Ezennel megnyitom a Gumiszobát! Többször szóvátették már, hogy hová süllyed a fórum színvonala, így akinek őrültködni van kedve, vagy hülyéskedni, annak itt a helye! :)
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 |
2009-07-21 20:38:02
Láttatok már ilyen ingatlan hirdetést? Konkrétan az utolsó mondatra gondolok:
Idézet
Miért ez a legalkalmasabb Önnek? Ön választja ki milyen minőségű hőszigetelővel vonja körbe a házát, nem kell évekig néznie az előző tulaj által rózsaszínre festett házfalat, hiszen ezt is Ön csinálja meg saját magának. Nem Önnek kell megfizetnie az előző tulaj hóbortjait, amit valaha is a kertbe épített. Nézze meg és hozza ki a maximumot a házból! Ha még azt is megtudja, hogy 2 generáció lakhatja, biztos magához nyúl!
berni

2009-07-21 19:34:29
Jó, de nem jutott eszembe, hogy ezt közbepöttyözve is le lehet írni :)
Nekem is van ám más bajom, nem gondoltam, hogy ebből ekkora eszmecsere alakul :)
Infó:
Amúgy én is hánynék, ha látnám dugni őket :D
berni

Előzmény: Kyra (#1379)
2009-07-21 19:31:02
Igen :)
berni

Előzmény: H.Gábor (#1381)
2009-07-21 19:07:37
"de ha egyszer ez a felvonulás az "egész" világon van, akkor nálunk miért nagyobb bűn, mint máshol?"

Megsütött a nap?
H.Gábor

Előzmény: berni (#1375)
2009-07-21 19:03:07
Fiú az apjának:
- Apa, bevallom neked, meleg vagyok.
Az apja kis gondolkodás után:
- Fiam, van neked milliós fizetésed?
- Nincs. - mondja a fiú
- És van töbmilliós autód?
- Nincs apa.
- És villád a rózsadombon?
- Nincsen.
Végül az apja azt mondja:
- Akkor te nem meleg vagy fiam, csak egy kis buzi.
Csigabiga

2009-07-21 18:47:33
Kb. 10 percig, aztán elfelejtik és nem foglalkoznak velük tovább. Ugyanis nem közvetítenek és reklámoznak egy beteges, természetellenes "értékrendet".
A buzivonaglás viszont egy arcátlan provokáció, amiért az egész világon mindenütt harapnak a normális beállítottságú, épkézláb gondolkodású emberek, különösen, ha családosak, gyerekesek.
Ha nem provokálnák őket az utcán egy ilyen ízléstelen, ferde vergődéssel, végeznék a dolgukat és élnék a magánéletüket csendben, ajtók mögött, mint bárki más, és nem magamutogatva és azt követelve, hogy "igenis fogadj el" meg hogy "Jézusnak 2 papája volt" meg "buzinak lenni milyen jó " meg ilyenek, az emberek egy percig nem háborodnának fel és nem foglalkoznának velük.

Szerintem rezgős téma ez Berni, jobb ezt ejteni. Az embereknek általában komolyabb gondjaik vannak mostanában, minthogy szegény langyik óriási szívfájdalmait át tudják érezni...
Infó:
Amúgy számomra meleg a leves a fazékban, meg az idő nyáron, de ha egy -genetikailag- hímnemű alak a másik hímnemű szőrös farát túrja a szaporító szervével, azt úgy hívjuk, hogy b.u.z.i. ...

Előzmény: berni (#1378)
2009-07-21 18:33:57
Tudtam, hogy a CM-ért "kapni fogok" :)
Azért írtam épp őket, mert ők bár egy jó ügyért vonulnak fel, mégis csak annyi róluk a hír, hogy az autósok hogy utálják őket, mert megbénult miattuk az egész város...
berni

Előzmény: zakany (#1376)
2009-07-21 18:33:05
Most Magyarországról van szó. :) Budapest ebben sem összetévesztendő Bukaresttel. :)
Cualune

Előzmény: 4lid4 (#1374)
2009-07-21 18:23:21
Najó, de se az öregek, se a tyúkok nem vonultak büszkén az utcára:)))

DE könyörgök! NE mossuk már össze a CMAss-t ezzel!
Tőlem a zöldek, a házmesterek, a tejtermelők is felvonulhatnak.. egy jobb ügyért.. de ezek.. pff
zakany

Előzmény: berni (#1375)
2009-07-21 18:18:03
Jó, hát én nem védeni akarom őket, de ha egyszer ez a felvonulás az "egész" világon van, akkor nálunk miért nagyobb bűn, mint máshol? Egyébként nem állsz távol az igazságtól, mert szerintem tényleg mindennel utcára lehet menni....
Infó:
Nálunk mostanában derülnek ki egyes öregemberekről, hogy fiatalabb korukban a tyúkokat is előszeretettel alkalmazták hasonló célokra :D
berni

Előzmény: 4lid4 (#1374)
2009-07-21 18:12:23
Nekem az a velemenyem, hogy ha egy szexualis beallitottsag apropoja lehet egy "paradenak", akkor barmit az utcara lehet vinni, a kovetkezo mi lesz, a "kecskebaszo buszkeseg", vagy micsoda? Bocs... Ha a segglikfureszelesre buszke lehet valaki, akkor lassan akarmire... Ahany meleget ismerek, van nehany, azok nem vonulnak parade-re. Nincs ra igenyuk. Normalisan akarnak elni, es ha el akarja magat fogadtatni, akkor pont ez a modja, hogy nem vonul az utcara ricsajjal hirdetni, hogy o milyen nagyon mas. Akkor eszre se lehet akar venni, hogy o mas.

Előzmény: berni (#1372)
2009-07-21 18:09:50
Jajj, még valami: az adóforintjaimat sokkal, de sokkal jobban sajnálom azoktól az emberektől, akik míg én valóban termelő, értékteremtő munkát végzek, addig ők hónapokszámra a hűvös árnyékban, a járda szélén fetrengenek, faluszépítő munkát imitálva. Velük sajnos napjában többször is szembesülök, és dühít, hogy a fizetésem azért csak fele annyi, mint lehetne, mert a többiből el kell tartanom az árnyékban hűsölőket. Az szintén ugyanennyire zavart, hogy felzárkóztatás gyanánt az általánosból annak idején butaságuk miatt kibuktatott emberek minimálbért kaptak azért, hogy heti kétszer bejárjanak délutánonként a könyvtárba és így 1 hónap alatt sikeresen elvégezzenek 1 általános iskolai osztályt. Ezzel csak azt akarom mondani, hogy a környezetemben sokkal több felháborító dolgot látok nap mint nap, mint egy évben egyszer 2 percig a homokos idiótákat.
berni

2009-07-21 17:57:46
Látom, én vagyok a legtoleránsabb egyén itt, talán nem véletlen az a Csőrike.. :D
Tökéletesen értem én azt is, amit leírtok, de pl. a Budapest Parádé mennyivel (volt?) jobb?
Meg amúgy is, rá kell nézni a mai egyen fiatalokra, az egyenfrizurájukkal, a semmi egyéniséget nem tükröző mind egyforma ruhájukra, de leginkább az idióta viselkedésükre, amibe úton-útfélen belebotlok (természetesen tisztelet a sok-sok kivételnek). Ha már a felháborodásnál tartunk, akkor ez engem sokkal többször, sokkal több helyzetben irritál, mint az, hogy esetleg a tévében látom a meleg büszkéket fél percig.
Jó, ez tényleg sok pénzbe kerül, mert őrizni kell őket, de miért? Nem azért, mert ők törnek-zúznak (ők örülnek annak, hogy rázhatják meg mutogathatják, amijük van, de nekünk nem kell megnéznünk őket, ha nem akarjuk!!!), azért kell őket őrizni, mert sok idióta odamegy elverni őket. Ha békén hagyná őket mindenki abban a 2-3 órában, mutogassák csak magukat, ha jól esik, aki meg akarja nézni őket nézze, akit meg nem érdekel, hát ne foglalkozzon velük és szerintem ennek sem lenne nagyobb hírértéke, mint mondjuk a Critical Mass eseményeknek ;)
berni

2009-07-21 17:53:49
Az iWiW-es üzenőfalamon találtam:

Idézet
Egy kis felvilágosítás:
Nem tudom ki látta ki nem pár napja azi RTL-es híradót, de arról a néniről volt szó benne, akinek nem oly rég megrongálódott a háza, aztán 3 huligán kirabolta( évek óta összegyűjtött magának 480ezer forintot), ezek után pedig még meg is verték.
Az eset után gyűjtést szerveztek neki és már elég szép összeg
összegyűlt, és nemsokára elkezdik újjáépíteni a házát.
Szóval a tegnapi híradóban ezt közölték le, amikor egy nő
nyilatkozott, hogy egy szervezet is felajánlott 1millió forint értékű
kőműves munkát....Egy szervezet...
Na ez a szervezet a Magyar Gárda volt, de ilyenkor valamiért nem mondják ki a nevüket, csak akkor amikor felvonulnak, mert akkor rasszista-fasiszta-náci banda...
Ja és akkor sem amikor az árvíz ellen védekezőknek besegítettek a gátak megerősítésében.
Milyen ország ez? Hol itt a pártatlan média????!!! Undorító amit művelnek.
Kérek mindenkit akit ez egy kicsit is érdekel, és dühít, továbbítsa a "saját" üzenőfalára, hadd tudják az emberek az igazságot ne csak azt amit ezek a gané TV-k leadnak...
Csigabiga

2009-07-21 16:14:16
Egyetértek az előttem lévő három hozzászólással, mindent leírtak, amit én is mondhattam volna!
Csigabiga

2009-07-21 16:10:23
Azért tettem fel a hírt mert engem felháborít, hogy a Magyar Állam erkölcsileg és anyagilag is támogatja (Magyarul: saját költségén megrendezi!!!)ezt az erkölcstelen és üldözendő, népbutító, értékrend romboló több száz millió forintba kerülő rendezvényt!
Félre ne értsd! Álláspontom szerint zárt ajtók mögött két ember önszántából azt csinál amit akar, egy csepp közöm sincs hozzá!
Én úgy gondolom, hogy ha egy értelmes, intelligens hétköznapi embert aki homoszexuális de ezt legmélyebb magánügyének tartja, megkérdeznél erről a felvonulásról, akkor az a szétverését kérné. Mert így lenne helyes!
Itt nem olyan emberek vonulnak fel akiket a genetika megtréfált ezért saját nemükhöz vonzódnak, hanem férgek!!! Nézd meg a videókat!
H.Gábor

Előzmény: berni (#1365)
2009-07-21 15:35:40
Engem zavar! Tőlem melegedhetnek otthon.. de nehogy már még "büszkén" felvonuljanak.. Ha meleg fogadja el, ha elfogadta és nem buzul előttem, nem izgat a dolog.. és csináljon otthon is amit akar.. magánügy!

Két azonos nemű egyedtől nem lesz utód (egy-két kivétel pl: vizicsikó?), tehát nem természetes!

Ismerek pár meleget.. olyat is aki jófej (semmi bajom Vele), de Tőle soha nem hallottam: hejj! megyek felvonulok.. valamiért nem érzi szükség.. és tisztában van vele, hogy nem EZ a normális, viszont normális emberként éli a hétköznapokat!
zakany

Előzmény: berni (#1366)
2009-07-21 15:31:25
Engem.
És azért, mert nem akarok ilyen aberrált, beteg selejteket az utcán vonaglani és a farkukat fogdosva, nyelvüket nyújtogatva látni, és nem akarom, hogy ilyeneket lássanak majd a gyerekeim, és azt higgyék, hogy ez a normális...
[link]
És zavar, hogy százával vannak kiküldve a sünök őket védeni, és milliókba kerül a beteg, gyomorforgató seggrázásuk, miközben naponta vernek meg, rabolnak ki, ölnek meg idős, védtelen embereket a fekák, és ezeket az áldozatokat a kutya sem védi.

Bohóckodjanak otthon, falak mögött, diszkréten, mint más normális ember, és ne a te adódból védjék a cakkozott seggüket és biztos vagyok benne, hogy senki nem fog foglalkozni velük.

Előzmény: berni (#1365)
2009-07-21 14:58:41
Ja, az előbbit nem konkrétan a Draskovics véleményre írtam, hanem úgy általában arra, hogy itt mennyit vannak emlegetve a melegek. A randalírozók meg úgysem az ő soraikból szoktak kikerülni, hanem azok közül, akik nem bírják ki azt a pár órát balhé nélkül....
berni

Előzmény: berni (#1365)
2009-07-21 14:56:37
Nem kötekedésképp mondom, de fogalmam sincs miért zavar az bárkit is, hogy a melegek egy évben néhány órát nyilvánosan bohóckodnak összeverődve. Vonulnak a bicajosok is, vonulnak a kutyások, a nagygyűlésesek is, meg mittudom én még ki, az ellen mégsem ágáltok. Ha nekik jó, vonuljanak, nekem ettől nem lesz sem jobb, sem rosszabb. Nem lakom azon a környéken, ha nem nézem meg este a híradót, akkor akár nem is kell tudnom róla. Az sem zavar, hogy a saját nemüket szeretik. Ha nekik ez jó, tegyék. Ne lássam a legintimebb pillanataikat, minthogy ők se az enyémet, de ezen kívül miben másabbak, mint bárki? Kérkednek? Azt is gusztustalannak tartom, mikor egy hetero párocska nyalja egymást nyilvános helyen. Felöltöznek hülye ruhákba, kikenik magukat, ha van kedvem röhögök egyet rajtuk és az élet megy tovább. Szerintem rossz példát sem mutatnak a gyerekeknek, mert felelős szülők ezt helyesen tudják kezelni, ha meg ezt veszik példának, akkor meg már úgyis egy csomó más rosszaságban is benne vannak, amit nem lehet a melegekre fogni.... Szerintem :)
berni

2009-07-21 07:10:22
Draskovics ígéri: minden szabálysértőt előállítanak a homoszexuális-felvonuláson

Támogatja a kormány a homoszexuálisok hagyományos fesztiválját és felvonulását. Ezt a rendészeti miniszter jelentette be, aki - Sólyom László köztársasági elnöktől eltérően - fontosnak tartotta fogadni a leszbikusok, melegek, biszexuálisok és transzneműek ernyőszervezetének vezetőjét.
Steigler Sándor szerint a 2008-as felvonulás már nem sértette mások érzékenységét. Draskovics Tibor azt ígérte, a rendőrség azonos mércével mér, és ha indokolt, a gárdistákhoz hasonlóan a homoszexuálisokat is előállítja garázdaság szabálysértésével.




H.Gábor

2009-07-19 09:36:41
Becsületes ember amúgy sem mászkál a más portáján hívatlanul, főleg nem töri fel. Ezek meg akkor is beleisznak, ha nagy betűkkel kiírod rá, hogy "méreg", mert úgysem tudnak olvasni vagy nem is foglalkoznak vele.
Nem is az bosszantott, hogy elvitték azt a pár kamu üveget, hanem az a gondolat, hogy egy tetves primitív senkiházi be merészelte tenni a lábát a tulajdonomba, a házamba. Ha leegyszerűsíteném "állati szintre" a dolgot, úgy mondanám, behatolt a territóriumomba egy betolakodó, akinek ott semmi keresnivalója.
Mondtam a zsaruknak, ha akkor éppen a kismorcoskutyus (értsd: a staffi) épp a házban tartózkodott volna és kicsit szétkapja az illetőt, akkor a kutya már a sintértelepen, én meg a sitten volnék, mint rasszista indítékú elkövető? A more meg már áldozat lenne meg sztár a fókuszban?

Előzmény: caspi (#1362)
2009-07-19 08:36:27
Tetszik az ötlet...
Felénk tucatnyi hétvégi házat törtek fel a télen, nem nehéz tippelni kik lehettek, mert a fűnyírót (munkaeszköz) otthagyták, de a kábelt (10 méternyi rézdrót) levágták róla és elvitték, stb.
Sajnos a magyar királyi sündörség csak a ténymegállapításra volt alkalmas, "itt betörtek". Megtalálni az elkövetőt, neaggyisten megelőzni már tényleg túlzás lenne az adófizetők zaklatásának napi kemény munkája mellett.
A többi ugyanaz pepitába... :(

A fagyállós megoldást lehet, hogy kipróbálom, csak beállítok hozzá egy méregszekrény feliratú zárható bárszekrényt, nehogy véletlenül egy becsületes ember is beleigyon.
caspi

Előzmény: Kyra (#1355)
2009-07-19 02:30:45
Mire vagy kiváncsi? Eléggé hektikus..de alapvetően egy izraeli ember beszél arról, hogy az izraeliek milyen igaztalanul harcolnak a palesztinok ellen..
Az egész szöveget nehéz lenne lefordítani, mert többször vágott..de alapvetően ez az ember egy kiábrándult izraeli..aki nem hisz az izraeli igazságban..
Yoss

Előzmény: H.Gábor (#1360)
2009-07-18 13:38:03
[link] Ezt le tudná valaki fordítani? 4:24 szöveg angolul.
H.Gábor

2009-07-17 23:13:54
:-))))
apexsek

Előzmény: apexsek (#1356)
2009-07-17 16:26:34
Szia Brezko! :)

Csúszik a projekt pár hetet egész biztosan... De köszi az érdeklődést :)
Avranella

Előzmény: apexsek (#1356)
2009-07-17 16:14:38

2009-07-17 14:58:03
Szia Lány!

Nagyon eltűntél!
merre kódorogsz?
Készülsz a vasárnapra?
Majd figyellek!
apexsek

Előzmény: Avranella (#1270)
2009-07-17 14:37:08
2 hete törték fel a lakatlan kecónkat, feka módszerrel, belül minden szétdobálva, széttúrva. Nem sok minden volt bent, néhány régi ruha, jó pár könyv, az nem kellett. Ami eltűnt, pár üveg pia és egy csomag 3 in 1 nescafé. Mondhatni, az elkövetői körre jellemző, ugye. Nos, a piák többségében víz volt, úgyhogy kellemetlen lesz annak, akinek a piacon eladják, a 4-5 éves poshadt vizet megkóstolni. A zsaruk azt mondták, mivel nem tűnt el érték, ne foglalkozzunk vele, örüljünk hogy csak ennyi, nincs értelme feljelentést tenni, úgysem lesznek meg. Mondtam, akkor legközelebb megoldanám úgy a kérdést, hogy fagyállót teszek be piásüvegbe, így könnyű lesz megtalálni az elkövetőt... Rám hagyták.
Mivel az ablakon mentek be, belül az ablak alá teszünk egy deszkát b.szott nagy szögekkel televerve, illetve az előtér közepére be van állítva a megvehető legnagyobb Árpádsávos zászló. Meg persze egy rakás villogó-üvöltő riasztó is be lett kötve.
És mondjam, hogy egészben a poén, hogy ez a ház közvetlenül a rendőrség mellett van.. és a másik oldalon mindkét szomszéd rendőr. :DDD (Magyarázkodás: "Mi nem figyelhetünk oda mindenre!")

Előzmény: Csuhás (#1353)
2009-07-17 14:25:17
Hétvégi házakban előforduló betöréseknél nem ritka, hogy bemegy este vagy éjjel, kialussza magát (tetvek, miegyebek szétmásznak az ágyon), reggel odasz*rik, utána összeszedi, ami kell és megy...
A nyomok láttán néha már az első rendőr aki belép az ajtón, behatárolja, kik közül kerülhetett ki az elkövető, de olyan is előfordult, hogy a konkrét nevet tippelte meg, és stimmelt.
Cualune

Előzmény: Csuhás (#1353)
2009-07-17 12:46:05
Egy ügyész ismerősöm mesélte még régen hogy, ha egy szétdúlt lakásban a helyszínelők a szoba közepén egy kis kupacot is találtak, az nagyon jellemző volt egy bizonyos elkövetői körre....
Csuhás
Moderátor

Előzmény: Yoss (#1352)
2009-07-17 12:19:42
Ez esetben az emberek jelző még idézőjelben sem állja meg a helyét..Nem is tudom elképzelni, hogy ki képes ilyet tenni?? Döbbenet..
Yoss

Előzmény: zakany (#1351)
2009-07-17 11:23:16
Hihetetlen "emberek" vannak.. aki nem olvasná a gc.hu-t:
dc3 GCKBrl ládájába beleszart valaki..
(a láda logjai között ott a leírás, fotó)

Kapnék el egy ilyet.. megetetném vele!
zakany

2009-07-17 10:01:41
H.Gábor

2009-07-17 08:37:43
Nekem se fog összejönni.
Ha nem dolgozunk, akkor már foglalt vagyok: Zferke-vel megyek éjszakai túrára.
Remélem, el tudok menni
apexsek

Előzmény: Fairy (#1347)
2009-07-17 06:45:24
Parancsolj!
Eseményfotó: [link] :o)))
Csigabiga

Előzmény: Kyra (#1342)
2009-07-16 23:53:26
Egy kétnapos mátrai "expedícióban" gondolkodtam, de sajnos nagyon úgy néz ki, hogy nem fog összejönni... nem tudok elszabadulni időben :-((
Fairy

Előzmény: apexsek (#1346)
2009-07-16 23:10:06
Holnap nem melózok, a hétvége még bizonytalan.
mi jutott az eszedbe?
apexsek

Előzmény: Fairy (#1341)
2009-07-16 22:04:10
Sajnos eseményfotóval most nem szolgálhatok, de felraktam ugyanoda egy "esemény-utánit", a büszke-fajtából :-)))
Fairy

Előzmény: Kyra (#1342)
2009-07-16 22:01:24
Felrobbantották ma délután a szolnoki cukorgyár 2 darab 70 méteres kéményét. A cionisták lassan, de biztosan így pusztítanak el mindent országunkban.
video: [link]
H.Gábor

2009-07-16 21:38:52
Szemen szedett hazugság!!!
Infó:
Nem Borsod, hanem Szabolcs-Szatmár-Bereg Megye közgyűlésében .....-es képviselő :-DDD
Fairy

Előzmény: H.Gábor (#1327)
2009-07-16 21:37:23
Uramisten, megijedtem egy pillanatra, azt hittem, már megint kapok "eseményfotót" vagy CV-t... :DDD

Előzmény: Fairy (#1340)
2009-07-16 21:35:31
Brezko, dolgozol holnap? Lenne egy laza túraötletem...
Fairy

Előzmény: apexsek (#1337)
2009-07-16 21:33:47
Bár nem vagyok tisztában a kritérium-rendszereddel, egy kis mintát fellőttemtöltöttem ide :-D
Ja, és még tudnék javítani a teljesítményemen :-))
Fairy

Előzmény: Kyra (#1338)
2009-07-16 21:28:31
Mi ez, valami szado-mazo játék nálad, vagy mi? :))))

Előzmény: apexsek (#1337)
2009-07-16 21:26:51
:DD Igen, én döntök jófajta paraméterek alapján.

Előzmény: Fairy (#1336)
2009-07-16 20:35:25
Én vagyok a moderátor, s senkit nem engedek be a területemre!
:-)))))))))

Kyra sokáig távol volt az ő udvartartásától!
Meg kellene fenyíteni!
:-)))))))))
apexsek

Előzmény: Fairy (#1336)
2009-07-16 20:23:30
Ezúton szeretnék jelentkezni a kihasználásra várók közé :-DDD Hogy lehet logolni itt? 'Admin ellenőrzi' típus?
Fairy

Előzmény: Kyra (#1320)
2009-07-16 19:41:30
C. tanacsolta mar reg, hogy csak a sajat fejemre hallgassak, ha nincs arca annak, ami beszel, ne figyeljek ra, mit mond. Nemcsak nekem mondta ezt, s igaza is volt.
Engem is felhaboritott s elszomoritott az egesz, de nem lehet mast tenni, mint megallni ellene, s nem eldolni, s nem hagyni magunkat megbolonditani nevtelen es arctalan irkaloktol.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 |

Új megtalálások

Bejelentkezés