A játék saját fóruma. A játék adatlapja itt.
2010-12-30 13:42:25
Kedvesen utasítottál vissza, pedig ha jól látom, itt lenne esélyem. Futásnál a Te 58 percedhez még egy kicsit gyorsulnom kellene. Az együtt biciklizés nagyon fura lenne (még magpet is alig bírja Veled), én átlag 20km/h-val tudtam haladni valamikor a homályba vesző múltban. A biciklimet sem igazán tartom karban. Bár lógatom, de a gumik így se lehetnek jó állapotban. Szóval, sífutás megfelelő méretű cipőben vagy nyáron hosszabb túra jöhetne szóba vagy esetleg egy (Neked) laza futás.
BUÉK
yema

Előzmény: Pupu (#26)
2010-12-29 15:01:24
Kedves yema, egy ilyen tündéri hölgy, mint Te, nem kaphat kosarat! Ám a sífutás iránti igényem nagyon hosszú időre kielégült ma :-)))) Futni még csak elmennék Veled valamikor, noha félő, hogy visszafognálak. Gyalogtúrázni már voltunk, márpedig szebb lenne újszerű élményt keresni. Mit szólnál egy biciklizéshez, ha kitavaszodik?
Pupu

Előzmény: yema (#20)
2010-12-28 16:27:48
TF-t végzett ismerőssel végigmentünk az MHK-körön ma délelőtt. Korcsolyázóknak volt kinyomva és gyalogosok is jártak rajta (vagyis klasszikusban nem a legjobb).
A hideg marad, nem olvad el a hó, sőt igérnek még kb 5cm-t. Pupu, nekem van kölcsön 43-as cipőm és 170 cm-es lécem, ha megtetszett, jövőhéten valamelyik délelőtt egy újabb próba?
yema


Új megtalálások

Bejelentkezés