A játék saját fóruma. A játék adatlapja itt.
1 | 2 |
2009-03-19 11:58:12
Csak azért, hogy én is hozzászóljak.
A kedvenc sakkozó weboldalamon pontot lehet kapni a fórumhozzászólásért. Igen, ott is hajtanak néhányan a pontokra.
Én a házunk elé szoktam letenni a még használható, vagy újrahasznosítható cuccokat. Azt hiszem egy írógéppel kezdtem, aztán jött porszívó, varrógép, lámpák, villanymotor, stb. (ID-né szerint van még a pincében és a padláson bőven kidobni való, de én egy gyűjtögető és ragaszkodó típus vagyok.)
Nem lepukkant környéken lakunk, de mégis órákon belül el szokták vinni a lerakott tárgyakat.

Nekem is volt egy érdekes esetem az otthontalanokkal.
Éppen a szelektíven gyűjtött szemetet vittem át egy parkon keresztül, amikor két lerobbant ittas hajléktalan pénzt kért. A pad körül, ahol ültek szanaszét volt dobálva néhány könyv és magazin. Mondtam nekik, hogy hamarosan jövök vissza, és ha összeszedik a szemetet, akkor adok egy százast. Nem gondoltam volna, de mikor jöttem visszafele, akkor gyömöszölték az utolsó könyvet a csordultig telt kukába. Megkapták a százast, mert így legalább megdolgoztak a pénzükért.
Az pedig igazán elgondolkodtatott, hogy annyira megbíztak bennem, és nem feltételezték, hogy vissza sem jövök.
ID-24
Játékvezető

1 | 2 |

Új megtalálások

Bejelentkezés