A játék saját fóruma. A játék adatlapja itt.
2010-07-19 20:57:00
Örömmel jelentem, hogy velem, azaz e játékkal voltak az Istenek, így a csőben lévő mikró sértetlenül vészelte át a korábbi megpróbáltatásokat.
Urániusz

2010-07-03 12:13:52
A játékot ismét lehet játszani, mert az árvíz-, és vihar miatt veszélyessé vált fákat elzáró kordonokat lebontották, a sziklák, és a szobrok újra megközelíthetők.

Ha esetleg nem találnád a csőben a mikrót, akkor ne a mikróba tegyél csövet, hanem inkább dobj egy mélt.

A korábbi félreértések miatt a vízesés-delta feladatot kivettem a jelszóból, helyette egy japán kőlámpást kell keresni.

Sziasztok!
Urániusz

2010-06-18 19:20:17
Még egyszer köszönöm zazu jelzését.

A háromszög két pontja, a sziklák, és a szobrok, az árvíz miatti fakidőlések veszélye miatt jelenleg nem elérhető,a teljes napozórét kordonok mögött van, én pedig nem vagyok az a kordonbontó típus. Remélem Ti sem.

Urániusz

2010-06-15 21:18:34
Szia zazu!

Köszi az infót! Holnap megnézem a mikrót a csőben, bár lehet azóta már hullámokon hánykódó palack, de lehet már kifogták valahol Belgrádnál, és éppen tépelődnek a palackban lévő jelszó megfejtésén.
Csak nehogy valami diplomáciai bonyodalom legyen belőle, mert akkor nem élem túl, és a GPSGamesnek is befellegzett.
Urániusz

2010-06-15 19:08:04
Ma voltam a Margitszigeten, de kb. 80%-ban le van zárva... :(
Pl. a kápolnához nem lehet eljutni!
Így majd máskor...

2010-06-09 14:38:53


Igen, a jelszó mindig szóköz nélkül érvényes.

A határkövön az a félreérthető betű nem lekopás eredménye, az az eredeti. Ilyen esetben természetesen lehet tippelgetni.

A vízesés deltáját érdemes megnézni a kis dobogószerű félszigetről is, ahogy a leírásban is szerepel.

Az aranyhalak számára készített ívótálak esetében én is egyet tévedtem,biztos elvakított a sok arany, de a kedves megtalálók visszajelzései alapján módosítottam.

Köszi az észrevételt!

Urániusz

Előzmény: kicsiogre (#12)
2010-06-09 10:35:17
Szia!
Voltak nehézségek, de sokszori próbálkozás után végül csak összejött. Nekem az alábbiak voltak problémásak:
- A mikroládában lévő jelszórészletben van-e szóköz? :)
- A határkő egyik karakterét félreolvastuk, mert annyira lekopott. Ez lehetett szerintem yemánál is, az ő hozzászólása alapján jöttem rá hogy én is elhibázhattam.
A vízesés deltáinak és az ivótálak számát illetően halászkirály bejegyzése segített.

Előzmény: Urániusz (#11)
2010-06-08 17:36:50
Szia kicsiogre!

Örülök a lelkesedésnek, és a megtalálásnak, tudom nem könnyű játék...mégis leírnád esetleg mi okozott gondot?
Urániusz

2010-06-07 20:56:33
Kedves yema!

Itt is szeretném megköszönni a vízesésről készített képed! Tényleg csodaszép, de más oldalról is meg kéne nézni a pontos számoláshoz.
Egyébként nem gond, ha elszámolod magad, lehet próbálkozni...
Úgy látom, hogy a nehezét, az állatot, ill. a monogramokat viszont könnyen abszolváltad.
Gratulálok mindhárom margitszigeti játékod sikeres teljesítéséhez, és további jó játékot!
Urániusz

2010-06-06 17:40:42
Igen, a vízesés delta, nem a Duna-delta.

Az ívókörök számát az észrevételeitek alapján javítom...köszönöm!
Urániusz

2010-06-06 07:48:48
úgy látom valami bug van itt... A számolgatós résznél Pupu, Yema és én is (meg lehet hogy sereva is) egyel több kerek izét számoltunk - vonjatok le egyet, és jó lesz Urániusznak! A vízesések számával pedig fordított irányba - de ugyanaz a helyzet.
halaszkiraly

2010-06-01 21:53:58
Kilógott a kapszula? :(
Urániusz

2010-06-01 00:21:59
Ááá nem volt vészes... Igazából inkább kicsit merésznek is találtam, hogy ilyen hivalkodóan meredezik, és a tetején csücsül a kapszula. Szó szerint majdnem elhasaltam benne, amikor koncentrikus köreimet róttam a mesterszikla körül.
halaszkiraly

Előzmény: Urániusz (#5)
2010-05-31 20:56:46
Klassz lehet éjjel a sziget...
...ezek szerint Neked nem kellett várnod a Fényt! jelző kalapácsütésre, gondoskodtál róla magad...
...a mikroládikát nehéz volt kivenni?
Urániusz

Előzmény: halaszkiraly (#4)
2010-05-30 22:38:53
Szia!
Nem, a szökőkút nem volt szerencsére kivilágítva most, így nagyon meghitt, ám mégis harsány békakoncertben volt részem. és nem csak én hallgattam ezt nagy örömmel, többen ücsörögtek a tó körül, és felnevettek egy-egy trubadúr brekkencs szólója hallatán.
halaszkiraly

Előzmény: Urániusz (#3)
2010-05-30 19:47:56
Kedves halászkirály!

Először is had gratuláljak Neked, mint első megfejtőnek, különösen ahhoz, hogy éjjel, sötétben, misztikus kápolnák, szobrok között sikerült abszolválnod.
A vízesés ki volt világítva? és az állatkák a szobor körül aludtak éppen?

Nagyon köszönöm a dícsérő szavakat, örülök , hogy tetszett, és értékelted a nehézségét is...
Urániusz

2010-05-30 09:55:52
Éjjel nem működik a vízesés, így ez a részlet csak feltételezéssel és próbálgatással jött össze. Jól jött, hogy (mindig) van nálam fejlámpa :)
halaszkiraly

Előzmény: halaszkiraly (#1)
2010-05-29 22:30:59
Nyomon vagyok! Munka után lazításként kijöttem a szigetre bolyongani a sötétben.
halaszkiraly


Új megtalálások

Bejelentkezés