A játék saját fóruma. A játék adatlapja itt.
2016-02-10 20:20:42
Ketten-hárman már biztosan futottunk! Valóban kell hozzá egy kis exhibicionizmus, de megfelelő geoládász-edzettség mellett már szinte nem is zavar, hogy hülyének néznek. :) Mindazonáltal a szabályok 4. pontja éppen jól jönne Neked, igaz, ezt csak a logfüzetben lehet látni.

Bevallom, már régóta nem voltam ott, de alkalomadtán ránézek és ellenőrzöm, hogy rendben van-e a rejtés. Mint minden más ládánál, ennél is előfordulhat, hogy elveszett. Ha így lenne, pótolni fogom.

Ha ez a fórum csak a megtalálásokat tartalmazná, már régesrég elsüllyedt volna nem csak a weblapon, hanem a játékosok fejében is. Az egyik extrém tulajdonsága éppen az ennek a fórumnak, hogy (szinte) mindig itt van az első tízben.
apoda

Előzmény: yema (#234)
2016-02-10 14:24:39
Egyáltalán mikor futott ehhez a játékhoz valaki? Jobb lenne, ha csak a megtalálások lennének a hozzászólásokban, ha már nincs játék oldala.
Elég "exhibici"-nek kell ahhoz lenni, hogy ilyen helyen futkorásszon valaki, miközben írogat egy füzetbe.
Én egyszer megpróbáltam megkeresni a dobozt. Futkosni persze nem akartam, csak megnézni, milyen viccek vannak a füzetben. De nem találtam.
yema

Előzmény: apoda (#233)
2016-02-10 11:11:03
Idén már futott valaki ehhez a játékhoz?
apoda


Új megtalálások

Bejelentkezés