A játék saját fóruma. A játék adatlapja itt.
2013-04-15 22:18:49
:(
Sajnálatos, hogy néhány idióta képes tönkretenni egy ilyen kezdeményezést.
Dehát, ilyen idők járnak, mikoris egy értelmes többség semmit nem tud tenni egy értelemtelen kisebbséggel szemben.
És abban is csak reménykedem, hogy jól becsültem meg az arányokat.
:(
gonczi

Előzmény: magpet (#11)
2013-04-15 15:47:56
A játékot a mai nappal lezártam, mivel sajnos a jelszó nem nagyon rakható össze, illetve maga a célpont is nagyjából megszűnt. Ha a tanösvény újra indul, akkor nagy örömmel fogom újra megnyitni a játékot.
magpet
Házigazda

2012-06-15 18:16:29
Nagyon köszönjük szépen a felajánlásokat, rendkívül megtisztelő és kedves, de mivel a tanösvényt az önkormányzat finanszírozta, így ez a kár az ő káruk is, és miután szerencsére koránt sem annyi az anyagi veszteség mint a cikkben leírt becslés, ezért támogatják a helyre állítást is :).
De az igazsághoz hozzátartozik, hogy alapjában véve nem lehet okunk panaszra. Egy odút sem loptak el, vagy rongáltak meg ( le is kopogom :) )

Viszont, a lelkes természetbarátokra mindig szükség van, így lehetséges opció a tagság. Mindenkit szívesen látunk, mindegy milyen szakértelemmel rendelkezi mondjuk a madarak terén (persze nemcsak róluk van szó), bár úgy gondolom emiatt nem kell aggódni :)

Információ a tagságról: [link]
LMadárvédelem

2012-06-14 22:03:19
csatlakozom, és, mint szomszéd kerületi, korábban mátyásföldi lakos, akár tevőlegesen is.
gonczi

Előzmény: Gábor75 (#7)
2012-06-14 21:57:23
Köszönjük az itteni közösség nevében.
A vandalizmussal nem tudunk mit kezdeni, ami városon belül van, az rendre így jár, csoda, hogy a többi tábla még ép. :(
Itt biztosan egy cunamit váltana ki, ha az elveszett/eltűnt/megrongált/....... ládákról indítanánk - bármit.
A kezdeményezésetek csak azért él még kb. 80%-ban mert Mátyásföldön van, egyéb kerületekben már nem lenne tábla. :(
Ez a magyar "rögvalóság", de nem szabad beletörődni!

Mindezek ellenére: a madarak ott vannak,- úgy tűnik ők toleránsabbak vagy egyszerűen csak mozgékonyabbak - és élik az életüket, táblával vagy anélkül.

Van tehát miért folytatni - én személy szerint szurkolok nektek!

(... és egyébként az mégis csak jó érzés, mikor két teljesen különböző céllal létrejött kezdeményezés így összetalálkozik)
gonczi

2012-06-14 21:54:28
Szomorú látni a képeket. :-(
Nagy élmény volt végigjárni az ösvényt, felfedezni a fákon a különböző madáretetőket. Ha némi anyagi ráfordítással segíthetek a helyreállításban, szívesen állok rendelkezésetekre!
Gábor75

2012-06-14 20:39:16
Sajnos nagyobb a kár mint ahogy az látszik. Most júniusban fogjuk helyrehozni a kárt, nemsokára meglesznek az új táblák is!
A rongálásról szóló cikkünket elolvashatja itt:[link]

Nagyon örülünk, hogy ennyire tetszik a tanösvényünk, kívánunk további jó időtöltést :)!

Jó madarászatot kíván a: Ligeti Madárvédelem

Ui.: Annyival egészítenénk ki a cikkben leírtakat, hogy a tanösvény a XVI. kerületi Önkormányzat anyagi támogatásával, az MME-től vásárolt táblákkal jött létre, DE magát a tanösvényt és a lábazatokat a Ligeti Madárvédelem készítette/állította fel, valamint mi tartjuk karban.
LMadárvédelem

2012-06-03 16:11:44
A nagykanyar előtti tábla hiányzik. :(
lehet, hogy ezért nem fogadja el a jelszót, pedig oda-vissza végig számoltam, ugyan azzal az eredménnyel.
gonczi

2012-01-28 22:11:56
Neked is köszi! :-)

Előzmény: BaliaGy (#3)
2012-01-28 21:35:42
Gratulálok az elsőknek!
BaliaGy

Előzmény: RoKerTeam (#2)
2012-01-28 21:19:52
Köszönjük szépen. Most jövök Istyuéktól, jól elfáradt. :-)))
Tényleg nagyon szuper volt, egy hajnali időpontban pedig biztosan nagyobb forgalom van az etetők környékén.Szerintem én még visszatérek ide.

Előzmény: magpet (#1)
2012-01-28 18:32:36
Gratulálok az elsőknek! :)
magpet
Házigazda


Új megtalálások

Bejelentkezés