A játék saját fóruma. A játék adatlapja itt.
2011-08-08 12:02:42
Leszedték a házszámtáblát, emiatt új a jelszó.
MFER84

2011-07-12 23:06:06
Akkor jó:)
Minden helyszínt végigjárok és javítom, amit kell, csak legyen egy kicsit hűvösebb. Köszönöm, h segítesz kijavítani a hibákat, még igencsak kezdő vagyok itt.
Örülök, hogy örömet okoztam, köszönöm neked is a .hu-s ládáidat! A nagyárvízi nagy sétát nagyon élveztük, a Köves-töltéshez igazi kaland volt kijutni:)
Bemérem a 168-as kút pontos helyét is, mert a mostani koordináta Google Earth-ös.
Örülök, hogy szent a béke, és éljen a játék öröme:)
MFER84

Előzmény: Várhelyi (#2)
2011-07-11 13:05:54
Szent a béke.
Nekem az is öröm, ha kiigazíthatok valamit. Úgyhogy sok örömet okoztál. De tényleg, nem akarod a koordinátákat javítani a Vigadónál, az újszegedi vasútállomásnál meg a másik újszegedi ládádnál?
Azt is őszintén mondom, hogy nem zavar, ha az összes bunker mellé teszel egy virtuális ládát. Meg fogom keresni mindet és azzal is örömet okozol. Ide a gázgyárhoz is elmentem, pedig ez egy otthonülős játék. És elmentem a 168-as kúthoz is. Annak elég pontos a koordinátája, pedig azt sem kell megkeresni...
(Amit meg meg kell keresni az meg arrébb van jelölve. Lassan kiigazodok rajtad. Ez is öröm.)
Szent a béke. Nem is haragudtam soha.

Előzmény: MFER84 (#1)
2011-07-08 21:39:00
Kedves Várhelyi!
Erről a bunkerről egy Délmagyarország cikkből értesültem. Békét szeretnék, örömet okozni a többi játékosnak. A másik két bunkeremre a Google Earth-ben bukkantam rá. :) Remélem, szent a béke:)
MFER84


Új megtalálások

Bejelentkezés