A játék saját fóruma. A játék adatlapja itt.
2011-11-01 21:11:48
Még kis pihenés a turistaházban és már vége is lett volna ma a játéknak...
Megnéztelek volna titeket, hogyan pecázzátok ki a háromba tört botot a tűzből :) és mit írtatok volna ebben az esetben itt magyarázatként :DDDD
Bacu

Előzmény: BaliaGy (#21)
2011-11-01 20:30:15
Idézet
Azért nem szívesen találkoztunk volna természetvédelmi őrrel. Nehéz lett volna így a fűtésszezon elején megmagyarázni a dolgot.


Találkoztunk mi is pár emberrel, de a tűzifa kifejezést senki sem említette. Talán túl jól voltunk hozzá öltözve :)

Ellenben a turistaháznál mikor megpihentünk, és letettük a botot egy kis időre, egy család elvitte tűzrakáshoz, de sikerült visszaszereznünk (a faragások segítettek ebben).
BaliaGy

Előzmény: Büfés (#19)
2011-11-01 03:40:01
Benne voltak a gyerekek is. Élvezték. Ellenben a munka nélküli túrákkal, egyszer sem kellett megálni pihenni. Teherrel jobban bírták. Ráadásul felettébb sok ember volt:-) Nekik is megcsináltuk a napi programot. Szerintem még holnapután is arról fognak beszélgetni, hogy mit csinált az a 4 barom :-)
Azért nem szívesen találkoztunk volna természetvédelmi őrrel. Nehéz lett volna így a fűtésszezon elején megmagyarázni a dolgot.
Büfés

Előzmény: apoda (#16)
2011-10-31 23:35:08
Köszönöm, nagyon jól jött, mert telefonon van csak netem, sok kínlódástól mentettél meg.

3,2 km, ez komoly??? Álmomban nem gondoltam volna, hogy valaki ennyire bolond lelkes lesz! Gratula!
apoda

Előzmény: magpet (#14)
2011-10-31 19:56:16
Apoda: az új teljesítést látva engedelmeddel átírtam a bot koordinátáit, és a leírásban is beszúrtam az aktuális frissítést. Természetesen semmi egyéb változtatás nem történt az oldalon.
Tettem mindezt azért, mert elég szép az idő, hátha valaki holnap nekiugrik a botnak... :)
magpet
Házigazda


Új megtalálások

Bejelentkezés