A játék saját fóruma. A játék adatlapja itt.
2016-07-09 06:08:13
Még mindig tökéletes állapotban van, köszi a javítást! :o)
Csigabiga

Előzmény: Fürkészek (#3)
2015-10-09 11:40:04
A játékot karbantartottam! QR kódos matrica jelszóhordozót keressetek! A játék kereshető!
Fürkészek

2015-09-26 10:29:43
Sajnos az eltűnésekről nem tehetünk mint arról sem hogy a különböző játszóterek összefolynak!
A szőrén-szálán eltűnt ez kevés! Nem tudok vele mit kezdeni! Ha erről a játékomról beszélsz akkor ígérem karbantartás következik!
A második, hogy nekem is vannak több játszótéren szereplő játékaim de olyan amiről Te beszélsz, hogy útközben comossá változott arról nem tudok! Egy hasonló van a Golf játék de az itt megszűnt és a comon adoptálásra vár!
Harmadsorban nem tilthatom meg senkinek hogy a játékaim mellé munzeet rakjanak! Ha az én munzeem volt esetleg akkor meg pláne miért ne rakjam egybe hisz mindkettőhöz járul karbantartási feladat!

Jó lenne, hogyha lázadás helyett legközelebb e-mailba vagy ha nem megterhelő akkor telefonon tájékoztass és nagyon szívesen segítek és hamarabb kerül karbantartásra a játék! Azt, hogy mikor melyik játékomat szüntetem meg, azt bízd rám, majd én tudni fogom melyiket untam meg! Köszönöm!
Fürkészek

Előzmény: Csigabiga (#1)
2015-08-31 20:03:22
Ezzel a játékkal mi van?
A tábla a tér felújításának végeztével azt hiszem, pár méterrel odébb költözött. Most már tükörre sincs szükség.
Viszont nincs jelszavas matrica, csak a helye. Mellette egy manzis kód. Leolvastattam a telefonommal - egy manzis oldalra vitt, ami egy ugyanilyen nevű játék oldala volt.

Egy héten belül ez már a harmadik GG-s játék, amit nem találok meg! :ö(
Az első szőrén-szálán eltűnt.
A második meglett, de com-os rejtéssé változott, kód nélkül
A harmadik meg ez, ami munzee lett.

Jó lenne. ha rejtők megszüntetnék itt a megunt, nem gondozott, átalakított játékaikat, hogy ne fusson lukra az ember!
Csigabiga


Új megtalálások

Bejelentkezés