Mivel vannak fórumok, ahol ilyen témákat nem illik feszegetni, sőt néhol kitiltás is jár érte, megpróbálkozunk itt egy ilyen témával. A személyeskedést lehetőleg mellőzzük, de természetesen ettől még mindenkinek lehet véleménye a témáról.
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 |
2009-09-23 20:53:53
Nem akarom fokozni a hangulatot, de ha már megszólittattam:
1 - akinek nem inge ne vegye magára, de megdöbbennétek, ha le tudnám játszani azt a telefonbeszélgetést, ami ezt kiváltotta belőlem! Akinek címeztem remélem olvassa, vagy eljut hozzá, pár napon belül úgyis törlöm, bár lehet, hogy valóban nem volt értelme.... :-S :-( Sajnos rögzítés nem volt, így ha részletezném vádaskodás és rágalom szintjén megállna az ügy, ennyire mélyre én nem tudok süllyedni! ;-) Ha valaki kíváncsi Csillebércen megbeszéljük! :-))
2 - állítólag felmerült a családi kategórián kívül (ami azért igazolja a létjogosultságát) ;-) , hogy legyen családi kerékpáros is!? Hát lett, a GC emilt küldött többek közt nekem is, hogy jelenleg három nevezés van, ha így marad nem indul ez a kategória!? Szóval ezek szerint erre mégsincs igény?! Soha többé ne legyen?! Most páran kérték, hogy legközelebb legyen önálló vizes verseny, ha legközelebb kiírják és nem lesz elég jelentkező?! Ennyi az érdektelenségről! :-(
Szóval ha a GC jófejségből hajlik valami felé, akkor..... ?!?!
Egyébként valóban lehetne ezt az egészet másként (jobban?!) ;-) csinálni!
Szép napot! Üdv: Zoli :-)
totzoli65

Előzmény: ID-24 (#528)
2009-09-23 18:10:21
Idézet
A gc társadalom már nagyon felhígult

Egy közös ismerősünk (jellegzetesen hosszúdad teste van neki) mondta egyszer: ma már minden hülyének van GPS-e. Majd eltette a sajátját, amikor az erdőben GPS-t bámuló csoport jött szembe.
A tied szofisztikáltabb megfogalmazás, de a lényeg ugyanaz... És a fenti eset évekkel ezelőtt történt.
Házigazda

Előzmény: flektogon (#542)
2009-09-23 17:34:55
Nem véletlenül írtam bele hogy "magas ID-jű". A gc társadalom már nagyon felhígult, így ami egy GG méretű csapatban még egyértelmű, az ott sokaknak már magas.
Ezért abban sem bízom túlságosan, hogy mindenki szépen szabályosan közelítené meg a célpontokat. Persze lehetne ragozni, hogy vannak helyek ahova az egyetlen és legegyszerűbb út turistajelen van, stb. de ez nem általánosítható.
Házigazda

Előzmény: Csuhás (#541)
2009-09-23 17:19:39
Turistautas virtuális... annyira nagyot nem lehet vele tévedni. Ha pedig zöldség azt majd kiszűri a moderáció. De egy Örvénykő, egy Udvarkői barlang, egy Pes-kő bemutatható volna jelzésen közelítve is. Egyszerűen sajnálom, hogy ilyen remek helyek kiesnek a játékból.
Csuhás
Moderátor

Előzmény: flektogon (#540)
2009-09-23 17:09:03
Az egyesület részéről a hozzáállás évek óta teljesen egyértelmű: azt teszik, amit a hatóság mond. Ez nagyon szép, mert jogkövető, és ne is várj változást, amíg a két NP összekötő Kulisz és Barbárka. Nem akarom bántani őket, az ő módszereik ilyenek és kész. (anno Kumin Feri is ezt támogatta)
És most jön az amire biztosan nem számítottál: már én sem örülnék neki, ha a kácsi erdő bizonyos pontjain magas ID-jű kesserek szaladgálnának, és rejtenének virtuális csészéket helyismeret és kontroll nélkül.
A GG-n jelenleg is rejthetsz bárhova, ha szerzel egyénileg engedélyt. De nem vagyok benne biztos, hogy ha embertömegek ostromolnák pl. a BNPI-t akkor sokáig így maradna.
Ilyen veszély szerencsére nem fenyeget, a GG játékosok az előzetes várakozásokkal ellentétben nagyon mértékletesek.
Házigazda

Előzmény: Csuhás (#533)
2009-09-23 16:48:16
Megtettem, de szerintem én is a hőzöngők táborába tartozom.

Előzmény: Csuhás (#533)
2009-09-23 16:44:55
DSzeretném megjegyezni, hogy nem volt a Börzsönyben GC verseny, de remélhetőleg Games lesz.

Előzmény: Bacu (#531)
2009-09-23 16:44:22
Na azért! :-)

Előzmény: Ete (#530)
2009-09-23 16:23:46
Hmm..akkor én sem írok :( Kulisz engem különösen szeret..bár ki tudja, elég régen anyázódtunk utoljára :) Hátha azóta megkedvelt ;)
Szerintetek? :))
Yoss

Előzmény: Csuhás (#533)
2009-09-23 15:32:22
Nem sok dologgal lehet kihozni a sodromból, de attól falra mászom, ha az ember felsorol tíz különböző indokot hogy miért volna valami jó. Az ellenérveket rendre logikusan cáfolja. És amikor megkérdi hogy ezek után miért nem, akkor a válasz ez : csak...
Csuhás
Moderátor

Előzmény: MrZerge (#534)
2009-09-23 14:54:39
Ugyanakkor ki kell emelni c.corax korrekt hozáállását és maximális segítő készségét.

Hiába valónak tartom az egyesület részéről (elsősorban kulisztól) a hozzáállás megváltozását várni, hiszen az az ügyintézési metódus teljes elhibázottságának a beismerését jelentené.
Inkább ragaszkodik csökönyösen az eddigiekhez, még akkor is ha ezzel a játékot ellehetetleníti egyes NP területeken.
MrZerge

Előzmény: Csuhás (#533)
2009-09-23 14:30:17
Olvasom odaát a T.admin fórumot. Egyszerűen nem tudom felfogni miért tiltja az egyesület még mindig a NP-os virtuális rejtéseket? Már nem is akarok reagálni, nehogy dacból ragaszkodjanak a tévedésükhöz. Esetleg nagyon udvariasan kérhetnétek Ti is a korlátozás törlését, hogy ne csak a hőzöngők írogassanak oda.
Csuhás
Moderátor

2009-09-23 10:37:48
Magam részéről csak köszönettel tartozom mindenkinek, aki a mártályi hétvégét ilyen kellemessé tette. Érezni egy kicsit a feszültséget (sajnos) a versenyközpontban, de ha nem beszélek scele-vel, akkor nem is tudnék az elmúlt időszak problémáiról. Mondjuk nem volt haszontalan végigolvasni az utolsó pár hónap gc és gg hozzászólásait, bár nekünk, amig letölthetők a ládák-játékok, igazából mindegy a mögöttes. Tudatlanul is ráéreztem valamire, amikor idén már nem fizettem tagdíjat a gc-nek, valahogy úgy voltam vele, hogy az 1%-okból most már önjáró lesz, a kezdő seggberúgáshoz meg már hozzájárultunk, viszont egy kicsit keveset ad a tagdíjért cserébe.

Mittomén.

Szóval továbbra is a kirándulásaink alapjául szolgálnak a ládák és ez logolás nélkül is így lenne.

Üdv: wildpig
wildpig

2009-09-23 09:30:12
Emiatt nem járni versenyre tényleg bolondság! :)
A 3. műhód fesztiválon pl kb 1 percet álltam sorba a nevezésnél, utána meg szinte elvesztünk Tatán... Láttuk egymást, köszöngettünk is egymásnak, de tömegnyomor nem volt.
amúgy meg tényleg jó találkozgatni a többiekkel.
Így futottam össze pl Yossariannal is még szilveszterkor és Tatán is.
De az is élvezetes volt, mikor kis csapatba összeverődve együtt mentünk végig egy börzsönyi GC versenyen. Úgy mentek le a kilométerek, hogy észre se vettük... közben pedig egymást hülyítettük.
Bacu

Előzmény: ID-24 (#528)
2009-09-23 09:20:47
Pedig szívesen megismernélek személyesen is. Félreértés ne essék, a játékaid kapcsán már beszéltünk telefonon, sok játékodat megcsináltam, de arcot nem tudok kötni a névhez. :)
(Bár gc versenyen már mi is régen voltunk, különböző okok miatt. De Csillebércen ott leszünk.) :)
Ete

Előzmény: ID-24 (#528)
2009-09-23 09:10:51
Azért a tömeg a terepen szerintem nem jellemző..legfeljebb az indulásnál, utána már sokszor félórák is eltelnek mire összefutunk valakivel. Emiatt ne maradj távol. A befutónál a sok ember meg kifejezetten hasznos szerintem. Alkalmat ad megismerni az új arcokat.
Yoss

Előzmény: ID-24 (#528)
2009-09-23 09:05:26
Találtam két érdekes mondatot Tőled.
"... az előre kárörvendők hiába "bojkottálták" a rendezvényt! ;-) :-)"
"Sajnos az érdektelenség is nagyon nagy úr! "


Azért nem ennyire fekete-fehér ez az ügy sem. Én meglehetősen aktív vagyok ezen az oldalon, de magpet és más sem tud olyan versenyt szervezni, ahova elmennék. Ennek nem "bojkott" vagy "érdektelenség" az oka. Egyszerűen csak túl sok ember van ott.
Megnéztem egy belinkelt videót, amin emberek egymást kerülgetve mentek fel a gátra. Az ilyen helyzetektől összeszorul a gyomrom még akkor is, ha egy pici képernyőn nézem.
Tehát, lehet annak sok egyéb oka is, ha valaki nem jár versenyekre.
Amúgy, jó volt olvasni a többnyire elégedett beszámolókat. :))
ID-24
Játékvezető

Előzmény: totzoli65 (#526)
2009-09-23 08:42:23
Aki esetleg azért marad távol, mert egy-egy figura jelenléte irritálja, azt meg tudom érteni. Kinek-kinek szíve joga, hogy az ilyesmit hogyan súlyozza magában. A távolmaradva köpködés viszont valóban nem elegáns. Volt ilyen?
Egyébként nekem a gc-vezérkarból - közismert módon - pár emberrel volt/van konfliktusom/nézeteltérésem. De:
1. Ez egy verseny, amit nem kizárólag az a pár, általam kevésbé kedvelt ember bonyolított, hanem sokan mások is. Sőt, a kevésbé kedveltek munkája is lehet hasznos és köszönetet érdemlő, függetlenül attól, hogy tavaly min balhéztunk össze.
2. A csapat hatalmas részét szeretem. GPS-t nyomogatni jó. A játék jó. A helyszín szép. Nagyon kevés embert kevésbé szeretek. Amíg az egyenleg pozitív, addig miért is ne menjek ezekre a találkozókra?
magpet
Házigazda

Előzmény: totzoli65 (#526)
2009-09-23 08:10:35
:-) Állítólag a szobában CSAK én aludtam! :-) (férfiasan!! :-))) )

Az előzőből kimaradt, pedig le akartam írni, hogy hiába a legjobb szándék és ötlet, ha nincs rá fogadókészség, ezen bukott meg pl. a családi kerékpáros kategória, pedig a létszám le volt víve 5 családra! Ideális versenyszám lehetett volna! :-( Sajnos az érdektelenség is nagyon nagy úr!
El kell menni(kellett volna jönni), végig kell csinálni, és utána lehet bírálni! ;-)
És semmi szándékom védeni a GC vezetőket (hét végén kerekedett a szemem egy-két megnyilvánulásra :-( ) de .... Amikor a jó szándék ellenére, csak mocskolódást, bírálatot kapnak, ráadásul nem is mindig szalonképes formában. :-(
(Engem nem tudnátok kihozni a sodromból, de van akinél elszakad a cérna. :-( )
Szép napot! Üdv: Zoli :-)
totzoli65

Előzmény: H.Gábor (#525)
2009-09-23 07:09:24
Bár én nem Törivel aludtam, da azért nekem is jóvót! Nekem csak a magpet féle sulyomsex élménye jutott.:)
Nagyon rendben volt minden, a Hóód-helyiek (vigyázzat, sutka!) kiváló ötletekkel- helyszínekkel látták el a gc vezetőket, ebből közös munkával kikerekedett egy szuper és hibátlan verseny. Csak azt sajnálom, hogy nem tudtunk mind a hatan menni...
Köszi Zoli+családja, köszi gc vezetők.
H.Gábor

Előzmény: apexsek (#523)
2009-09-22 22:07:05
Attn: Mindenki :)

Először is elnézést, mert Zoliék érdemét én sem szeretném elvitatni: szuper volt valóban, mindenki talált kedvére valót.
Köszönet tehát Neki(k is)! :)
Az egyebeket illetően pedig töretlenül bizakodom továbbra is, hátha egyszer úgy is lesz. :)
Avranella

2009-09-22 22:01:26
Én minenesetre nagyon jól éreztem magam.
Sőt, ahogy elnéztem Frogirl-t, Spetra-t, s a tömeget a tűzoltók körül szerintem egy-két nyavalygáson kívül (hát, emberek vagyunk), mindenki jól érezte magát.

Itt is köszönet Totzoli65-nek, És Töri-nek, s a jelenlévő tűzoltóállománynak!
apexsek

Előzmény: totzoli65 (#520)
2009-09-22 21:22:31
Tökéletesen igazad van. Rengeteg munka van egy ilyen rendezvényen, a minimum, hogy az ember megköszöni a szervezőknek. Még akkor is, ha máskülönben nem mindig ért velük egyet. Én azt gondolom, hogy úgy kell véleményt alkotni másokról, amint azt magunk is elfogadnánk másoktól. Természetesen a negatív kritikára gondolok. Azt is el kell mondani, ha nem tetszett minden, de a kritika legyen konstruktív és ami jó volt, azt is el kell ismerni. Mi sajnos nem tudtunk a verseny után maradni, pedig tényleg jó lett volna. De azért köszönöm, hogy önzetlenül, ráadásul ismétlődő jelleggel értelmes programokat szervezel a fáradt kesserek és családtagjaik részére. Nem kis dolog ám ez és egyre ritkább.
Yoss

Előzmény: totzoli65 (#520)
2009-09-22 15:58:07
A cukortalan túrós cucc nekem is fura volt, vélhetőleg tévesen szocializálódtam a napköziben. :) Viszont maga a Legfőbb Szervező nyújtott át egy falatka cukrot, amivel számhoz édesíthettem a desszertet. :)
magpet
Házigazda

Előzmény: totzoli65 (#520)
2009-09-22 15:47:15
Scelének is! :-)
Valóban kellett érvelni néha többször is, de megfelelő határozottsággal és kellő tárgyalási készséggel szinte mindent el lehetett érni! ;-) Az hogy learatják a babért?! Engem nem érdekel! :-) Remélem azért szolgált ez a hétvége némi tanulsággal a jövőre nézve! ;-)
Viszont volt pár negatív zönge a másik oldalról, elég kulturálatlan formában (ld. a logom végét) , szerintem ilyen megnyilvánulásoknak, hogy "balf@sz kocsmáros", "mi ez a sz@r"(a lepényre), "ki volt az a f@sz" semmi keresnivalója egy ilyen rendezvényen! :-( A vélemény nyilvánításnak is meg van a módja! (szerintem) úgy is, hogy nem bántódik meg senki! ;-)
Szóval ha valakinek kissé alacsony az ingerküszöbe, esetleg szintén túlreagálja a viszontválaszt és elkezdődik a süketek párbeszéde! :-( Ez az ami senkinek sem jó! :-(
Vagy valami ilyesmi... ! :-)))
Szép napot! Üdv: Zoli
totzoli65

Előzmény: Csuhás (#518)
2009-09-22 11:33:49
Idézet
Jelenleg nagy pozitívum hogy már odaengednek külsősöket a versenyek szervezéséhez.


Más olvasatban viszont az egyleti tagok töketlensége. Még verseny szervezésére sem képesek, csak a bevétel számolására :-P
feri60

Előzmény: Csuhás (#518)
2009-09-22 11:23:12
No ezt nem ígérhetem. Viszont ritkán piszkálom a múltbeli dolgai miatt. Fura hogy ő lett az elnök. Hiszen soha nem volt igazán népszerű. Valahogy nem találta meg a hangot a játékosokkal. Lehetséges lehet hogy rengeteget dolgozik az egyesület ügyein, erről alig szivárog ki információ. Jelenleg nagy pozitívum hogy már odaengednek külsősöket a versenyek szervezéséhez. Ettől jobbak a versenyek. Negatívum ahogy most is kezeli a ládáit, lásd elügytlenkedett rejtése Ausztriában, vagy a Kiskörei vízlépcsős ládája. Szintén negatív hogy szóra se méltatta a játékosokat, de még a pártolókat se megválasztása alkalmából, pedig ezt mindenki elvárta volna tőle. Majd az idő megválaszolja hogy stílus számít-e vagy a munkavégzés. Remélem azért javulni fog a szomszéd oldal hangulata.
Csuhás
Moderátor

Előzmény: Avranella (#515)
2009-09-22 10:32:18
Idézet
+ a végletekig naiv


Meg még azon is túl ;)
feri60

Előzmény: Avranella (#515)
2009-09-22 09:57:33
Azért azt most szögezzük le, hogy a versenyen lévő plusz programok igen jelentős része (az egész) TótZolinak köszönhető. (szerintem)

Ezennel szeretném is megköszönni neki, amit ide összehozott. Prüntyinek óriási élmény volt. Tényleg leesett az álla, úgy szedtem össze. :-))))

Előzmény: Avranella (#515)
2009-09-21 22:57:56
Ne bántsd Kuliszt (tudom, hogy volt egy csomó személyes konfliktusotok, lehet, hogy ezt írnom se kéne...).
Szerintem most tök jó dolgok történnek, a verseny is szuper volt. Ötletes, csomó plusz programmal stb.
Bízom benne, h nem én vagyok az egyetlen, aki pozitív változásokat remél az elnökváltástól. :)
Én különben is nagyon optimista vagyok + a végletekig naiv. :)
Avranella

Előzmény: Csuhás (#514)
2009-09-21 22:55:05
Ehh engem bosszant, hogy nem a játékosok szavaznak, hanem csak egy szűk kör. Persze jobb mintha csak a 9 tag döntene, és pláne jobb mintha csak kulisz.
Majd cikizem még őket ezért odát.
Csuhás
Moderátor

Előzmény: Avranella (#513)
2009-09-21 22:47:46
No igen, persze lehetne olyat is, ha csak olyan szavazhatna ebben a témakörben, akinek már van x (100, 200, 300 stb) megtalálása, esetleg ládája is... :))) Most ez van:

67 / 65 az 50 javára... sajnos!
Avranella

Előzmény: Csuhás (#512)
2009-09-21 22:44:02
Most hogy áll a dolog? Azért egész komoly a részvétel, ha jól gondolom a lehetséges szavazók legalább a fele szavazni fog.
Kár hogy nem átgondoltabbak a lehetséges válaszok.
Csuhás
Moderátor

Előzmény: Avranella (#509)
2009-09-21 22:38:32
Hehe, milyen jó, hogy nem is nézem azt az oldalt :) kimaradok a sok hülyeségből, vitákból... Azóta tök kis békésen elvagyok.
Itt béke van, bódógtág! :)
Bacu

2009-09-21 22:36:50
azért még van pár nap a végéig...
Csak az a kérdés, hogy van-e még olyan tag aki nem szavazott? ;-)
zferke

Előzmény: Avranella (#509)
2009-09-21 22:32:26
:))) jól meggondolják a jelek szerint... Amikor én szavaztam, 61-60 volt az állás. Kíváncsi vagyok, mi lesz a vége. Én a 100-ra voksoltam, de valszeg úgyse úgy lesz...
Avranella

Előzmény: zferke (#508)
2009-09-21 22:03:45
Biztos sokan szavaznak éppen...
zferke

Előzmény: Avranella (#507)
2009-09-21 21:52:35
Tudni vajh', hogy a gc.hu miért ily lassú...?
Avranella

2009-08-26 09:13:14
Lehet hogy nem az Elnök Úrra kellene várni, hanem Kolesárt hívni telefonon. Ő lehet hogy minden akadékoskodás nélkül, egy perc alatt átváltja a "tévedésből" megszűnt ládákat betegre.
Csuhás
Moderátor

Előzmény: Fairy (#505)
2009-08-26 08:24:50
Ha az egyesület nem gördít akadályt, akkor megszűntről betegre változik az állapotuk és új rejtések kerülnek a jelenlegiek közelébe, de min. 160 m-re. Az első lépéshez admin jogosultság kell, a többit már egyszerű felhasználóként is meg tudjuk oldani.
Talán így elcsitulnak az indulatok.
Fairy

Előzmény: Dzsozy (#504)
2009-08-26 07:56:02
Mi lesz a sorsuk?
Dzsozy

Előzmény: Fairy (#502)
2009-08-25 23:00:16
De hova tűnt az Elnök úr? Rég szólt hozzá a dolgokhoz.. (aug 7.)
Ez most mit jelent? :) Bár lehet csak szabin van..
zakany

Előzmény: Fairy (#502)
2009-08-25 22:44:59
Köszönöm a remek mediátori közreműködést! :-))
Már hívott tav telefonon- Úgy néz ki, hogy még az este meg tudjuk beszélni a részleteket. Utána már csak új elnökünk szignójakattintása kell a megnyugtató rendezéshez.
Fairy

Előzmény: Csuhás (#501)
2009-08-25 14:33:43
Fairy!
A másik oldalon megszűnt tíz ládika dolgában azt hiszem a megoldáshoz közeledünk. A rejtők a Te segítséged is várják, légyszi nézz rá a másik játék fórumára! Köszi!
Csuhás
Moderátor

2009-08-25 01:05:11
Mi az hogy! Közvetlen tapasztalatom van ilyen téren: több, mint harminc esetből csak leszűrtem ez-azt :-)))
Fairy

Előzmény: dc3 (#499)
2009-08-24 08:41:52
Remélem ismert számodra a helyzet, hogy moderátor és moderátor között micsoda különbség van.
dc3

Előzmény: Fairy (#495)
2009-08-23 23:34:56
:-)))
Jó éjt!
Ládafia

Előzmény: Fairy (#497)
2009-08-23 22:59:34
Csak alkoholmentes jöhetne szóba, de az - úgy rémlik - az első lépés az elektromos grillhez és a guminőhöz vezető úton... :-))
Fairy

Előzmény: Ládafia (#496)
2009-08-23 21:56:35
Idézet
túl sok jelentőséget tulajdonítottam annak, hogy moderátor is vagy

Nekem most valami azt súgja, hogy nem kell ettől tartanod...
Bonts egy sört... :-)))
Ládafia

Előzmény: Fairy (#495)
2009-08-23 21:44:59
Bocs, túl sok jelentőséget tulajdonítottam annak, hogy moderátor is vagy és így akár hivatalos álláspontként is lehetne értékelni azt, amit leírtál. Hiszen természetesen eszemben sincs egy magánvéleménnyel ilyen formában vitába szállni - főleg, hogy én sem értek egyet a döntéssel.
Szóval, tiszteletben tartom és értékelem a szókimondó magánvéleményedet :-)))
Fairy

Előzmény: dc3 (#493)
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 |

Új megtalálások

Bejelentkezés