Az eredeti bejegyzés itt.
2010-12-26 20:37:54
Leírnám, de megint kimoderálják... :-)))
Fairy

Előzmény: zakany (#9)
2010-12-26 20:08:33
Mi ez a baromság?

Titkos vagy leírjátok, hogy mi ez a.. "ha lesz" vagy "ha ott leszek" dolog? ...
zakany

2010-12-26 19:41:12
Hát, azt nagyon remélem, hogy nem az utolsó volt a mostani Patcán!
Meg van a maga sajátos, családias hangulata ezeknek a DDRKT-knak!
apexsek

Előzmény: SylverRat (#6)
2010-12-26 16:44:15
(ha mi is ott leszünk)
Ez csak Rajtatok múlik: tudtommal soha, senki nem volt kitiltva egyetlen DDRKT-ról sem :-)))
Infó:
Pl. spekulálok egy K. I. monogrammú sztárvendég meghívásán. (Nem, nem ő: Kerese István már volt egyszer :-))) )
Fairy

Előzmény: SylverRat (#6)
2010-12-26 15:58:01
Ezért vmi külön ajándékot fogsz kapni a következőn. (ha mi is ott leszünk)
SylverRat
Moderátor

Előzmény: apexsek (#5)
2010-12-24 23:34:26
Nem is említettem:
Mikor hazafelé Ludens kivitt minket Kaposvárra,a vonatállomásra beszélgettünk a verseny menetéről, s az általam öszeszedett "néhány" pontról.
Akkor viccesen megjegyezte, hogy a dezoxi-ribo-nukleinsav is kijönne belőle.
És tényleg!
A nehézség:
2db "E" betű
3db "I" betű
2db "N" betű
2db "O" betű
1db "X" (mert ugye a magyarban "ritka" betűket kivették a játékból)

Viszont volt:
3db Joker-em (továbbiakban J1, J2, J3),
3db szorzóm is (sz1, sz2, sz3).

Így simán összejön:
D-E-Z-O-X(J)-I-R-(sz1)-B-O(sz2)-
-N-U-K-L-E(sz3)-I(J2)-N(J3)-S-A-V

És még mindig maradt jó pár betű:
F, G, H, M, T, Y, valamint a 3db ékezet is.
:-)))))))))))
apexsek

Előzmény: apexsek (#2)
2010-12-21 23:30:52
Ehhez a szép hozzászólás tartalmához te is kellettél.
Csak azt kedvelik, aki a viszont kedveli a társaságot.

leshetted volna, mit hoz a szülinapot, ha kötekedő, irritáló boszorka lennél!
:-))))))))))

A reptéri látogatás óta áldom a szerencsém, hogy eljöttetek!
apexsek

Előzmény: ésTöri (#3)
2010-12-20 22:55:05
Ha kicsit késve is, de egy kis élménybeszámoló a DDRKT-ról kicsit másképpen mint a többiek.
Szerintem nem sokan mondhatják el magukról, hogy 3 napon keresztül ünneplik a születésnapját. Kezdődött a csütörtökkel. Reggel egy szép nagy dobozt kaptam, igazi meglepi TótZoli módra. Péntek utazás Patcára, találkozás a barátokkal. Két óriási torta, csillogó szemek, mérhetetlen szeretet, és Csak Nekem és Értem van!!!! Szavakba nem foglalható érzés, kimondhatatlanul jól esett. Szombaton egy kis túrácska, ami remek hangulatban telt el. Szerencsére remek időt rendeltem és a szürke állományunkat is meg kellett egy picit tornáztatni. Szuper ebéd és eredményhirdetés. A kapott csomagban ismét egy ajándék volt elrejtve nekem: utazás Erdélybe. :-))) Hurrááááááá!!!!!!
Köszönöm Mindenkinek a jókívánságokat és a jelenléteteket, hogy együtt tölthettük el ezt a kivételes hétvégét. Köszönöm az ajándékokat, a szeretetet amivel körülvesztek engem. Köszönöm a szervezést, a cinkosságot, amivel segítettetek a férjemnek abban, hogy mindez megvalósuljon.
A volt geoládikát nap, mint nap megtalálom /térkép és gps nélkü!!/ : "hobbis-doboz" lett belőle.
A kedvenc desszert boromat csak a gravírozott pohárból iszom. A csengőt még a lakásban is magamnál tartom tesztelés céljából. / jelzem jól működik :-))/
Szóval születni tudni kell, bár XL évvel ezelőtt azt hiszem nem erre készültem. Megérte eddig várni!!!
ésTöri

2010-12-16 22:45:14
Annak ellenére, hogy 29km-t túráztam-futottam a verseny rendezvény alatt, számomra a DDRKT inkább a közösségi mókát, amolyan GPS-es wellnes-t (a mostanában divatos szóval) jelenti számomra.
A GEOF-okon általában a verseny az, amit élvezek, a DDRKT-n, s a GPSgames rendezvényeken inkább a baráti társaságra fektetem a hangsúlyt.
Jó, a mostani felállásban mindkettőt sikerült megoldanom...
:-))))))))))
apexsek

2010-12-16 21:51:04
Ugyvan! :)
magpet
Házigazda


Új megtalálások

Bejelentkezés