A játék saját fóruma. A játék adatlapja itt.
2013-02-23 15:39:09
:)
halaszkiraly

Előzmény: Dr.Lada (#125)
2013-02-21 18:59:04
És milyen érdekes, Gábor egy igazi látnok:-)))

19.-én vittem vissza a hótalpakat, és a Vihar utcától már tényleg csak egy köpés volt.:-)
A ládát kerestem elsőre, mert gondoltam a kőrözgetés elég feltűnő lesz, és hogy ne figyeljenek fel rám. A láda egyből meglett, láttam már ilyen rejtést, így egyből a kezemben is volt.:-) Logolás, majd vicc írás, és irány a futás. Az első kört már nem tudtam végigfutni, mert állandóan jöttek az autók, így maradtam a gyaloglásnál inkább, a 3. körben épp autócsend volt így azt lefutottam.:-) Aztán megint csak jöttek az autók, busz és minden. Közben a Tv előtti dohányzók, meg a sok bizt őr csak figyelt, hogy mikor szédülök el.:-) 5 kör végén fordulás és óramutató járásába kezdtem a köröket. Leginkább a zebrákon futottam, mert ha intett az autós ahogy közeledtem legalább nem tartottam fel, egyszer meg az életemért, mert az embert nem igen érdekelte a zebra, ő gyorsított ki a körforgalomból.:-( A futás volt a legmacerább az egészben, legalább is azt hittem.:-)
Hazajöttem gps pc összeköt, és akkor világosodtam meg, hogy Erdélyből hazafelé a ládázás miatt lekapcsoltam a treckrögzítést. Na semmi baj, hívjuk a gurut, Magpetet, ő sajnos mondta hogy a stopper nem megy ha nincs trackrögzítés, így sehonnan nem lehet elővarázsolni a dolgot. Szóval hiába stopperrel mentem semmi nem lett meg.:( Közben persze azt is mondta, hogy épp Gábor van nála és sír a röhögéstől.:-) Ennél azért több együttérzést!:D
A log vicc megvan, aki akarja elhiszi, hogy így történt aki nem az meg ne higgye el.:-)

Azért jó kis móka volt, bár a rengeteg zebra és forgalom épp nem hiányzott.


Új megtalálások

Bejelentkezés