A játék saját fóruma. A játék adatlapja itt.
2011-06-06 15:20:40
Gratulálok, üdv a fedélzeten!
Alig várom, hogy méltóképpen ünnepelhessük a Kacsa-Reku 40000 láda kihelyezését, ami nyilván egybe fog esni a Pupu-Reku 384400* ünneppel.

*Az Egyenlítő után nyilván a közepes Föld-Hold távolság a cél, ez nem is lehet vitás. :)
magpet
Házigazda

Előzmény: Kacsa (#16)
2011-06-06 14:54:17
Köszönjük a segítséget, Kacsa regisztrált és bejelentette első játékteljesítését.
Kacsa

Előzmény: magpet (#15)
2011-06-06 13:28:31
Ez érdekes, még nem hallottam róla.
Pupu és Kacsa "problémája" hagyományos módon (közvetlenül adatbázisba felvitt adatokkal) megoldódott, remélhetőleg hamarosan a szerver a bejelentett találatok alatt fog roskadozni. :)
magpet
Házigazda

Előzmény: yada (#14)
2011-06-06 13:02:32
Van egy alig ismert featura a levelezesi cimek megadasaban, ami segithet azonos cimrol ketszer regisztralasban :)

Hasznalhatjatok batran a meglevo cimet egy uj user regisztralasakor, csak maskepp kell irni :)

peldaul az elmeleti user@mail.com cim heleytt lehet irni azt hogy:
user[plusz]valami@mail.com

(A [plusz] jel helyere a plusz karaktert kell irni, csak nem engedi a forummotor a hasznalatat)

Ezt a gpsgames rendszere lazan elfogadja. Nagyon keves helyen nem lehet megadni ilyen formaban az email cimet :)

A + jel utani reszt a levelezo szerverek a cimzett keresesekor nem figyelik, azt azonos cimkent kezelik. Ellenben a levelezo kliens megkapja.
yada

Előzmény: Pupu (#5)
2011-06-06 10:57:45
A legjobb megoldás. Én ezt nem mertem más (Magpet) nevében javasolni. :)
gonczi

Előzmény: Pupu (#10)
2011-06-06 09:06:06
Gratulalunk Sarikanak az elso talalatahoz!Sok szep,erdekes jatekos-bringas elmenyt kivanunk Nektek! Na megyek logot olvasni...:)

Előzmény: Pupu (#3)
2011-06-06 08:57:23
Koszonom a segitseget!Az elso fazis megvolt (mindent mukodesbe hoztam amit csak lehetett) de letorni nem akartam.De ugyis meg kell meg keresni bringaval is...:)

Előzmény: magpet (#2)
2011-06-06 04:32:38
Köszönöm a jó tanácsokat, Yemának is! Szokás szerint kibújtam az informatikai bravúrok alól, és megkértem Magpetet, hogy segítsen. Ő kedvesen felajánlotta, hogy betrükközi Kacsát a játékosok közé, mi meg majd jól beírjuk a regisztrációjához a valóságos adatokat :-)
Pupu

Előzmény: gonczi (#9)
2011-06-05 21:45:36
nekem van már ilyen egy jó pár. :)
vagy tele ment spam-mel és nem tudom megszünteni, vagy elfelejtettem a jelszavát, vagy megszűnt a szolgáltató és meg kellett volna újítani, stb.
ezek a free szolgáltatók tele vannak ilyennekkel és egy idő után úgy is törlik a nem használtakat.
gonczi

Előzmény: Pupu (#7)
2011-06-05 20:09:02
És mi van, ha beírsz oda valami kamu e-mail címet? Csak nem ellenőrzi a rendszer, hogy élő-e a cím. Aztán megjegyzésbe beírod, hogy a jó elérhetőség a tiéd.
yema

Előzmény: Pupu (#7)
2011-06-05 18:11:08
Köszönöm a segítséget, de nekem ez szörnyű bonyolultnak tűnik, és nem tetszik, hogy örök időkre megmaradhat egy email cím, amit sose használok. Lehet, hogy így kimarad egy új tagjelölt...
Pupu

Előzmény: gonczi (#6)
2011-06-05 17:42:25
csináljatok gyorsan egy valami free e-mail címet (pl. googlemail), amit vagy használtok később vagy nem. Aztán később az adatlapon, ha már létrejött a regisztráció, átírjátok arra, amit használtok. Nevezetesen a tiédre. vagy nem írjátok át és van egy új e-mail címetek.
A másik problémán nem tudok segíteni. :)
gonczi

Előzmény: Pupu (#5)
2011-06-05 16:00:46
Csak két baj van. Az egyik, hogy próbálunk regisztrálni, de a rendszer "problémaként" érzékeli, hogy már van valaki (nevezetesen én) bejelentve erről az e-mail címről. Na és akkor mi van? Hogyan lehet kilőni ezt a hülyeséget?
A másik probléma: nem lehet Téged felhívni, ezért szorulok a kommunikáció eme lassúbb módjára.
Pupu

Előzmény: magpet (#4)
2011-06-05 15:17:29
Nagyon jó hírek! :) Sárikának üdv az oldalon, örülök hogy az én játékom volt az első találata!
magpet
Házigazda

Előzmény: Pupu (#3)
2011-06-05 14:55:52
Én is a RoKer Team teljesítményét tartom nagyra - annál is inkább, mert Istyu, miután tegnap autóval járt ott, ma pótolta a bringázást: a közeli Lepence-parkolóban újabb másfél órát hajtott Sárika rekuján. Sőt, kipróbálta a járgányt Gabi is.

Ám még ezzel sincs vége a nap szenzációinak. Sárika, miután 30 km-t bringáztunk a Dunakanyarban, kinyilvánította óhaját, hogy teljesíteni akarja a Pupu-Reku 40000 játékot. Oda is bringázott, megtalálta, beírt a naplóba, és mihelyt regisztrál, "Kacsa" néven, bejelenti megtalálását. Szóval új tagot üdvözölhetünk körünkben!
Pupu

2011-06-05 11:57:51
Gábor: sajnálom, hogy nem sikerült kinyitni. A titok-mezőt csak az nézze meg, aki nem ijed meg egy kis segítségtől! :)
Infó:
A nyitás első fázisa hasonló, mint azon a dolgon, ami biztosan nálad is volt. Csak utána nem leemelni, hanemle húzni! :)
magpet
Házigazda

2011-06-05 11:55:42
Jó volt ránézni a játék oldalára! Gratulálok minden eddigi megtalálónak, de leginkább - Pupu bizonyára elnézi nekem - a RoKerTeam-nek! :)
magpet
Házigazda


Új megtalálások

Bejelentkezés