A játék saját fóruma. A játék adatlapja itt.
2011-01-02 18:49:12
Elkeszultek a kepek a ladaban talalt egygombos fenykepezogeprol. A fotok nem a helyszinen keszultek, hanem leginkabb ugy tunik, hogy a Sziget Fesztivalon. Ismeros arcot nem sikerult talalnom rajtuk. A negativhivas igy. Kicsit penzkidobas volt, de a kepeket kiirattuk CD-re is. Ha a tulajdonos magara ismer, atadoom szerettettel. De azert legkozelebb ne tegyunk mar ellott egyszer hasznalatos gepet a ladaba!
magpet
Házigazda

2010-12-31 09:42:36
Bespammelem ide is, mégiscsak ez volt a helyszín. :)

magpet
Házigazda

2010-12-31 00:14:35
Ez egy nem vizallo, meglehetosen romos allapotu darab. Hogy mit rejt a beelseje, arrool fogalmam sincs, de akkor keresed szerint felhalmozom a boltban. Szolj, ha felenk jarsz!
magpet
Házigazda

Előzmény: Vadi (#12)
2010-12-30 21:26:56
Egygombos fényképező? Én két hónapja jártam a ládánál, akkor még nem volt benne. Ha nagyon le van pusztulva lehet hogy ki kell operálni belőle a filmet? Szívesen átveszem, (járok néha fotólabor felé :-) Az biztos hogy a maximumot ki tudom hozni belőle. Ha gondolod, tartsd a boltban úgyis szeretném megkeresni az első csiripelős ládát (csak még frissítenem kell előbb az Oregont)

A ládában volt már egyszer egy egyszerhasználatos (vízálló) fényképezőgép. Még 2006 nyarán tettem bele, a láda kihelyezésnél. Két év pihenő után az első tízegynéhány megtaláló megörökítette magát. Adós vagyok a képekkel tervezem feltölteni őket.
Vadi

Előzmény: magpet (#11)
2010-12-29 18:37:04
Jó is volt, bizony! :)

Vadi: a ládában volt egy egygombos fényképezőgép, igen lepusztult állapotban. Elhoztam, és ha valami fotólabor felé járok, megpróbálok képeket fakasztani belőle. Ha sikerrel járok, küldöm Neked őket. Nem akartam a ládában hagyni, mert működni már nem működik, és így is kérdéses, hogy ennyi idő után mit lehet kihozni belőle.
magpet
Házigazda

Előzmény: halaszkiraly (#10)
2010-12-28 16:32:24
Írigyellek Titeket, hogy OTT lehettetek!!!!!!
:)))))) (Kedvenc helyem)
halaszkiraly

Előzmény: magpet (#9)
2010-12-28 15:53:14
Az iment ertunk le a hegyrol, valami kocsmaban melegszunk a kis barataimmal. Nagyon sszep tura volt, mindenkinek ajanlom a lada felkereseset! A dobozka kivalo egeszsegnek orvend, beazasnak nyoma sincs.
magpet
Házigazda

2010-12-28 15:48:12
Az iment ertunk le a hegyrol, valami kocsmaban melegszunk a kis barataimmal. Nagyon sszep tura volt, mindenkinek ajanlom a lada felkereseset! A dobozka kivalo egeszsegnek orvend, beazasnak nyoma sincs.
magpet
Házigazda

2009-08-31 17:25:30
Sose bánd :-) Keresd fel bármikor, amikor kedved van hozzá.:-)
Vadi

Előzmény: Büfés (#6)
2009-08-31 13:46:14
Nagyon szégyenlem magam, de nem volt meg a láda. Szemet szúrt,a jelszónélküli megtalálás,és csak brahiból megpróbáltam:-(
Ígérem bepótolom, már csak azért is , mert közel van a mi ládánkhoz (Zöldbarlang), meg a lakhelyünkhöz (Pomáz), és az egyik kedvenc helyünk a kevély kőrnyéke. Bocs
Büfés

Előzmény: Vadi (#5)
2009-08-30 22:37:37
Csuhás, Büfés
Örülök hogy ti is megkerestétek :-)
Még a gc.hu-ra készült a láda, de ott nem jelenhetett meg (Nemzeti park területén van). Ott kötelező, ezért írtam a naplófüzetbe jelszót. Ami egyik kedvelt mondásom, ezért maradt benne azután is amikor "átpapíroztam" ide a gg-re a ládát.
Jelszó tehát nem kell.
Vadi

2009-03-15 08:54:59
Tegnap megfaragtam a ládát, már könnyen ki lehet nyitni. Beírtam Omlás megtalálását a naplófüzetbe és elhoztam az egyszer használatos fényképezőgépet.
Halászkirály: nagyon örültem soraidnak :-) én is szeretek ide feljárni. Mások csak nagy ritkán járnak erre, nyugodtan lehet nézelődni, pihenni, napozni, meditálni. Többször aludtunk már azon a réten, ami félúton van a nyereg és a láda között.
Vadi

2008-10-26 07:15:44
Szab logjához:

Büntetőjogi felelősségem tudatában kijelentem és igazolom, hogy 2008. október 25.-én 14, és 15 óra között, a Kis-Kevély néven nyilvántartott, ismeretlen helyrajzi számú domborulaton személyesen találkoztam a "Szab" néven ismert és elhíresült netkesserrel. :-))
Ládafia

2008-10-26 00:47:11
Nagyon boldog vagyok, hogy megtaláltátok a ládám :-))))
Igen, 2 éve nyáron rejtettem el (akkor még a gc.hu-ra szántam, azóta várja az ébredést, ezért van egy kis patinája, és a gc.hu tájékoztatója, amit hamarosan lecserélek gpsgames.hu-ra :-).
Én nem szeretem a jelszót. Nagyon örülök, hogy ez itt nem kötelező. Szerintem a jelszó váltja ki a netkest.
Magamból indulok ki. Példám: Ha becsület kassza van pl.: egy WC-nél képtelen vagyok azt pontos fizetés nélkül használni.(hiszen bíznak bennem azt feltételezik becsületes vagyok) Ha pénzbedobós esetleg megpróbálok belógni (hiszen az ellenkezőjét gondolják rólam). Könnyen lehet hogy nincs igazam, de ez majd kiderül.
Köszönöm, hogy megkerestétek a ládám
Üdv
Vadi
Vadi

2008-10-26 00:16:18
Petika: Merre jártál, hogyhogy nem találkoztunk? Én pont 10 perccel későbbi logot írtam a füzetbe, mint te. Esetleg ti voltatok kutyával? Mert egy kutyás párral találkozott a családom, csak én akkor már kicsit feljebb, a Mackó barlangnál tartottam, ők meg ugye nem ismernek.
Szab


Új megtalálások

Bejelentkezés