A játék saját fóruma. A játék adatlapja itt.
2012-08-05 05:56:16
Köszönjük a biztatást és az építő kritikát. Nekünk csak annyi bajunk volt ezzel, hogy önhatalmi jelleggel tette, persze segítő szándékkal. Annyi lett volna az egész, hogy hozzánk fordulnak akik nehéznek érzik és változtatunk a játékon.Szerintünk ez így jó, mi sem piszkálunk bele más rejtvényjátékába. Most már túl vagyunk rajta, lezártuk.
Fürkészek

Előzmény: gonczi (#10)
2012-08-04 12:56:06
Kár, mert ez pl. - még Apoda segítségével is - élvezetes volt, nem beszélve a tudásról, amit közvetített.
Szerintem, ha érdekes egy játék háttere - mint ez is itt - nem kell a megtaláláshoz vezető útnak feltétlenül nagyon rögösnek lennie.
gonczi

Előzmény: Fürkészek (#9)
2012-08-04 07:54:55
Ismét beteljesült a bibliai prófécia. A pokolba vezető út is jó szándékkal van kikövezve. Lehet, hogy mi vagyunk ilyen tartózkodóak, de bármilyen nehezen is fejtünk meg egy rejtvényt nem akarunk mindenáron segíteni. Ellenben nagyon szívesen segítünk ha egy játékostárs konkrétan ez ügyben fordul hozzánk.
Mindenesetre több problémánk nem lesz ilyen esetből, mert úgy döntöttünk, hogy ez volt az utolsó indoor játékunk.
Fürkészek

Előzmény: apoda (#8)
2012-08-03 08:57:13
Szerintem nem lőttem le a poént, nekem is kb. a huszadik kísérletre sikerült beletalálnom, de az előző 19 is ugyanolyan jó válasznak tűnt számomra és lett volna még jó néhány további tippem is. Ettől az értelmetlen kísérletezgetéstől szerettem volna megmenteni a következő játékosokat és nyugodt lelkiismerettel írtam be a segítséget. Megfejteni ennek ismeretében is csak az tudta (volna), aki utánajár és elolvassa a szükséges információkat.

Mindezek mellett elnézést a beavatkozásért, amit pusztán a jó szándék vezérelt.

További kellemes játékokat mindenkinek!
apoda

Előzmény: Fürkészek (#4)
2012-08-02 15:50:55
Itt van, szerintünk ez könnyebb mint az előző jelszó! Ha valaki mégsem boldogulna segítünk!
Fürkészek

Előzmény: Fürkészek (#6)
2012-08-02 15:23:39
Erre mi is gondoltunk, de látva a lehetőségeket nem akartunk könnyíteni, még annyit sem, amit apoda játékostársunk tett. Szerintünk így is kilehet találni a jelszót.

Gondolkozunk rajta és talán átalakítjuk a játékot új jelszóval, csak ha valaki gy csinálja, akkor nincs értelme. Még megkockáztatjuk, hogy játékot csinálni sem.
Fürkészek

Előzmény: Csigabiga (#5)
2012-08-02 11:28:57
Kár volt felkapni a vizet!
Idézet
A jelszó, hogy hol találjuk?

Kérdésre még így, a jelszó ismeretében is azt mondanám, hogy sok egyéb lehetséges (és a kérdésnek megfelelő) választ lehetne adni!
Javasolnám, hogy inkább töröld a jelszót, és tegyél fel egy kis segítséget (akár elrejtve) amiben megadod, hogy
Infó:
X szó, Y + Z karakter
.
Csigabiga

Előzmény: Fürkészek (#4)
2012-08-02 09:36:53
Most ezt minek kellett! Egyszerűen vannak ilyen emberek akik nemképesek ellenállni, hogy ne lőjék le a poént.
Ha akartunk volna akkor több segítséget megadunk, de elegendőnek ítéltük és szerintünk érthető amit leírtunk. Max két lehetséges válasz van, gondoltuk ez belefér. Akik túl bonyolítják, így jártak.

Így szerintünk értékét veszítette a játék, a jelszó a játék lapján olvasható! Aki akarja naplózhatja a találatot.
Nekünk ez a válaszunk minderre. Reméljük érdemes volt küzdeni?!
Fürkészek

Előzmény: apoda (#3)
2012-08-01 21:03:42
A jelszó: h....... sz............
A pontok száma nem számít, ragok nincsenek sehol.
apoda

2012-08-01 13:13:00
Én is próbálkoztam vagy 30 percig, minden formában, de nem fogadta el a rendszer! Jó lenne valami pontosítás!!!

2012-08-01 11:51:58
Megvan, csak nem tudom, hogyan várod a jelszót.
Ország, város, a létesitmény neve, -ban -ben raggal, anélkül?
Piás


Új megtalálások

Bejelentkezés