A játék saját fóruma. A játék adatlapja itt.
2009-11-14 17:02:08
Ide is bemásolom logomat, mert különben senki se figyelne fel rá a rengeteg indoor megtalálás között, holott talán van közérdekű aspektusa.

Fura helyzet: a helyszínen teljesítettem egy indoor játékot... Amikor megjelent a játék, elhatároztam, hogy elmegyek oda, és e mellett ki is tartottam, noha a Rejtő - talán nem bízva a játékosok korrektségében - időközben átminősítette szobainak.

Nem egy falrengetően izgalmas hely, de egy szép őszi bringatúra kiinduló pontjának épp megfelelt Fegyvernek (Tiszabura, Tiszafüred, Kunmadaras útvonal, 116 km).

Legyen a "Zöld Marci" mementó: becsületes játékot kérünk... :-)
Pupu

2009-11-06 14:29:57
Talán azért állsz értetlenül, mert nem elég figyelmesen olvastad. Az idézeted utolsó mondatából egyértelmű, hogy nem Rád vonatkozik (hiszen te korrektül indoort teljesítettél). Általános jelenséget kifogásoltam. Az a jelenséget, amelyre tekintettel átminősítette a játékot a Rejtő, mintegy nem bízva a tisztességes teljesítésekben. Ez a "támadásom" valóban érint mindenkit, aki ludas kétes sportszerűségű ügyekben. Akinek meg nem inge, ne vegye magára.

Ha akarod, mindezt kikérheted magadnak, de kik azok a "többiek" akiknek a nevében is beszélsz? Nekem úgy tűnik, hogy árnyékra vetődtél. Személy szerint semmi bajom Veled, szerintem hagyjuk is itt abba ezt a polémiát, mert csak arra jó, hogy elfedje a valódi problémát: az outdoor játékok indoor "teljesítését" (főként elsőként).
Pupu

Előzmény: Ete (#9)
2009-11-06 08:27:03
Idézet
eszembe nem jutott volna keresgélni

Mármint a neten.
Csigabiga

Előzmény: Csigabiga (#10)
2009-11-06 08:25:59
Idézet
Ha nem lennének ezek a jelenségek, máig és mindörökre outdoor lehetne a Zöld Marci játék. Szerintem kár, hogy nem maradt az.

Ezt én is sajnálom. A helyszín érdekesnek tűnik, és ha nem kerül át a beltériek közé, eszembe nem jutott volna keresgélni.
Csigabiga

Előzmény: Pupu (#8)
2009-11-06 08:06:50
Pupu! Teljesen értetlenül állok a támadásod előtt, hiszen mint Csigusz is írta, már indoor volt a játék, mikor megfejtettem. Akkor viszont bocs, hogy korábban mertem a gép elé ülni, mint a többi megtaláló, és rákattintani a megtaláltam gombra.
Idézet
Kár, hogy oly szívesen csapnak le játékosok azonnali netkesseléssel a rejtői óvatlanságokra. Egy korábbi vitás ügyben már szóvá tettem: rossz érzés, hogy nem működik a jóhiszeműség, állandóan résen kell lenni. Kicsit olyan, mint mikor a villamoson kénytelen vagyok a zsebemen tartani a kezem, mert kilopnák a pénztárcámat. És ha már outdoor egy játék, miért nem lehet megvárni az asztal mellőli hőstettekkel az első igazi teljesítéseket?

Ezt meg azért a többiek nevében is kikérem magamnak.
Ete

Előzmény: Pupu (#6)
2009-11-06 07:43:13
Hát, tekintettel arra, hogy elég messze esik az ismert játékosok lakhelyétől, lehetett volna várni vele egy kicsit... Ládafia Mini-Velence játéka nyolc hónapot várt az első "lecsapásra", és máig csak egyetlen teljesítője van. Talán én leszek a második?

Búsongásom pedig általános érvényű, senkit sem akar megszurkálni, fenn is tartom... Ha nem lennének ezek a jelenségek, máig és mindörökre outdoor lehetne a Zöld Marci játék. Szerintem kár, hogy nem maradt az.
Pupu

Előzmény: Csigabiga (#7)
2009-11-06 06:54:39
Amíg outdoor volt, addig nem csapott le rá senki.
Ete azután fejtette meg elsőnek, hogy beltéri lett.
Csigabiga

Előzmény: Pupu (#6)
2009-11-06 06:39:10
Sajnálom, hogy átminősült indoorrá. Holnap akartam kerékpárral felkeresni, és menni egy jót azon a környéken. Talán még meg is teszem, de így már nem ugyanaz.

Kár, hogy oly szívesen csapnak le játékosok azonnali netkesseléssel a rejtői óvatlanságokra. Egy korábbi vitás ügyben már szóvá tettem: rossz érzés, hogy nem működik a jóhiszeműség, állandóan résen kell lenni. Kicsit olyan, mint mikor a villamoson kénytelen vagyok a zsebemen tartani a kezem, mert kilopnák a pénztárcámat. És ha már outdoor egy játék, miért nem lehet megvárni az asztal mellőli hőstettekkel az első igazi teljesítéseket?

Na mindegy, szerencsére nem kell nekem mindent és mindenkit érteni...
Pupu

2009-11-05 10:02:58
Egyetértek, teljesen igazad van.
Ete

Előzmény: ID-24 (#4)
2009-11-05 09:46:47

Idézet
Ete
Ez miért indoor? Bár meg lehet találni otthon ülve is, de amit olvastam róla, az megérdemelne egy "Kincskeresés" kategóriát. Félreértés ne essék, nem becsülöm le egyik kategóriát sem, csak indoorból már rengeteg van, hadd szaporodjon a "kincs" is.

Ez tényleg lehetne egy jó Kincskereső játék is, de ahhoz szerintem a rejtőnek el kéne mennie a helyszínre, és találni vagy elhelyezni egy olyan jelszóhordozót, amit nem lehet a neten megtalálni.
ID-24
Játékvezető

2009-11-04 22:51:15
Igazad volt :-)
sania

2009-11-04 21:18:35
En nem talaltam meg. Igaz, nem is kerestem. :)
magpet
Házigazda

Előzmény: szipeti (#1)
2009-11-04 20:49:47
Kategóriát, vagy jelszót kellene váltani, mert az évszám megtalálható a net-en is.
szipeti

Új megtalálások

Bejelentkezés