi és terepen egy-egy rövidítést jobban átgondolunk :). Screenshot. Két anyagot készítettem:
1. 24 Mb (13-16 zoomlevel) 637 db png csempe.
2. 49 Mb (13-17 zoomlevel) 2386 db png csempe. Ez a maximális zoomolás.
Használata: A letöltött zip file tartalmát az SD kártya g.hu.content/MapTileCache/tiles/TUHU folderbe behúzzuk. (Nem gond ha ott már vannak más folderek pl. 13, 14, 15 stb.) A felugró ablak rákérdez, hogy azonos tartalmakat felülírjon-e. Igen mindet!
Ezek után a Budai hegyek már offline-ba is működnek, ha online vagyunk, akkor meg ezt a térképrészletet már nem tölti le.
Előrelépés offline TUHU térképpel kapcsolatosan.
Sikerült a Budai hegyekből offline térképet készíteni. A térkép ezt a területet fedi le. (Frank-hegy, Széchenyi-hegy, Zúgliget, Normafa, Jánoshegy, Hárs-hegy, H.határ-hegy). A forrás a legújabb TUHU domborzati árnyékolással! Ami plasztikussá teszi és terepen egy-egy rövidítést jobban átgondolunk :). Screenshot. Két anyagot készítettem:
1. 24 Mb (13-16 zoomlevel) 637 db png csempe.
2. 49 Mb (13-17 zoomlevel) 2386 db png csempe. Ez a maximális zoomolás.
Használata: A letöltött zip file tartalmát az SD kártya g.hu.content/MapTileCache/tiles/TUHU folderbe behúzzuk. (Nem gond ha ott már vannak más folderek pl. 13, 14, 15 stb.) A felugró ablak rákérdez, hogy azonos tartalmakat felülírjon-e. Igen mindet!
Ezek után a Budai hegyek már offline-ba is működnek, ha online vagyunk, akkor meg ezt a térképrészletet már nem tölti le.
Itt egy kijelzőkép, nagyítsd úgy, hogy telefonkijelző méretű legyen.
[link]
( Tudom, hogy teljesen éles a fotó, de azért mutatja a gondunkat. )
[link]
( Tudom, hogy teljesen éles a fotó, de azért mutatja a gondunkat. )
Moderátor
Előzmény: gonczi (#721)
Sziasztok!
Ma frissítettem az 1.3.15-ről az 1.2.23-ra. (A Marketből nem a .28-ast frissítette) A problémám az, hogy megtaláláskor azt írja, "Nem töltötted ki valamelyik kötelező mezőt." Ha visszarakom a .15-öst teljesen jól működik.
Találkoztatok már ezzel a problémával? Ha van ötlet mit csinálok rosszul légyszi írjatok.
Köszi
Norbert
Ma frissítettem az 1.3.15-ről az 1.2.23-ra. (A Marketből nem a .28-ast frissítette) A problémám az, hogy megtaláláskor azt írja, "Nem töltötted ki valamelyik kötelező mezőt." Ha visszarakom a .15-öst teljesen jól működik.
Találkoztatok már ezzel a problémával? Ha van ötlet mit csinálok rosszul légyszi írjatok.
Köszi
Norbert
Jobban utánanéztem A MOBAC-nak (Mobile Atlas Creator). Rengeteg kimeneti formátum van OSMDROID, OSMAND, andnav (amit az OSMdroid is használ), OruxMaps, Trekbuddy.
Ha letöltöd a MOBAC-ot alapból a régebbi Túratérkép (Hungary)-t hostcity-s tuhus térképből ajánlja fel, ami egy régebbi verzió (bár a túraútvonalak nem nagyon változnak). És itt vannak csempehiányok. Pl.:Egy egész Vértest letöltésénél hiányzik egy-két 16 zomlevel-es csempe. És fontos: hiányoznak a szintvonalak!
Ennek a kiküszöbölésére a Mobile Atlas Creator/mapsources mappába ezt (custom.xml) kell bemásolni, így a következő indításkor a legfrisebb TUHU-s térkép, szintvonalakkal és domborzati árnyékolással is választható.
Tudom egy átlag user-nek nehézkes, de ha találnál kimeneti formátumoknál használhatót, akkor ha Mo. nem is, de régiók offlineban tárolhatók lennének. Egy Pilis térkép OruxSqlite formátumban (13-16 zoomlevel) 45 Mb.
Ha letöltöd a MOBAC-ot alapból a régebbi Túratérkép (Hungary)-t hostcity-s tuhus térképből ajánlja fel, ami egy régebbi verzió (bár a túraútvonalak nem nagyon változnak). És itt vannak csempehiányok. Pl.:Egy egész Vértest letöltésénél hiányzik egy-két 16 zomlevel-es csempe. És fontos: hiányoznak a szintvonalak!
Ennek a kiküszöbölésére a Mobile Atlas Creator/mapsources mappába ezt (custom.xml) kell bemásolni, így a következő indításkor a legfrisebb TUHU-s térkép, szintvonalakkal és domborzati árnyékolással is választható.
Tudom egy átlag user-nek nehézkes, de ha találnál kimeneti formátumoknál használhatót, akkor ha Mo. nem is, de régiók offlineban tárolhatók lennének. Egy Pilis térkép OruxSqlite formátumban (13-16 zoomlevel) 45 Mb.
Előzmény: BigMick (#713)
Mobile Atlas Creator a megoldás (http://mobac.sourceforge.net/). Ez beolvassa a TUHU-t, a csempék zoom-jait magadnak állíthatod be. Úgy tudom a TUHU max 16 zoom level. Már csak a kimeneti formátumot kéne összelőnöd.
Túrázáshoz az Oruxmap app-ot használom. Ilyen kimenet van a Mobile Atlas Creatoron. Tökéletesen működik. Túrázás előtt kijelölök egy régiót pl: Mátra. Zomm levelnél bepipálom a 16, 15, 14, 13. Lementem a gépre innen át SD-re.
Túrázáshoz az Oruxmap app-ot használom. Ilyen kimenet van a Mobile Atlas Creatoron. Tökéletesen működik. Túrázás előtt kijelölök egy régiót pl: Mátra. Zomm levelnél bepipálom a 16, 15, 14, 13. Lementem a gépre innen át SD-re.
Előzmény: BigMick (#713)
persze nálunk is láthatók...
...csak olvashatatlanok a már idősödő vakvarjaknak - mint én is.
:)
...csak olvashatatlanok a már idősödő vakvarjaknak - mint én is.
:)
Előzmény: Juju (#720)
Nekem az utcanevek láthatók, és az előre, a térképpel lejövő ládák feliratai is.
Előzmény: BigMick (#718)
... és ezek a csempék mekkora felbontásra készültek.
nem mindegy, hogy ugyan azt a csempét egy 19"-os monitoron vagy egy néhány collos mobilképernyőn nézed.
nem mindegy, hogy ugyan azt a csempét egy 19"-os monitoron vagy egy néhány collos mobilképernyőn nézed.
Előzmény: BigMick (#718)
ZTE Blade 800*480 kijelzőjén alig olvashatók a tuhu feliratai. ( utcanevek, ládanevek stb ) Meg lehetne őket növelni, vagy még inkább beállíthatóvá tenni?
Nincs jó hírem. Mivel a térkép a map szerverről letöltött 256x256 pixeles képekből áll össze, sajnos azt látod, ami ezeken a képeken van. Hogy egy adott 256x256-os csempére mekkora méretben kerülnek rá a betűk, jelek, stb., azt maximum a csempe gyártásakor lehet (ha lehet) szabályozni. A legyártott csempék felhasználásakor sajnos erre már nincs mód.
Újabb potenciális felvetés a tuhu/Gc dev.geo-ba...
Nincs jó hírem. Mivel a térkép a map szerverről letöltött 256x256 pixeles képekből áll össze, sajnos azt látod, ami ezeken a képeken van. Hogy egy adott 256x256-os csempére mekkora méretben kerülnek rá a betűk, jelek, stb., azt maximum a csempe gyártásakor lehet (ha lehet) szabályozni. A legyártott csempék felhasználásakor sajnos erre már nincs mód.
Újabb potenciális felvetés a tuhu/Gc dev.geo-ba...
Előzmény: Csuhás (#716)
Off
Írtad hogy generálgattál különböző bitmap térképeket tuhuból és google anyagból. Ha akadna olyan térképed ami oziexplorerhez volna jó, és kb egy tucat 15..25Mb-os lapon tartalmazná az országot azt nagy örömmel letölteném ( mondjuk a data.hu oldalról ) Nem tudom ez milyen felbontást eredményez de lehet hogy használható volna PDA, PC, és Android könyezetben.
On
Írtad hogy generálgattál különböző bitmap térképeket tuhuból és google anyagból. Ha akadna olyan térképed ami oziexplorerhez volna jó, és kb egy tucat 15..25Mb-os lapon tartalmazná az országot azt nagy örömmel letölteném ( mondjuk a data.hu oldalról ) Nem tudom ez milyen felbontást eredményez de lehet hogy használható volna PDA, PC, és Android könyezetben.
On
Moderátor
Előzmény: yada (#715)
ZTE Blade 800*480 kijelzőjén alig olvashatók a tuhu feliratai. ( utcanevek, ládanevek stb ) Meg lehetne őket növelni, vagy még inkább beállíthatóvá tenni? Vaksi felhasználók örülnének neki.
Moderátor
Az enyhe kifejezes hogy GB nagysagrendu. Teljes magyarorszag minden nagyitasi szintet elmentve 12-16GB feletti adat lenne. Boven. Igazabol a legnagyobb zoomolasi szint szamit, a tobbi csak toredeke lesz. Nekem meg soha nem sikerult a legnagyobbat lekonvertalni, a vilagon nincs annyi ido ami ahhoz kellene. (bar uj gepem 8 maggal ledaralna par ora alatt a gogle/tuhu mixet, a kodot megirtam hozza, de a letoltes problemas)
Probalkoztam korabban a raszteres terkep generalassal. Sikerult is, vannak tapasztalataim.
Ha az adatok mennyisege nem lenne elegge elrettento, akkor adjuk hozza a filerendszer blokk veszteseget (FAT/FAT32/ext2/3/4, barmelyik). Minden file pici, igy relativ nagy a veszteseg. Raadasul a konyvtar bejegyzesek is sokat elfoglalnak (rettento sok file, rettento sok bejegyzes). kb 3GB terkepreszlet tarolasa majdnem egy teljes 8GB kartyat elfoglal, rossz uzlet. Ha meg ez sem venne el a kedvet valakinek, akkor vegyuk hozza hogy az android rendszer nagyon megkuzd a kartyaval minden egyes behelyezesekor es a rendszer inditasakor. (az automatikus teszt es kep kereses/indexeles miatt, lassabb telefonokon lazan tartott egy oran at is, mellekesen a fotoalbum is tele lesz potya kepekkel :) ) Amugy vicces hogy a winXP siman meghal egy ekkora konyvtar kezelesetol, a telefon pedig nem... vegulis linux van benne :) az uj androidok meg lazan teljesitik a feladatot pillanatok alatt :)
Nem veletlenul talaltak ki azt a modszert, hogy a kepeket nem a filerendszerben taroljak egyesevel, hanem inkabb zip fileban taroljak tomoritve, vagy akar anelkul. Esetleg sqlite adatbazisban. Bar igy gyorsabb a kepek elerese, de ennek is van hatulutoje. Egy file max 2GB lehet, utana tulcsordul a file pointer es felulirja az adatokat. Vagyis 2GB darabokra kellene bontani a terkepet (ezt a trukkot meg sehol nem lattam megvalositva).
Marad a vektoros tarolas, akarmilyen lassu is, jo lesz az.
Probalkoztam korabban a raszteres terkep generalassal. Sikerult is, vannak tapasztalataim.
Ha az adatok mennyisege nem lenne elegge elrettento, akkor adjuk hozza a filerendszer blokk veszteseget (FAT/FAT32/ext2/3/4, barmelyik). Minden file pici, igy relativ nagy a veszteseg. Raadasul a konyvtar bejegyzesek is sokat elfoglalnak (rettento sok file, rettento sok bejegyzes). kb 3GB terkepreszlet tarolasa majdnem egy teljes 8GB kartyat elfoglal, rossz uzlet. Ha meg ez sem venne el a kedvet valakinek, akkor vegyuk hozza hogy az android rendszer nagyon megkuzd a kartyaval minden egyes behelyezesekor es a rendszer inditasakor. (az automatikus teszt es kep kereses/indexeles miatt, lassabb telefonokon lazan tartott egy oran at is, mellekesen a fotoalbum is tele lesz potya kepekkel :) ) Amugy vicces hogy a winXP siman meghal egy ekkora konyvtar kezelesetol, a telefon pedig nem... vegulis linux van benne :) az uj androidok meg lazan teljesitik a feladatot pillanatok alatt :)
Nem veletlenul talaltak ki azt a modszert, hogy a kepeket nem a filerendszerben taroljak egyesevel, hanem inkabb zip fileban taroljak tomoritve, vagy akar anelkul. Esetleg sqlite adatbazisban. Bar igy gyorsabb a kepek elerese, de ennek is van hatulutoje. Egy file max 2GB lehet, utana tulcsordul a file pointer es felulirja az adatokat. Vagyis 2GB darabokra kellene bontani a terkepet (ezt a trukkot meg sehol nem lattam megvalositva).
Marad a vektoros tarolas, akarmilyen lassu is, jo lesz az.
Előzmény: BigMick (#713)
Újabb verzió: 1.3.28
Két változás:
- az off-line térképletöltés indító képernyőn a feliratok most már jól olvashatók
- az online Google térkép komponensek eltávolításával a program mérete kicsit csökkent
Két változás:
- az off-line térképletöltés indító képernyőn a feliratok most már jól olvashatók
- az online Google térkép komponensek eltávolításával a program mérete kicsit csökkent
Idézet
Azt nem lehetne, hogy egy adott könyvtárba bemásolnánk az sd-re a pc-vel leszedett tuhut
De, az is működhetne, a lényeg, hogy az SD kártyán a megfelelő helyen (g.hu.content/MapTileCache/tiles/tuhu alatt) ott legyenek a letöltött térképcsempék, a megfelelő könyvtárstruktúrában, megfelelő file-nevekkel.
Hogy ezt PC-ről mivel tudod letölteni, azt nem tudom. De ha valaki tud ilyen szolgáltatást, amelyik ezt megcsinálja, azt kérem, tegye közzé.
Ez a térképcsempés, mapserver-es módi iszonyúan nyeli a helyet, végül is minden felbontási szinthez rengeteg kis 256x256 pixeles kép alkotja. A teljes ország szerintem Gigabyte nagyságrendű lesz (több százezer ilyen kis képecskéről van szó)
Előzmény: H.Gábor (#712)
Azt nem lehetne, hogy egy adott könyvtárba bemásolnánk az sd-re a pc-vel leszedett tuhut? Így annyira lassú, hogy a frissítés szóba sem jöhet. Igaz én nem apróztam el, a teljes országot töltöm le, kb 20 perce tölt már.
Idézet
A háttér elvileg nem fekete, hanem sötétzöld
ezek szerint a színkezelés készülékfüggő? vagy az általad használt színkódot az én készülékem nem ismeri fel és feketét jelenít meg.
A javítással szerintem ráérsz, annyira nem zavaró, most hogy tudom, hogy megfejtettem :)
más típusokon pedig lehet, hogy jobban látszik.
Előzmény: BigMick (#709)
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
11 |
12 |
13 |
14 |
15 |
16 |
17 |
18 |
19 |
20 |
21 |
22 |
23 |
24 |
25 |
26 |
27 |
28 |
29 |
30 |
31 |
32 |
33 |
34 |
35 |
36 |
37 |
38 |
39 |
40 |
41 |
42 |
43 |
44 |
45 |
46 |
47 |
48 |
49 |
50 |
51 |
52 |
53 |
54 |
55 |
56 |
57 |
58 |
59 |