A játék saját fóruma. A játék adatlapja itt.
2010-11-19 11:07:19
Saját tapasztalat: Amikor hazafelé vesszük az irányt, mindig megfordul az a ...va szél is! :o)
Csigabiga

Előzmény: Pupu (#52)
2010-11-19 10:56:34
Úgy tűnik, főképp pszichés problémákat kéne leküzdened. Magában a bicilizés eléggé monoton dolog, hamar motivációját vesztheti, aki nem fanatikus. Meghozhatná a kedved, ha valamilyen egyéb célt tűznél ki, amelyhez csupán eszköz a biciklizés. Például megrakhatnád GG játékokkal Tamási környékét - nagy fehér folt az a térképen! Bicóval ilyeneket felderíteni jó móka.
Az autóktól nem kell félni. Viselj mellényt, nappal is használj fénydiódás villogót, első világítást. Nekem ennyi ezer kilométeren egyetlen kellemetlen élményem sem volt autókkal, Neked miért lenne?
Elfáradás hazafelé: alkalmazd a kitartási sportok "mielőtt-szabályait": pihenj, mielőtt kifáradsz, igyál, mielőtt megszomjazol, egyél, mielőtt megéhezel, vetkőzz, mielőtt megizzadsz stb. Több rövid pihenő többet ér, mint kevés hosszabb. Ha lehet, úgy tervezd a túrát, hogy odafelé legyen pofaszél, akkor hazafelé hátszeled lesz.
Pupu

Előzmény: berni (#47)
2010-11-18 09:42:33
Jó ötlet, ki fogom próbálni :)
Amúgy velem az a baj, hogy odafelé hajt a kalandvágy, de mikor azt érzem, hogy kifulladtam, vissza kéne már fordulni, onnantól elmegy a kedvem, meg a lelkierőm is elhagy, nincs kedvem tovább tekerni sem, így a hazaút mindig kínszenvedés. Aztán nincs is kivel bicajozzak, egyedül meg nem szeretek, maximum át a szomszéd faluba meg vissza. Esetleg be Tamásiba földes úton (mert az autók közt ráadásul félek is), de a bicajom meg nem épp poros/földes útra termett :D Szóval kifogás az van.... :D
berni

Előzmény: Pupu (#46)
2010-11-18 09:28:32
Ajánlhatok egy remek módszert. Szépen elkezdesz biciklizni - és nem hagyod abba! Meglásd, csak szeretnél belehalni, de nem fog sikerülni. Én is így csinálom... :-)
Pupu

Előzmény: berni (#42)
2010-11-18 08:53:56
Nemá, hogy lassan rajtam kívül mindenkinek lesz 100-as köre, én meg 40 km után meghalok!!! :) Gratulálok!!
berni

Előzmény: totzoli65 (#41)
2010-11-18 06:40:57
Ugye nem vagyok nagyon türelmetlen, ha megkérdezem/megkérem egy hónap után az elfogadását?! :-) ;-)

Szép napot! Zoli
totzoli65

Új megtalálások

Bejelentkezés