A játék saját fóruma. A játék adatlapja itt.
2008-06-07 12:02:40
A köbgyökvonáshoz egy kis segítség:
Nem kell hozzá sem logarléc, sem tudományos számológép, sem matektanár ismerős, elég ha figyelmesen megnézed ezt a táblázatot!
petika

2008-06-03 08:24:20
Amikor Adaviddal a helyszínen voltam ő is a Magpet által lefényképezett 'V' alakú fát találta meg először. Az igazi célpont ettől a fától 10 méterre van (közelebb a kiindulási ponthoz), és kisebb átmérőjű.
petika

Előzmény: magpet (#5)
2008-05-18 19:41:03
Jó SagiKnak! :) Nekünk ma nem jött össze a teljesítés. Mail ment fényképpel és trekkel, hátha kiderül, hol hibáztunk. Az eső is esett, eláztatnivaló műszaki cikkek is voltak nálunk bőven, de nem adtuk fel, hosszan bolyongtunk a mindenféle irányszögek mentén, hiába. Remélem, kiderül a hiba, és legközelebb összejön. Ettől függetlenül tetszett, és vidám séta volt, köszöjük!
magpet
Házigazda

Előzmény: petika (#4)
2008-05-11 15:44:15
Figyelem!
2008.05.11. 15:30-kor a játék megváltozott! Több feladat, új célpont, új jelszó!
SagiK még a "light version"-t találta meg. :-)
petika

2008-05-11 11:58:43
Kedves Pupu!
Épp most készülök egy kicsit módosítani a feladványon, ha minden jól megy és az elképzelésem meg tudom valósítani, akkor a leírásban okafogyottá válik a megreklamált szó, és el fog belőle tűnni. Addig türelmedet kérem, mert szerintem ez már egy olyan szó, ami részévé vált a geocachingnek! :-)
petika

Előzmény: Pupu (#1)
2008-05-10 21:04:14
A lelki nyugalmad megőrzése érdekében én azonnal javítom az általam használt ...
Tudod, azt a szót. Már most sem írom le, nehogy sikíts. :))
ID-24
Játékvezető

Előzmény: Pupu (#1)
2008-05-10 20:43:51
Kedves Játszótársaim,

rimánkodva, könyörögve, az Isten szerelmére kérlek benneteket, hogy felejtsétek már el, vagy legalábbis ne használjátok soha többé az ojjektum szót. Előszörre poén, másodszorra kevésbé poén, századszorra (hány geoládánál szerepel...) sikítani tudnék tőle. Tudom, divat a nyelvrontás, de éppen azért!
Pupu


Új megtalálások

Bejelentkezés