A játék saját fóruma. A játék adatlapja itt.
2010-05-05 23:11:53
Ne aggódj, semmi különös, csak rég mentem hosszabbat, azért mondtam. Amúgy többnyire bringával járok BKV helyett, de az nem sok(30-40km), ráadásul a város eléggé sík.
Szab

Előzmény: apexsek (#14)
2010-05-05 06:54:23
Idézet
Az tény, hogy jelen pillanatban kis túlzással igazad van. (Azért a 100-as talán menne, de rendesen elfáradnék


Ezt miért mondod?
Lesérültél, lebetegedtél, vagy mostanában teljesen háttérbe szorult a bringázás?

Egyik verzió se hangzik jól...
:-(((((((((
apexsek

Előzmény: Szab (#13)
2010-05-05 01:41:57
Az tény, hogy jelen pillanatban kis túlzással igazad van. (Azért a 100-as talán menne, de rendesen elfáradnék.) Viszont a játék lapján megtaláltam a joghézagot:
"Korábbi túrák eredményei is jöhetnek" :))

436 km lett a vége, és azért próbáltam ki, mert előtte ismertem meg egy bizonyos bringás trackjeit (térképrajzolás kapcsán). És kicsit kíváncsivá tett...

Meg sem tudtam őt közelíteni, sem távban, sem átlagsebességben... azért mégiscsak jó volt egyszer kipróbálni ilyesmit is. (Illetve a flúgosról is akkortájt olvastam először, aminek a nevezési díja elrettentett, így egyénileg próbálkoztam inkább.)

Érdekes nézegetni plasman trackjeit. Bp-Kassa-Bp, vagy épp Bp-Ausztria-Cseh határ és vissza. Mindezt úgy, hogy nem találtam a trackjében negyed órás pihenőt, de talán még 10 percest sem. Így 6-800km-t 20 feletti netto átlaggal teker.
Szab

Előzmény: apexsek (#11)
2010-05-04 07:16:12
jaj, itt vagánykodsz!
A szomszéd utcai közértig se tudnál eltekerni, nem hogy a balaton körül!
:-))))))))))

Km-ben mennyi lett a vége?
apexsek

Előzmény: Szab (#10)
2010-05-04 01:50:20
Őőő, én is elbénáztam, azt hittem szabadon lehet módosítgatni a dolgokat. Későn vettem észre, hogy rejtő ellenőrzi a típusa.

De akkor legyen itt is egy Balatonkör igazolásul:


Ez a tracklog másfél nap alatt készült , de ha leosztjuk akkor is megvan az egy nap alatti 100km, amit a játék teljesítéséhez kérsz.
Szab

Előzmény: NitiZoli (#8)
2010-05-03 15:46:07
Sajnálom! De majd rendbejön, ugye?
Gratula mindenkinek, a Balaton- körösöknek meg pláne :)
NitiZoli

Előzmény: diego (#7)
2010-05-02 19:50:15
Gratulálok mindenkinek, és egyben irígylem is a bringásokat. Sajnos én a térdem miatt nem tudok menni:(( Tavaly megpróbáltam a tisza tavi 65km-t, de csúfos vereség után kb 2,5km után majdnem sírva szálltam le a nyeregből, és hazafelé toltam a bringát. Pedig gyalog semmi gond.


Új megtalálások

Bejelentkezés