A játék saját fóruma. A játék adatlapja itt.
Egy sörre a vendégem vagy, rossz volt a koordináta! Ehhez képest a többiek jól bepróbálták eddig :-D
Módosítottam és bővítettem a kört.
Módosítottam és bővítettem a kört.
Infó:
Google Earth 6.0.3.2197 ,a nézet 2011/09/24.
Előzmény: Petán (#7)
Ezredikre sem sikerült....
Feladom....
Nagyobb tűréshatár kellene, mert így csak fel.....a az ember agyát.... :-(
Feladom....
Nagyobb tűréshatár kellene, mert így csak fel.....a az ember agyát.... :-(
Ha a koordinátát a sima webes google maps-be bemásolod, látszik, hogy az nem lehet a fényképkészítés helye, bár amikor készült a kép még akár lehetett volna az is... ;-)
Előzmény: totzoli65 (#4)
Igen kicsire vettem, 7 m-es a tűréshatár.
Még egy pici segítség:
Még egy pici segítség:
Infó:
GE 6.0.3.2197 2011.09.24.
Előzmény: Vitona (#3)
Előttünk már beírták, google föld a nyerő és nem a szobor koo-ja (szerintem) inkább a fényképkészítés helye
Előzmény: Vitona (#3)
Bár látom, sokan megtalálták, én mégis túl messzi koordinátákat írok be. Mekkora a tűréshatár?
próbáltam becserkészni több irányból, de pl a tuhu poi gyűjteményben megadott koo sem jó ide :(