A játék saját fóruma. A játék adatlapja itt.
2010-05-07 23:01:49
Valóigaz, amikor én levadásztam, 20 centis hó volt. Egyrészt így nem ücsörögtek körülötte a helyi yuppik, másrészt az emberek magukbafordultabbak, felhajtott gallérral - se jobbra se balra - legrövidebb úton igyekeznek céljuk felé, kevésbé figyelnek fel egy 'bolond bóklászra'.
halaszkiraly

Előzmény: eperdzsem (#5)
2010-05-07 21:06:48
Én is jártam már a ládánál. Tudom is, hogy hol van, de nem mertem elővenni a tömegben. De nem szegi kedvemet, keresem a megfelelő időpontot. :)
eperdzsem

Előzmény: yema (#4)
2010-05-07 20:33:42
Köszönöm, de tudom a com-ról, hogy mit, hol kellene találni, csak nagyon forgalmas helyek. A Deák téren egyszer sem találtam alkalmas perceket nappal, este meg nem járok arra (éjjel pláne nem). A 6-os ládájánál pedig hiába kukucskáltam, kotorásztam, nem találtam. Ezek hiányoznak. Azért próbálkoztam már háromszor, mert zavar, ha valami csak félig van kész. De végül is nem kell nekem mindent megkeresnem!
yema

Előzmény: halaszkiraly (#2)
2010-05-07 07:12:05
azt ne felejtsd el, hogy ezek a ládák a .com-ról, s nem a .hu-ról lettek duplikálva
A com-on nagyobb figyelmet szentelnek a rejtésnek is.
Nem mindig rőzse, vagy kőkupacot kell keresni.
apexsek

Előzmény: yema (#1)
2010-05-06 23:10:32
Szia Yema! Ne segítsek?
halaszkiraly

Előzmény: yema (#1)
2010-05-06 22:42:21
az ötlet, hogy villamosozzuk körbe budapestet, nagyon jó. de a rejtések nekem nem tetszenek. itt a koordinátát nem nehéz kiszámítani, ládát találni annál inkább. mostanában többször is próbálkoztam nappal, de szerintem éjjel sem lehet könnyű. így ezt és a 6-t feladom, nem keresem többet.
yema


Új megtalálások

Bejelentkezés