A játék saját fóruma. A játék adatlapja itt.
2009-01-23 10:30:42
Kijavítottam egy pár hibát a játékban és írtam bele egy kis segítséget is, hogy merre kell elindulni a pincét keresni!
moonspell

2009-01-22 22:18:29
Szóval a rejtélyes pöttyök ezt jelentenék.
Mert a kép alatt megjelent vagy 6 pont összevissza.
Miután megvolt az itatás, de a megfelelö pince megkereséséhez nem jött info. Lehet ez is egy bug volt?

Előzmény: moonspell (#6)
2009-01-18 10:09:18
Amikor megérkeztek az első ponthoz - a templom előtti kis tér egy oszlop emlékművel - ott a játék feldobja a fotót az oszlopról és alatta egy megjegyzés hogy nem árt felírni az oszlop állításának évszámát, mert később szükséged lehet rá. Ezt kéri a szellem!
Sok sikert!
moonspell

2009-01-18 02:41:55
A jelszó egy évszám, ha jól emlékszem.
Fairy

Előzmény: BeeDaKa (#4)
2009-01-17 22:23:42
Elindultunk megkeresni a pincekulcsot.... s képzeld egy szellemmel találkoztunk, aki jelszót kért tőlünk... de nem mondta milyen jellegű a jelszó... sötét volt, nagyon hideg.... próbálkoztunk jó pár szóval, de mindhiába... egyik sem a jelszó volt. Ezúton kérlek segíts nekünk hogy segíthessünk az Öreg Borásznak megtalálni a pincekulcsát. Előre is köszönettel... a az egyik kiválasztott :)

2009-01-09 19:29:14
Köszi az észrevételt, de sajnos nagyon megviccelt a builder, mert amikor megnyitom benne a már kész elmentett játékot kitörli belőle az összes gomb megnyomása utáni utasításokat, ezért inkább nem nyúltam hozzá. Az újratelepítés sem oldotta meg a problémát. Amúgy a jelszó csupa ékezet nélküli.
moonspell

2009-01-09 14:28:34
A Wherigo builder nem szereti az ékezetes betűket.
Egyébként a Games-en a jelszóból ki van ölve minden extra, tehát tökmindegy a kisbetű/nagybetű, ékezet kérdése.
magpet
Házigazda

Előzmény: Fairy (#1)
2009-01-08 01:36:59
A jelszó ékezet nélkül, egybeírandó vagy csak a rendszer korlátai miatt használtál ékezet nélküli betűket?
Infó:
Kimaradt egy o-betű a nevedből ott, ahol a Felirtam gombot kell megnyomni...
Fairy


Új megtalálások

Bejelentkezés