A játék saját fóruma. A játék adatlapja itt.
2009-11-06 08:27:03
Idézet
eszembe nem jutott volna keresgélni


Mármint a neten.
Csigabiga

Előzmény: Csigabiga (#10)
2009-11-06 08:25:59
Idézet
Ha nem lennének ezek a jelenségek, máig és mindörökre outdoor lehetne a Zöld Marci játék. Szerintem kár, hogy nem maradt az.


Ezt én is sajnálom. A helyszín érdekesnek tűnik, és ha nem kerül át a beltériek közé, eszembe nem jutott volna keresgélni.
Csigabiga

Előzmény: Pupu (#8)
2009-11-06 07:43:13
Hát, tekintettel arra, hogy elég messze esik az ismert játékosok lakhelyétől, lehetett volna várni vele egy kicsit... Ládafia Mini-Velence játéka nyolc hónapot várt az első "lecsapásra", és máig csak egyetlen teljesítője van. Talán én leszek a második?

Búsongásom pedig általános érvényű, senkit sem akar megszurkálni, fenn is tartom... Ha nem lennének ezek a jelenségek, máig és mindörökre outdoor lehetne a Zöld Marci játék. Szerintem kár, hogy nem maradt az.
Pupu

Előzmény: Csigabiga (#7)
2009-11-06 06:54:39
Amíg outdoor volt, addig nem csapott le rá senki.
Ete azután fejtette meg elsőnek, hogy beltéri lett.
Csigabiga

Előzmény: Pupu (#6)
2009-11-06 06:39:10
Sajnálom, hogy átminősült indoorrá. Holnap akartam kerékpárral felkeresni, és menni egy jót azon a környéken. Talán még meg is teszem, de így már nem ugyanaz.

Kár, hogy oly szívesen csapnak le játékosok azonnali netkesseléssel a rejtői óvatlanságokra. Egy korábbi vitás ügyben már szóvá tettem: rossz érzés, hogy nem működik a jóhiszeműség, állandóan résen kell lenni. Kicsit olyan, mint mikor a villamoson kénytelen vagyok a zsebemen tartani a kezem, mert kilopnák a pénztárcámat. És ha már outdoor egy játék, miért nem lehet megvárni az asztal mellőli hőstettekkel az első igazi teljesítéseket?

Na mindegy, szerencsére nem kell nekem mindent és mindenkit érteni...
Pupu


Új megtalálások

Bejelentkezés