2008-12-19 09:11:21
Kérdés, hogy mit tekintünk "pár"-nak. Akkoriban a soros feltöltögetés volt az alapeset, csak a méregdrága StreetPilot III-ban meg a 176/176C-ben volt Garmin kártya (nem SD!), ehhez lehetett USB kártyaírót venni közel aranyárban. OK, az a pár perc simán volt 30, ha a 19MB-ot kellett megtölteni. :)
(Annak idején a boltban USB író híján megesett, hogy a 176C-ben lévő 128MB-os kártyát írtuk meg soroson, az azért nem volt rövid mutatvány. :)
magpet
Házigazda

Előzmény: Csigabiga (#4)
2008-12-19 06:30:34
Ilyen volt az első GPS-em! :o)
Használtan vettem 2004-ben. Szerettem, bár voltak kisebb hiányosságai: a térkép-kirajzolás olyan helyeken, ahol nagyobb szürke felületeket kellett megjelenítenie (pl. a Duna-parton) nagyon lelassult - volt olyan, hogy az alsó rakparton mentem délnek, és amikor csipogott, hogy valahol le kell térnem, mire kirajzolta az utat már réges régen elhagytam azt a pontot. De más területeken kiválóan teljesített! :o)
Viszont emlékeim szerint a térkép feltöltése nem pár perc volt! Mire a soros kábelen rátöltöttem a NaviGuide Magyarország 3.0-t, meg a 19 MB maradék memóriaterületére egy kis tuhu-t, jó 3/4 óra is eltelt.
Egy Bp-Siófok út megtervezése kb. 5 percig tartott.
A formája miatt Toblerone volt a beceneve. :o)
Jó kis gép volt a maga idejében!
Csigabiga

2008-12-19 00:29:15
Szerettem nagyon azt a telefont! Nagymutter kapta meg, mert jó nagyok a gombok, és jól olvasható a kijelző is. Logikus menüje van! JA, és ezt a telefont nem kellett kukába dobni 5-6 évvel később sem! :)
zakany

Előzmény: magpet (#2)
2008-12-19 00:21:09
Kicsit sem off. Nagyon szép hasonlat, sokáig nyúztam a 2110-esemet. :)
magpet
Házigazda

Előzmény: zakany (#1)
2008-12-19 00:16:14
lehet picit off.. de erről nekem a NOKIA 2110 jutott eszembe.. messze verte akkori társait.. ez is ilyen lehetett csak GPS-ben:))
zakany


Új megtalálások

Bejelentkezés