A játék saját fóruma. A játék adatlapja itt.
2013-07-23 11:07:30
Hiányok pótolva,az ötödik láda viszont megvolt,csak a hely miatt jól el van rejtve!

2013-07-06 09:36:37
Sajnos nem tudtam még kijutni pótolni a hiányt,álandóan van valami más,de igyekszem!Ha érdekelnek a képek és a leírások,elküldöm szívesen!

2013-07-02 03:32:33
Köszi a visszajelzést!
Valamikor a közeljövőben pótlom a hiányt!Az ötödik valószínűleg megvan,múlt héten legalábbis még a helyén volt.Sajnos,egyre több a lelki nyomorék,akinek az okoz örömet,ha rombolhat... :-(

2012-06-15 02:33:59
A múzeumok éjszakáján a Sopron személy pályaudvaron lévő vasúttörténeti kiállítás is nyitva lesz,ahova(mint tegnap megtudtam)a brennbergi bányavasút 4 km köve is bekerült néhány hete!

2011-12-18 09:39:32
A ládákban megpróbáltam összefoglalót adni a bányavasút történetéről,a fellelhető képeket is beleraktam(nincs túl sok).Minden ládában egy-egy önálló kis szöveg van+Logbook mindben,ajándék az első kivételével mindben.Meglátom,mennyire feltűnő helyen van az ágfalvi láda,ha nem tűnik el,akkor azt is feltöltöm ajándékkal is és otthagyom,ha nem,akkor áthelyezem más helyre.Ha valaki vasút megszállott,azoknak is próbálok majd jövőre is ajándékot belerakni,jelenleg a GySEV 2011-es naptárai vannak benne,az egyedi festésű GySEV mozdonyokkal.

Előzmény: Ládafia (#1)
2011-12-16 19:55:58
Nagyon örülök ennek! Ha legközelebb megyek Sopronba, végig fogom járni. Kérdés: ha nincs/nem kell jelszó, mi van a ládákban?
Ládafia


Új megtalálások

Bejelentkezés