A játék saját fóruma. A játék adatlapja itt.
2019-11-28 16:36:05
Még 2017.04.13-án itt jártam, logoltam, csak a logom mellé nem illesztettem be rögtön a képet.
Viszont a függő logom nem is tudom módosítani..
Képet ide meg nem tudok feltölteni :(
RobertoKesser

2012-07-28 09:33:46
Konzultálva a családdal megállapítást nyert, hogy sajnos e ládánk nem érte meg az első megtalálást. Ezért átalakítjuk játékunkat!
Fürkészek

Előzmény: Fürkészek (#2)
2012-07-28 08:20:19
Sejtettük, hogy ez túl könnyű rejtés lesz ezen a forgalmas helyen. Bár a rejtéskor senki sem figyelt. A fiúk rejtették, elképzelhető, hogy mélyebbre kell nyúlni érte,mint a tégla alá, hajlamosak egy lyukat ásni, lefedni, majd még azt valamivel rögzíteni, pláne ha valami olyannal takartak amit elvihet a szél. Vagyis dupla fedés is lehet.
Mindenesetre, ha a következő játékos sem találja, akkor ez a játék virtuális lesz.
Fürkészek

Előzmény: Éva (#1)
2012-07-27 22:38:23
Sajnos nem találtam meg, a kő (tégla?) mögött nincs semmi, legalábbis közvetlenül.
Az Enyedi közben lakóknak amúgy is elég nagy egójuk van, pedig nincs lezárva az utca, nincs kiírva, hogy magánterület stb. Egyszer véletlenül bekevertem oda kocsival, valaki be akart állni az udvarába, nem türelmetlenkedtem, nem villogtattam, bár elfoglalta az egész utcát, megvártam, míg beáll. Ezek után odajött nekem méltatlankodni, hogy mit keresek ott, majdhogy bele nem rúgott a kocsiba.-(
Most bringával voltam, de nem akartam feltűnést kelteni, gyorsan odébb álltam.


Új megtalálások

Bejelentkezés