Pozitív és negatív tapasztalatok mindenféle ügyfélszolgálatokon, szervizekben, akárhol. Nem anyázni. Tájékoztatni. :)
1 | 2 | 3 |
2010-03-12 21:53:59
Úgy látszik meggyőző egéniség vagyok!
:-))))))))))))
apexsek

Előzmény: totzoli65 (#130)
2010-03-12 19:43:29
Na szóval: a pozitív hír is is hír, ha nem is navigáció, de GARMIN! :-) Írhatnám a külföldi kütyükhöz is, de hátha itt jobb helye van a dicséretnek. :-D
Kb fél éves használat után egyszer csak megbolondult "ésTöri" Forerunner50 futó órája, legális magyar boltos vásárlás, számlával, garanciával, ahogy illik, semmi "szürke okosság" :-P
Telefon Garminéknak: eset fölvázolása után közölték, semmi gond, amennyiben valóban biztosak vagyunk a dolgunkban és valóban minden felhasználó által elkövethető hibaelhárítást elvégeztünk, juttassuk el az órát a szervizbe és kivizsgálják az esetet.
Normafa TT. után Brezkóval leegyeztettük, hogy amikor ráér eljuttatja a nekünk nyitvatartási időben igazán messze lévő Visegrádi utcába.
(itt köszönöm meg a nagy nyilvánosság előtt ismét Brezkó "önzetlen" :-)) segítőkészségét!!)
Ez kedd délután megtörtént, pénteken(ma) délelőtt csörgött a telefon, hogy teszt-szoftverfrissítés-teszt után a hibajelenség továbbra is fönn áll, tehát csere! Megkérdezték, hogy számunkra mi lenne a kedvezőbb, ha megyünk az új készülékért, vagy mivel vidékiek vagyunk, a címünkre kiszállítják futárral, természetesen díjmentesen! :-)
Infó:
(vajon mit követett el Brezkó, hogy nem akarják újra látni?! ) :-P

Futárt választottuk, hogy ne kelljen a Gánti TT.-ig várni, illetve ne terheljük tovább Brezkót! Ha minden igaz már talán úton is van az új óra! :-)
Szóval számomra ez az igazi ügyfélszolgálat és ügyintézés! Pár napon belül tényleges problémamegoldás, nem kerestek kifogásokat, nem akartak kibújni a felelősség alól. Mondjuk részünkről sem volt semmi ügyeskedés, bütykölt szoftver, stb., hanem a valós meghibásodás.
Köszönjük Navi-Gate, GARMIN!

Szép napot! Üdv: Zoli "ésTöri"
totzoli65

2009-06-17 16:28:46
Nem, egy biszbaszt, amit egy alig észrevehető lyukba kell bepattintani és nyélként is használatos. Mentségemre szóljon, hogy a szekrény tetején felejtettem...

Előzmény: zakany (#128)
2009-06-17 16:08:24
Az elektromos csatlakozót? :))))))))))
zakany

Előzmény: Kyra (#127)
2009-06-17 15:27:05
Működik a masina!!! Lehagytam egy alkatrészt... :DDD

Előzmény: Togo (#88)
2009-06-17 10:43:46
MySQL Error Number 1005 Can't create table

Moderálva Csuhás által
apexsek

Előzmény: magpet (#125)
2009-06-17 10:32:04
Semmi baj. :)
Viszont vessetek egy rovid pillantast a topik cimere... :) Tudom, hogy mindenhol szerte-szet folynak a temak, de azert probaljuk kovetni oket! Koszonettel... :)
magpet
Házigazda

Előzmény: apexsek (#123)
2009-06-17 10:25:34
Tata
apexsek

Előzmény: apexsek (#123)
2009-06-17 10:25:20
jogos, annyifelé jártam az utóbbi időben, hogy a települések nevei keverednek bennem.

tatára gondoltam.

Bocs, Magpet a tévedésért!!!
apexsek

Előzmény: Kyra (#122)
2009-06-17 10:11:18
Főleg, hogy ott sem voltam... :D

Előzmény: apexsek (#121)
2009-06-17 10:09:37
Gyenesdiáson nem is volt lagzi, mégis úgy eltűntél, mint az állami vagyon...
:-))))))))))
apexsek

Előzmény: Kyra (#83)
2009-06-17 10:06:22
Jó lesz így is, csak hozd magaddal!
:-)))))))))
apexsek

Előzmény: Kyra (#67)
2009-06-17 10:02:57
Arrafelé nyilván. Én is azt írtam, hogy nálunk már "gyakran" . Biztos idehaza is van üdítő kivétel, de egyre inkább a gagyira hajlik a dolog sajnos.

Előzmény: 4lid4 (#118)
2009-06-17 09:55:42
Mi legutóbb igazi falusi lagzin voltunk (természetesen Erdélyben). Háromnapos volt (C. óriási sporttáskával jött és a tisztaszobában aludt!), kezdődött azzal, hogy a meghívott nők összegyűltek hajnalban, és nekiláttak elkészíteni a kaját (utána egy darabig nem bírtam ránézni semmilyen baromfira, annyival volt aznap dolgom (C. a töltöttkáposztával állt hasonlóan, mert aznap megtöltött pár száz darabot). Mások a többi ételt, süteményeket készítették, házi pálinkák, házi főzésű sörök és szintén saját borok voltak, meg házi készítésű szörp és limonádé. A zenéről meg csak annyit, hogy szerintem a faluban azt se tudják, hogy néz ki egy szintetizátor.
Nagyon jó volt a hangulat!

2009-06-17 09:04:08
Az a baj, hogy mostanában már a falusi lagziknak sincs meg az a légköre, amitől az ember igazi falusi lagzin érezze magát. Gyakran már ott is egy egyszemélyes szintetizátoros kappanhangú balfék szolgáltatja a szörnyűséges műlagzizenét, mindenféle belekevert baúdiguszti műcigányzenével (és ettől sokan azt hiszik, magyar lakodalmason vannak), a helyi étteremből szállított félig mű kaját zabálja a jónép, és az amúri partizánoktól kezdve a Zorba-féle szirtakiig mindenre a "kettőt jobbra-kettőt balra"-típusú szarógalamb-rütyő megy. Rettenetes... kerülöm, mint a poklot. Inkább megsértem az ismerősöket és távollétemmel tüntetek, minthogy végigszenvedjek egy ilyen borzalmat.

Előzmény: ID-24 (#114)
2009-06-17 08:48:53
Én úgy érzem, hogy már ezzel a mezítlábas 20 perccel is túlzásba vittem a felhajtást. Nem is követek el még egyszer ekkora ballépést, az én szabad lelkemnek nem való az ilyesmi. :D

Előzmény: Janó (#110)
2009-06-16 21:08:25
3 hetes dobozos tejet egyébként kóstoltatok már? :D
Petinél ritkán fogy el, én meg sosem emlékszem mikor bontottam fel, így volt már, hogy miután beleittam, csak aztán jöttem rá, hogy ezt már 3 hete használtam, akkor kellett valamibe. Komolyan mondom, semmivel sem volt másabb az íze és az állaga, mint 3 héttel előtte. Azóta is bele-bele kóstolgatok ilyen régebbi tejekbe, de mindig ugyanilyen, csak a jó ízlés nem visz rá, hogy fel is használjam. Mikor már megunja a dolgokat, akkor sem savanyodik, hanem keseredik és valahogy szétválnak a fázisai :D
berni

Előzmény: Cualune (#111)
2009-06-16 20:58:26
Gyerekkoromban én is göcseji lagzikba jártam. Ha nem voltam a meghívottak közt, akkor "lesőbe" mentünk.
A saját visszafogott esküvőnk Fehérváron volt.
ID-24
Játékvezető

Előzmény: MrZerge (#113)
2009-06-16 20:54:07
Gyerekkoromban göcseji, három napos lagzikon szocializálódtam, ezért nekem más a természetes. :-)
Na jó, nekem nem volt háromnapos, de azért egy valamikor éjfél után végződő muri azért összejött.
MrZerge

Előzmény: ID-24 (#112)
2009-06-16 20:03:26
Nálunk tanúkkal, rokonokkal és velünk együtt összesen 9 fő volt jelen. Volt egy kis Guns n' Roses zene a 10 perces "műsorban".
ID-24
Játékvezető

Előzmény: Janó (#110)
2009-06-16 18:57:23
Az azért elég furán néz ki, amikor megalvadás helyett fura rózsaszín, esetenként fura kék amőbákat csinál a pohár falára a tej, de tosz bealudni.
Nemrég viszont találkoztam olyan tejjel, amelyik hajlamos aludni. Nagyné és fiai tehenészete és tejfeldolgozója forgalmazza. Elképzelhető, hogy az tényleg tej, szemben a cseh meg lengyel meg más egyéb, a magyarországinál sokkal kevésbé szigorú tejtermékekre vonatkozó szabályozással rendelkező országok ún. tejeivel.
Cualune

Előzmény: magpet (#106)
2009-06-16 18:55:08
6 perc, 5 fő (mi ketten+2 tanú+anyakönyvvezető), és még az obligát zenét se kértük...
viszont a fentiek miatt még most is jó emlékkel gondolok az eseményre, nem volt semmi negatívum (szorító cipő, erőltetett bájmosolyok stb, stb)

Előzmény: Kyra (#82)
2009-06-16 18:36:50
Milyen színesszagos izé? Ezt az egész mondatot nem értem. :D
Ma már nem is fogom, mert húzok.

Előzmény: piret (#105)
2009-06-16 12:22:55
Jaja, meg az LD50 értéket :D
berni

Előzmény: magpet (#106)
2009-06-16 12:18:13
"fejlettebb helyeken" ezért van a best before :))

Mivel soha nem romlik meg, mert nem tartalmaz semmi természetes anyagot:)
zakany

Előzmény: magpet (#106)
2009-06-16 12:02:29
Manapsag az elelmiszereknel nem a megavasodas/megalvas idejet kell jegyezni, hanem a felezesi idot. :)
magpet
Házigazda

Előzmény: Vadi (#104)
2009-06-16 11:02:29
Idézet
bolti meszes víz

Biztosan nem az. A mész meg a víz túl természetes ahhoz :)
Moderátori megjegyzés: Én vagyok az, aki még evvel a színesszagos izével is el tudja cseszni a tageket. Sőt, evvel igazán :)
Moderálva piret által
Házigazda

Előzmény: Kyra (#103)
2009-06-15 23:36:27
Idézet
bolti meszes víz
:-))) hát igen régen a vaj is megavasodott, vajon ma miből készül?
Vadi

Előzmény: Kyra (#103)
2009-06-15 22:42:22
Na ja, ma mondta egy tanerőm, hogy mennyire szereti nyáron az aludttejet, de nem tud csinálni, mert a mai tejek nem hajlandók megaludni. Naná, hogy nem, ha nem látott tehenet. Mondtam neki, bezzeg hozzánk hetente kétszer hozzák a fejt tehéntejet és kétszer hozom én a fejt kecsketejet, és feleannyiba kerül mindkettő, mint a bolti meszes víz! :)

Előzmény: Togo (#102)
2009-06-15 22:40:09
Gyerekkoromban a somogyi rokonságnál vendégeskedtünk. Ott a néni fateknővel, meg kemencével olyan kenyeret rittyentett, hogy egy hét múlva is élvezhető volt és nem olyan összeszáradt szar mint itt a bolti 2 nap után.
Togo

Előzmény: Cualune (#99)
2009-06-15 22:39:06
Igen, kenyértéren én sem vagyok bősz fogyasztó, szerintem 1 kiló egy hét alatt sem fogyna el, ha rajtam állna.

Előzmény: Cualune (#99)
2009-06-15 22:38:05
Meghatározhatatlan, valami meleg fémíz. Engem nagyon zavart. Kb. mint amikor nagyon vasas kútvizet iszol.

Előzmény: Togo (#98)
2009-06-15 22:35:42
Nem értem, minek kell gép a kenyérsütéshez. Nagy vaslábas kell hozzá. A jó tészta meg olajban sütve lapótyának, lábasban sütve kenyérnek prímán megteszi.
(Bár tény, hogy én magam se sokat babrálok ilyesmivel, egyszerűen nem kell annyi kenyér itthon, hogy egy vaslábasnyit megsüssek... de vásárhelyi rokonoktól karácsonyra is kaptam már saját sütésű kenyeret, az ő receptjük bevált, gép nem kell hozzá, nagyon szép ajándék volt a bazinagy kerek kenyér masnival a fa alá :)
Cualune

2009-06-15 22:35:09
Áram íz alatt mit értünk? Mint amikor elemet nyalogat az ember és az utána maradó szájíz?
Togo

Előzmény: Kyra (#96)
2009-06-15 22:32:02
A "közel 40-es"-hez képest nem is kicsit nagyobb. (Állítólag a futástól is nagyobb lesz ráadásul.)
Nehéz összehozni a sportot meg a tűsarkúban futást. Vagy ahogy Hofi mondta, "pénzért mindent..?"
Cualune

Előzmény: Kyra (#94)
2009-06-15 22:28:32
Lyukas példányom nekem is volt. Meg nyers is. És mindig elektromos ízük volt. Pedig mindent előírásszerűen csináltam (kivéve a dagasztást persze). De áramízük volt.

Előzmény: Togo (#95)
2009-06-15 22:26:44
Van itt is. Remek porfogó. Legelőször remek kenyeret csinált csak baromi hosszú ideig, és 5 emberre kicsit kevéske. Aztán a következő kettő olyan lett, hogy a közepébe öklömnyi lyuk tátongott. Azóta nem küzdünk vele. Végül is elfér.
Togo

Előzmény: Kyra (#92)
2009-06-15 22:24:24
Nagyobb??? :o
A tűsarkús baromságtól égnek áll a hajam, azért mert valóban bámulatos baromság, és azon felül hogy féleszű "celebjeink" ott vicsorognak boldogan, az a szégyen, hogy 2 ismert sportoló és edző a nevét adja ehhez az emeletes kreténséghez!

Előzmény: Cualune (#93)
2009-06-15 22:18:16
Á, az nem is nagy. Nekem nagyobb van! (hetyke férfias mondat ez, érzem :)
A tűsarkúban futóversenyző egyedekre gondolsz? Egyrészt bámulatos, hogy mire képesek, amikor én állni se bírnék olyanban, másrészt bámulatos marhaság. Próbáltam elképzelni, hogy tűsarkúban kocogok magam kényelmes tempójában, de sötét maradt a belső képernyőm.
Cualune

Előzmény: Kyra (#89)
2009-06-15 22:16:01
Ja, ha már belenyúlás. Tényleg, egy kenyérsütő gépet is kaptam ugyanakkor! Annyi csak a gond vele, hogy nem szeret dagasztani. Vagyis szeretne, de akkor a tál leugrik a helyéről, pedig előtte korrektül rákattintom. Vagy úgy dagasztunk, hogy kinyitom a tetejét, és jó 1 órán keresztül markolom és szorítom a helyére a vályút, vagy nem dagasztunk. 2 próbálkozás után immár nem dagasztunk és házilag gyártott kenyeret sem eszünk... :(

Előzmény: Togo (#88)
2009-06-15 22:11:49
Igazad van, kell a francnak. :)) Egyedül akkor viseltem ékszert egy darabig, amit szintén nem hordok sosem, na és milyen szépet repült a hídról a Tiszába... ! :D

Előzmény: berni (#87)
2009-06-15 22:09:57
Aha, meg a mikróhoz odaírják, hogy "kérjük, ne szárítson benne házi kedvenceket". Aprítógépnél meg hogy "kérjük ne próbálja meg kiálló testrészeivel megállítani a késeket"...
Mi mindent láthattak-hallhattak már a gyártók, hogy ilyesmiket beleírnak a használati utasításba..?
Cualune

Előzmény: Togo (#88)
2009-06-15 22:09:56
Az én közel 40-es patámon is gyönyörűen mutatna, különös tekintettel arra, hogy mindkét lábamon úgy állnak össze-vissza a törött ujjak, mint a lestrapált zongorabillentyűk. Az én lábam használatra való, nem valami seggriszáló pipiskedésre (úgyhogy ezeket a "stiletto run"-os tyúkokat jól felpofoznám szívem szerint a hülyeségükkel együtt).
Hogy a sporttól leharcolódik a lábam, az rendben van, de szándékos női idétlenséggel nem fogom tönkretenni. Ráadásul szoknyát sem lehet rám adni. Akkor meg minek...? :D

Amúgy is, sportoló meg körömcipő egy szóhasználatban, az egy bazi nagy oximoron , nem? :)))

Előzmény: Cualune (#86)
2009-06-15 22:05:09
Abban csak olyasmit szoktak írni, hogy helyezze a turmixfejet a motorra és tekerje a helyére kattanásig.
Meg a perelhárító duma, hogy működés közben ne nyúlj a belsejébe. :)
Togo

Előzmény: Kyra (#77)
2009-06-15 22:04:58
Hát, szerintem én is a lagzik utálata miatt lettem házasságellenes. merthogy kis faluban lakom, sok helyre meghívtak minket, úgy gondoltam biztos majd nekem is vissza kéne hívni őket és hát azt meg nagyon utáltam volna, mert rosszul vagyok a lagziktól, s ez kiskorom óta addig érlelődött bennem, hogy most már azt gondolom, hogy én házasság nélkül is marha jól le fogom tudni élni az életemet. Ja, és körömcipőm nekem sincs :D
berni

Előzmény: Kyra (#83)
2009-06-15 22:03:07
Én se, bár egyszer volt a lábamon, 9 évesen, akkor volt akkora a lábam, mint Anyámé, az övére rápróbáltam.
Az utóbbi tíz évben pedig már vígan hivatkozhatok arra, hogy "ugyan már, ekkora méretben nem is gyártanak körömcipőt!" (ami majdnem stimmel is...). Most már ha rápróbálnék, szerintem hasraesnék benne. Nekem így tökéletesen megfelelt az esküvői Martens bakancs.
Cualune

Előzmény: Kyra (#85)
2009-06-15 21:54:30
Csak arra az alkalomra vettük, sosem hordtam. :D
Azóta is ott van a szekrény mélyén. Én nem hordok ilyen idióta holmikat.

Előzmény: Cualune (#84)
2009-06-15 21:51:03
Neked volt körömcipőd..? :o
Cualune

Előzmény: Kyra (#82)
2009-06-15 21:50:58
Utálom a lagzikat. Nem is szoktam ilyesmire elmenni. Ha nagyon akarnak látni, a ceremóniára elmegyek, aztán elillanok, mint a tiszta szesz. Szállodai recis voltam évekig és annyi gusztustalan burzsuj lagzit kellett végigéjszakáznom, amikor rendezvények voltak, hogy egy életre megutáltam.

Előzmény: berni (#80)
2009-06-15 21:48:54
Hát akkor elmondom, hogy az enyém kisebb lázadás volt. Először is megmondtam, hogy semmiféle habos-babos vattacukor ruhát nem fognak rám adni. Nem csinálok magamból bohócot, nem fognak kipingálni, sem a hajamat megkínozni. Kosztüm, és natúr pofa. Semmiféle fotóst nem akarok ott látni, ahogy idióta beállításokkal giccses hülyegyerek képeket gyárt rólam. A pezsgőn kívül semmi extra nem kell. 6 emberen kívül senki más ne jöjjön oda zsebkendőbe szipogni, és hagyjanak utána hazamenni. Se lagzi, se dínomdánom, se soselátott rokonok zabáltatása. És amikor bevonultam, annyira szorított az a rohadt körömcipő, amit amúgy sosem hordok, hogy lerúgtam és mezítláb mentem be. Az ajtóban még elkértem egy korty Redbullt, hogy túléljem az egész banzájt. 20 perc után szabadultam, amiért azóta is összeteszem a kezem. :D
Na übereljen valaki, ha tud! :DDD

Előzmény: Cualune (#76)
2009-06-15 21:45:39
Ez mikor jött divatba..? :o
Eszembe jutott pár kissé antiszociális ötlet ettől.
Cualune

Előzmény: berni (#78)
1 | 2 | 3 |

Új megtalálások

Bejelentkezés