A játék saját fóruma. A játék adatlapja itt.
2013-03-21 23:32:54
pont ezen filózgattam én is az elmúlt napokban, hogy a budai kört én milyen nyomvonalon vezetném (a Budapest Border Trailt én is letalpaltam kb 65/35% arányban gyalogos/biciklis megvalósítással - így vannak tapasztalataim, és megerősítem Aleph&Rita tapasztalatát több problémát okoztak a magánterületek, kerítések, mint a kutyák.)
halaszkiraly

Előzmény: sania (#7)
2013-03-21 18:59:33
Ezektől a csellengő, acsarkodó ebektől, én is tartok. nem szeretek velük se (privát) teljesítménytúrán, se terepfutásnál összefutni.
GC közben még nem találkoztam kutyával, csak néha tévedtem hajléktalan 'nappalijába'.
Szerencsére keresés közben nem mozog oly gyorsan az ember, de figyelmetlenebb is a közeledő vaddal szemben...

Ha tudtok jó ellenszert (ultrahang, gáz/bors spray, etc...), kérlek, osszátok meg, mert egyedül nem olyan könnyen riasztok el egy falka ebet...
RobertoKesser

Előzmény: magpet (#1)
2013-03-21 17:56:34
Mi amikor körbe gyalogoltuk Budapestet a com-os Border Trail kapcsán, csak egyszer futottunk bele kóbor ebekbe szerencsére. Viszont annál többször állták utunkat az autópályák, jó nagyokat kellett kerülgetnünk amiatt, mert nem tudtunk rajtuk átkelni. :)

Előzmény: magpet (#1)
2013-03-21 11:04:53
Már félig-meddig meg van a budai útvonal is :-)
sania

Előzmény: halaszkiraly (#6)
2013-03-14 12:09:17
Ja, és persze 6 óra helyett 9 óra lett a kerülés időtartama (persze ebbe belejátszott a ládázás meg a munzee-zés miatti lassúságom is. A mozgási átlagsebesség 18 km/h lett.
halaszkiraly

Előzmény: halaszkiraly (#3)
2013-03-14 12:04:50
Á, nem haltam bele :) Bár szűkítenem kellett mert a Lőszerfülkék (bunkers at Budapest) rejtésig eljutva annyi sarat sikerült felszednem a kerekekre, hogy nem igazán akart elfordulni a kerék... így visszafordulva, a Szilas patak mente helyett a Szentmihályi úton mentem. meg Rákoscsabánál is emiatt maradtam az aszfaltos utcákon a Nullás melletti földút helyett. A déli csücsökben is valtoztattam annyit, hogy nem mentem le a Nullás hídig, hanem "rácuppantam" az Eurovelo6 com-os sorozat ládáira végig a partmenti bicikliúton, a soroksári oldalon (EV6 19-01).
Így is szép kis túra kerekedett, még Óbudán és a Római parton munzee-ztem is (persze jó nagyokat kellett kerülni helyenként, hogy kikerüljem a GC.HU-s pontokat, mert azokat később szeretném begyűjteni a GCKUPA során :) a trekkem amiatt olyan cakkos azon a szakaszon. Teljes hossz nálam ~107 km lett.
halaszkiraly

Előzmény: sania (#4)
2013-03-14 08:27:22
Gratula! Ugy nem volt annyira gáz? :-)
sania

Előzmény: halaszkiraly (#3)
2012-10-30 09:04:54
Csalogató! Csak lenne 6 napsütéses szabad órám...
halaszkiraly

2012-10-24 21:29:31
Szerencsére elég barátságos kutyák voltak. A hiszti csak haverom barátnőjénél jelentkezett (fél a kutyáktól :-) )
sania

Előzmény: magpet (#1)
2012-10-24 12:32:00
Ez elég mókásan hangzik. :) Szívesen mennék ilyen kalandra, de őszinte leszek: ezeken a falu/város-széli helyeken rendkívüli módon rühellem a hisztis kóbor (vagy jópofán szabadon engedett) kutyákat.
magpet
Házigazda


Új megtalálások

Bejelentkezés