Mivel vannak fórumok, ahol ilyen témákat nem illik feszegetni, sőt néhol kitiltás is jár érte, megpróbálkozunk itt egy ilyen témával. A személyeskedést lehetőleg mellőzzük, de természetesen ettől még mindenkinek lehet véleménye a témáról.
2011-02-18 11:48:02
Azt írtam, h remélem csak azok kapnak méltányosságot akik... (mert ez /EZ IS/ volt épp a téma)

A "normál" felvétel egy objektív dolog és kész. Nem én találtam ki és nem csak egy "megmondó" ember..

Nem írtam, h nem tett, mert nem is ismerem és a versenyén se voltam..

Ha Kérvényezi és megérdemli, akkor kapjon természetesen felmentést.. (ha szeretne majd ilyet).. Nekem nem fog fájni az biztos.. mondom, nem is ismerem!

Szóval nem értem mi a problémád és a stílust sem.. (azt felfogtam mit írtál, tudok olvasni..)
zakany

Előzmény: magpet (#3053)
2011-02-18 11:24:20
Na most biztosan nem leszek népszerű, de azért leírom.

1. Ha Schaf-ra célzol, akkor azt azért szögezzük le, hogy ő tett már dolgokat a kesserekért. A sítlusát, kérdéseit lehet szeretni vagy nem szeretni, de a rendezvényei kapcsán már nem kevés pénzt és munkát ölt bele abba, hogy a gc körül szaladgáló embereknek legyen egy-egy szép napja.

2. Szakadjunk már le erről a "csak az a jó fej, és az lehet tag, aki verejtékezve dolgozik a kesserekért" elméletről! Egy egyesületi tagság egyrészt nem egy kiérdemelhető jutalomfalat, másrészt a tag dolga, hogy figyeljen, és tagdíjat fizessen. Ha mellette még pontőrködik is a TT-n, elmegy a CITO-ra, megtalál 800 ládát, vagy épp rejt egy csudaszépet, az nagyon remek dolog, de ezeket a "feltételeket" azért nem kellene túllihegni.

A magam részéről kicsit fordítanék a gondolkodásmódon:

Az lehessen tag, aki már tett valamit a kesserekért!
helyett
Az ne lehessen tag, aki már tett valamit a kesserek ellen!
magpet
Házigazda

Előzmény: zakany (#3051)
2011-02-18 10:02:43
Én meg remélem csak az kap méltányosságot a tagfelvételnél, aki valami nagyobb dolgot tett a kesserekért..
zakany


Új megtalálások

Bejelentkezés