A játék saját fóruma. A játék adatlapja itt.
2016-02-02 13:09:45
Nem volt időm végigjárni az egész útvonalat, de a kezdőponton megváltozott a környezet, a jelszóhordozó megszűnt/eltűnt, lehet, hogy a többi pontokon is van változás, úgyhogy egyelőre csak "játékon kívül" járjátok be, ha van kedvetek, így is kellemes séta/futás lesz...
Ládafia

2009-06-20 20:32:45
Ha elküldöd email-ben ami megvan, én küldöm a hiányzó jelszórészleteket a logoláshoz! Köszi a játékot!
Ládafia

Előzmény: Bubuka (#5)
2009-06-20 17:37:46
Múlt vasárnap jót sétáltam (futás helyett), közben a makkosmáriai turistaházat és a megszűnt north face játékot is meglátogattam. Sajnos (mint mostanában mindig a multiknál) valamit rosszul írtam fel, és nem sikerül bejelentenem. Köszi a játékot, nagyon kellemes az útvonal!
Bubuka

2008-11-01 12:37:46
Én is így tudtam, ahogy Te, de mivel az "objektumot" létrehozó/helyreállító társaság nevében sincs duplázás, (ki tudhatja jobban, mint ők?) itthon utánanéztem, és úgy tűnik mindkét írásmód helyes. A "W" betűs elektronikus mindentudó is "szimplán" hozza első helyen... Hagyjuk meg így, a játék helyszínén szereplő írásmód szerint...
Ezzel együtt, köszönöm az észrevételt!
Ládafia

Előzmény: Pupu (#3)
2008-11-01 11:41:34
Figyelj Ládafia: hibás a jelszóképzés! Az ájtatos illető becenevének közepében mássalhangzó-kettőzés van, így a helyesen írott jelszó összesen nem 30, hanem 31 karakteres. Én szándékosan hibásan írtam be, hogy elfogadja a rendszer, de illendőségből ki kéne javítani.

Egyébként lásd a logomat: gyönyörű futás, nagyon jó körpálya. Precízek a pontok, minden egyértelmű. A kis sírhelyet nem ismertem, ez új volt számomra. Még egyszer köszönet az egészért!
Pupu

2008-11-01 09:08:50
Nagyon köszönöm!
Az a vicc, hogy 2-3 napja beszéltünk erről a trackszűrésről BoPe-val a "Határtól határig" kapcsán, mégsem jutott eszembe...

Én is "fejlesztek" még valamit a játékon: Pupunak egy korábbi felvetésére, beírom a játékhoz a telefonszámomat, ha valaki elakad a helyszínen, hívhasson...
Ládafia

Előzmény: magpet (#1)
2008-11-01 08:24:30
Ládafia: utólagos engedelmeddel kicsit belepiszkáltam a játék GPX-ébe, már az új verzió tölthető le. A változások:
1. a tracket leszűrtem (=kevesebb pont), mert az eredeti 1365 pontból állt. Ezzel az a gond, hogy GPS-be töltve 500 pontnál elvágásra kerül, mivel a készülékekben egy mentett log ennyiből állhat maximum.
2. Az útpontpontokat (az eredeti értelmet meghagyva) átnevezgettem úgy, hogy már a név első 6 karakterében is legyen különbség. Ez azért szükséges, mert sok készülék (eTrexH, Geko) csak 6 karakteres pontnevet tud. Ha az első 6 karakter több pontnál is egyforma, akkor csak a legutoljűra feltöltődött darab lesz látható, mivel szépen felülírogatják egymást.
magpet
Házigazda


Új megtalálások

Bejelentkezés