Vívofit fitnesz karkötő
2019-10-09 17:49:58
A közvetlen importőr árát ömlesztve tárolja. Az Iqos dohányfűtési rendszere kedvező áron alternatívája a klasszikus cigarettának. A HEETS iqos dohányfűtési rendszerei már meghódították a világpiacokat, és hivatalosan is több mint 47 országban értékesítik őket. Az ilyen ízek nagykereskedelmi stílusát kínáljuk Heets Amber, Sárga, HEETS Turquoise, HEETS lila, HEETS bronz, HEETS Green Zing. Az ízek jellemzői: A Heets Bronze Label egy puha, illatos keverék a kakaó és a szárított gyümölcs könnyű jegyzeteivel. A 10 csomag blokkjában. Heets Purple Label - frissítő mentol íze könnyű gyümölcs- és bogyós jegyekkel. Stick Heets dohány az IQOS Parlament Amber Label - klasszikus gazdag íze.
Heets Green Zing - IQOS-hoz használható matricák. Ez egy lágy illatos keverék a mész könnyű jegyzeteivel. A 10 csomag blokkjában. Heets Turquoise Label - frissítő mentol íz. Az IQOS Parlament sárga címkéje - klasszikus könnyű íz. Rugalmas árpolitika Nagykereskedelem 500 blokkból - $ 10, 500-9 dollárból, 1000-8 dollárból. Ukrajna területéről a közelben és messze külföldre szállítjuk a DHL Express nemzetközi fuvarozó céget.
telefon; +380941296767 Andrew
VIBER; +380941296767
Telegram: +380941296767
Videó [link]
Teljes körű és árak a honlapunkon: [link]

2014-07-29 12:26:48
Idézet
Ami a napokban bukant fel a Connecten, és jó lehet: megadható a lépéshossz külön sétára és futásra, így sokkal korrektebb a távolság-számítás.

Jaj ez tök jó!

Előtte is volt valami trükk az átállításra, de ennyire nem izgatott :)
zakany

Előzmény: magpet (#4)
2014-07-28 20:23:03
Nekem a szombati kajakozásnál forgott bele vagy 16000 lépés, nagyjából ennyit tényleg evezhettem. Végülis ez is aktivitás, a Vivofit meg activity tracker, vagy mi... :)
Ami a napokban bukant fel a Connecten, és jó lehet: megadható a lépéshossz külön sétára és futásra, így sokkal korrektebb a távolság-számítás.
magpet
Házigazda

Előzmény: SylverRat (#3)
2014-07-03 09:20:16
Úszás közben is számol, de szerintem nem zavaró a dolog.
SylverRat
Moderátor

Előzmény: zakany (#1)
2014-07-01 13:11:51
Na és mesélj, milyen a cucc?
Tablettel, telóval lehet használni?

Kövezzetek meg, de én mióta máshol dolgozom és vissza kellett adni a laptopot, azóta tök jól elvagyok a tablettel! Igaz, nem is ülök/fekszem annyit a gép előtt!
Bacu

Előzmény: zakany (#1)
2014-05-22 09:44:26
Na, csináltam egy ilyet is...

Szóval mióta lejött a 2,6 FW azóta sokkal érzékenyebb lett a cucc szerintem... a bringán és vezetés közben is számol néha és ez idegesítő! A korábbi FW mellett nem volt nekem ilyen! Más nem tapasztalta?
zakany


Új megtalálások

Bejelentkezés