Ezennel megnyitom a Gumiszobát! Többször szóvátették már, hogy hová süllyed a fórum színvonala, így akinek őrültködni van kedve, vagy hülyéskedni, annak itt a helye! :)
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 |
2011-05-23 12:14:19
- Tűzoltóság! Jónapot!
- Gyűjjenek,mert ég a házam!
- Nyugodjon meg, pánikra semmi ok... kicsit ugyan várni kell, mert a kolléga a reumája miatt nem tud lecsúszni a csövön, a lépcsőfordulóban meg dugó van, mert a járókeretes Jani rohanás közben elesett, és a két helyettese meg nem tudja átlépni, mert nem tudják emelni a lábukat. Valakit meg még kell keríteni aki vezeti a tűzoltóautót, mert a sofőrünk olyan öreg, hogy nem azért kell a sziréna, mert siet, hanem mert nem lát. Legalább félre tudjanak ugrani előle, ha eltévesztené az irányt. Mint a múltkor, amikor elütötte azt a vén rendőrjárőrt, aki üldözött egy zsebtolvajt, de a saját lábában elesett. Volt ám aztán hacacáré, jött a helyszínelő - volt vagy 75 éves - az meg nem tudott lehajolni körberajzolni az embert, mert nem hajlott a dereka...
Mi hogy még mindig ég a tűz? Ne idegeskedjen most emelik fel a tartalék sofőrt az autóba - erről jut eszembe, ha nem érne ki fél óra múlva szóljon ide, mert kicsit szenilis már az öreg, félúton el szokta felejteni a címet, oszt akkor lesz ám "hamu és gyééémáánt"...
Tényleg mondtam már, hogy a hívását rögzítjük? Mert kissé én is feledékeny vagyok, a 8 éves dédunokám is múltkor mondja, hogy öreg nem húztad fel a slicced WC után. Nem is mondtam neki, hogy nagyobb baj, hogy az alsógatyám elfelejtettem letolni...
Na még egyszer a címet mondja, mert leírtam, de az olvasószemüvegemet is elfelejtettem elhozni oszt nem látom meg...
Gyerekek segítsen valaki fölmászni a Bélának, hát nem látjátok hogy visszahúzza a légzőkészüléke?
Tessék? Nem, nem a céges, hanem a sajátja - ahhoz kell, hogy be tudjon szállni a fülkébe...
MI? Ég, istenem, ég, hát maga van ott, vigyen egy vödör vizet, csak van otthon!
Mindjárt mennek, csak dugó van, mert a két vén trottyos fehéröves fehérbotos rendőr forgalmat irányít a kereszteződésben, oszt úgy remeg már a kezük, hogy a rosseb se tudja, hogy állj, vagy előttem kis ívben kanyarodj! De hát olyan rutinosak, addig nem lehet...
Mi, hogy leégett? Hát szép mondhatom, előbb is mondhatta volna, akkor nincs ez a nagy rohangálás, más dolgunk is van ám mint fölöslegesen rohangálni! Még van egy műszaki mentésünk, az öreg kmb-s felment a svédek padlására, oszt lefelé belesett a létra fokai közé, de úgy is kell neki nem? 80 évesen menne be irodára nyugdíjig, nem kint bohóckodni a területen, mikor ott vannak a fiatalok 40 év járőr tapasztalattal - pár év és betanulnának...
Mi, hogy be fog perelni, mert leégett a háza? Akkor pereltél vóna vazze, amikor felemelték a nyugdíkorhatárunkat 92 évre, akkor amikor röhögtél a markodba, hogy úgy kell nekik! Most söpörd a hamut vazzeg! Különben is így beszélni egy öreg emberrel... Huligán... Micsoda emberek vannak!
Karcsi bátyám, le kéne váltania... Ki kéne cserélni a pelenkámat...
Csigabiga

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 |

Új megtalálások

Bejelentkezés