Ezennel megnyitom a Gumiszobát! Többször szóvátették már, hogy hová süllyed a fórum színvonala, így akinek őrültködni van kedve, vagy hülyéskedni, annak itt a helye! :)
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 |
2009-03-20 17:23:27
Mama is nézi ezeket a kuttúrműsorokat, de ő is meg van győződve, hogy a sok szegény embernek milyen rossz az élete. Én meg mindig felvilágosítom, hogy az a sok marha elmegy oda bohóckodni, kapnak érte sok pénzt, hogy minél ocsmányabbul viselkedjenek, te meg beveszed?! :D Olyankor mondja, hogy tényleg?! Hát, igazából tényleg igazam lehet. De aztán legközelebb már megint sajnálja azt a rakás szerencsétlent.
Most a Józsika barát a kedvence, mindig meg akar győzni arról, hogy nézzem, mert ő egy igaz ember, mindenkinek csak jót akar, minden családot kibékít.
Na jó, azért a mamának megbocsájtjuk, mert egyedül él, beteg, nem tud kimozdulni, nincs társasága, nincs kábeltévéje és elmúlt már 85 éves :)
berni

Előzmény: Kyra (#282)
2009-03-20 17:21:19
Ja, én meg már dvd-t se nézek régen, mert egyszerűen nincs olyan film ami érdekel. Amerikai - hollywoodi szennyet nem nézek, más nem nagyon van, egyedül szar időben szoktam az összegyűjtögetett természetfilmeket megnézni. Moziba 10 éve nem járok, egyszer tettem kivételt, amikor elcipelt az egyik költöztetőmániás ládász, amikor az arája épp nem volt otthon. Majdnem a szék alá csúsztam kínomban, annyira szenvedtem.
Arról nem is beszélve, hogy ahogy normális lesz az időjárás, egyszerűen sajnálom ilyesmire az időt. Annyi jó dolog van.

Előzmény: piret (#280)
2009-03-20 17:15:04
Emlékszem, exanyósom nézte rendszeresen a Maúnikát, és közölte velem, hogy higgyem el, ezek a mindennapi problémák, amik igenis komolyak, és ezekről tudni kell és milyen jó hogy van ez a műsor...

A hónapban 2 műsor miatt kapcsoltam be a tv-t: az egyik a Dunán volt egy feliratos mongol film (remekmű), a másik a Fehér tenyér (amit persze ezerszer láttam, meg nekem is megvolt, csak elajándékoztam) , amit persze gondosan éjfélre tettek.

Előzmény: berni (#278)
2009-03-20 16:19:01
Id!
Megfejtés ok?
Nyeremény???
H.Gábor

Előzmény: H.Gábor (#240)
2009-03-20 15:41:24
Hehe, pont az előb idéztem az első törvényt :)
Nálam fordítva van. Ha nagyon akarom, az egyik monitoron tudok tévét nézni. Úgy jó 10 éve nem akarom, és akkor is hosszasan keresgéltem az egyik szükséges kábelt, amit kölcsönadtam, aztán elfelejtettem visszakérni, olyan sűrűn volt rá szükség...
Házigazda

Előzmény: Cualune (#279)
2009-03-20 15:31:20
Vélhetőleg... Bulvártörvények:
- mindig VAN lejjebb
- igenis VAN az a pénz
- nem tudod eléggé hülyének nézni a publikumot...
Lassan már tévénézésre nem is használom a tévét. DVD-ket nézek, meg monitorként használom. Arra sokkal jobb. :)
Cualune

Előzmény: piret (#277)
2009-03-20 15:00:24
Mondjuk személy szerint nem bánnám, ha végre eltűnne, de szerintem nem fog, akkora rá az "igény".. :D
Nem mondom, régen néha én is megnéztem, pontosabban csak hallgattam, mert háttérzajnak mindig megy a tévé, de évek óta nem is nézem az rtl-t, csak max. késő este, ha van rajta valami jó film. Máónikából az is elég, ha nagy ritkán itt felhívja rá valaki a figyelmet, youtubeon megkeresem és látok valami olyat, hogy hűezmilyendurvamá, még a műsorba se merték betenni :D Azon elröhögök egyszer-egyszer, de csak azért, mert ritkán látni tévében ilyen bunyót, meg köpködést :D
berni

Előzmény: piret (#277)
2009-03-20 14:49:59
Úgy, hogy esett a nézettsége (mittomén, uzsoráséknál is bedőlt pár hitel és vitték a plazmatévét meg a családfő veséjét), aztán most kell a műbalhé.
Házigazda

Előzmény: berni (#276)
2009-03-20 14:44:12
Most akkor hogy is van?
[link]
Mégis marad?
berni

2009-03-20 14:33:08
Igen, magam elött van a kép ahogy a kimázolt langyik és a fogatlan Maunika só szereplők a retek elé mennek tűntetni, hogy "Kultúrális műsorokat akarunk...!" meg "Színházi darabokat akarunk... Vesszen Maunika...!"
Bacu

Előzmény: Kyra (#273)
2009-03-20 13:34:55
Nyugodj meg, megtalálják az utat lefele.
Togo

Előzmény: Bacu (#272)
2009-03-20 13:16:25
Lehet, hogy már az igénytelen tévénézőknek is tele lett a hócipője a verekedő mokkákkal meg a kimázolt langyikkal.

Előzmény: Bacu (#270)
2009-03-20 13:07:52
Innen azért kíváncsi vagyok hova van lejjebb :)
Bacu

Előzmény: piret (#271)
2009-03-20 13:03:35
Nyugi, lesz helyette más.
Első számú bulvártörvény: _van_ lejjebb.
Házigazda

Előzmény: Bacu (#270)
2009-03-20 12:55:14
IGEEEEEEEEEEEEEN! [link]
Meg fog szűnni a Maunika só!
indok: Magánéleti válsága miatt úgy gondolják, hiteltelenné vált a műsorvezető

amúgy ki szerint volt hiteles ez a műsor valaha is?
Bacu

2009-03-20 12:48:43
Igen, valószínűleg valami cingár, pattanásos gyíkgyerekek, akik éjszaka buli után marha keménynek gondolták magukat. A tábla nem vágja pofán sajnos.

Előzmény: Bacu (#268)
2009-03-20 12:41:01
Nem értem, hogy ebben mi a jó?
Kidönteni egy ismertetőtáblát nem egy kihívás. Tuti, hogy valami kis hülye gyökerek voltak. Így kompenzálják azt, hogy emberileg egyenlők a nullával.
Bacu

Előzmény: Kyra (#265)
2009-03-20 12:36:17
Bátor tett volt..
zakany

Előzmény: piret (#266)
2009-03-20 12:34:41
És ezek sajnos messze nem mennek ritkaságszámba :(
Házigazda

Előzmény: Kyra (#265)
2009-03-20 12:31:04
Novemberben ugyanott:
[link]

Előzmény: Kyra (#264)
2009-03-20 12:29:22
Pár hónapja idióta "k.erős" cérnagiliszta fütyik a felújított erdei tanösvényünk táblát törték össze. Tényleg nagyon szép lett pedig a sóstói erdő, tornapálya felújítva, szép ábrás ismertetők, pihenők. Az város büszkesége volt.
[link]

Előzmény: piret (#262)
2009-03-20 11:59:51
Az idióta! :)))
[link]
Gabriellánk megint okos volt! Ezek után jobb, ha nem riszál Székelyföldön! :DDD

2009-03-20 11:50:13
Ugyanazt, amit a mindent összefirkáló, lefújkáló, ablakkarcoló "önmegvalósító" agyagedényeknek, a mindent összetörő, szétvagdosó, számtalan egyéb módon tönkretevő "erőscsávóknak"...
Egy kib*szott nagy vascsövet az arcukba, például.
Házigazda

Előzmény: Kyra (#261)
2009-03-20 11:45:46
Én is kívánok sok szépet a tolvajoknak. :(
Talán láttátok-hallottátok, hogy nálunk múlt hétvégén az ünnepkor több mint 160 autót karistoltak össze egy éjszaka alatt.
[link]
Na ennek mit kívánjunk?

Előzmény: Csigabiga (#259)
2009-03-20 09:29:55
Engem pár hónapja felhívott az APEH, hogy menjek be ekkor és ekkor, mert ugye írtam egy levelet nekik? Én értetlenkedtem, mert nem tudtam miről van szó. Erre ő: Bernadett, ugye ön építkezik Tamásiban és írt nekünk egy levelet? Hmmm? Gázzal kapcsolatban! Mondtam neki, hogy gázzal ugyan volt problémám, de azt az eonnal lerendeztem, az építkezés megkezdéséről is írtam, de azt meg nem nekik, hanem a dél-dunántúli építésügyi felügyeletnek. Látta, hogy nem vagyok képben, gondolta biztos ennyire hülye lehetek... Nem maga írta véletlenül azt a levelet, hogy Tamásiban számla nélkül olcsóbban kötik be a gázt, mint számlával? Mondtam neki, hogy biztos nem, ugyanis még gázcsonkom sincs, honnan tudnám akkor ki mennyiért köti be a gázt..
Pedig az én nevemmel ment be egy levél, és ezt jelentettem be benne. Hát mondtam, hogy ez tuti nem igaz, de akkor hadd menjek már be megnézni azt a levelet. Végülis azt mondta, hogy majd szól, mikor menjek, de azóta sem szólt. Apu szerint lehet, hogy nem is volt ilyen levél, előfordul, hogy csak be akartak ugrasztani. Talán pont úgy, mint a tegnap említett boltosokat, akikkel cipzárt javíttattak, meg képeslapért nyúltak be nekik a felmosott boltba.
berni

2009-03-20 08:31:03
Sajnos egy nagyon kedves kessertársunknak éppen ma reggelre lopták el a kocsiját! :o(
Kívánom, hogy hamar fogják el a tolvajokat, és Ő kapja vissza az autóját!
Csigabiga

Előzmény: Kyra (#258)
2009-03-20 07:50:29
"Áthozat":
Magpet: hülye álom volt. Levinékkel eveztünk megint. Este kaptam telefont egy ismerősömtől, hogy látogassam meg (nem tudom, a folyó hogy folyt egy lakótelepnél, de lényegtelen). Kocsival mentem és kerestem a házszámot, egy fél percre kiugrottam, hogy megnézzem, és addig hagytam a motort járni, de alig 10 m-re mentem el. Mire visszafordultam, már vitték a kocsimat. Hívtam a yardot hogy mi van, aszonták, nyugodjak meg, indítják a 120-ast és pikkpakk, meglesz a kocsim, elkapják. (hogy a 120-as mi, gőzöm nincs, lehet hogy Skoda az üldözőkocsijuk?). Kiabáltam a telefonba, hogy mondanám a rendszámot is, de közölték, az lényegtelen, csak az évjárat érdekelte őket. Na ? :DDD

2009-03-19 22:59:11
Már csak arra lennék kiváncsi, hogy július és november között ugyanarra a házra vonatkozó értékbecslés hova a fenébe tűnhetett el egy irodán belül.

2009-03-19 22:57:55
APEH-Illetékhivatal velünk is futtatott plusz köröket. Házat vettünk tavaly. Júliusban volt egy hagyatéki tárgyalás, amely után egyebár kiszabják az illetéket az örökösöknek (akkor még volt), ezt pedig értékbecslés alapján teszik meg. Mi szeretnénk ezt a házat megvenni ezért újra értékbecslést végeztetünk. Erre jön a bank, akinek persze saját értékbecslője van, és újra becsüli a házat. Még át sem utalta a bank a pénzt, és még nincs is a nevünkön a ház, de az Illetékhivatal felszólít bennünket, hogy adott napon tegyük megtekinthetővé értékbecslés miatt azt a házat, amit még meg sem vettünk, hogy ők ki tudják nekünk szabni az illetéket. Oda is rendeltük a tulajokat, szabit vettünk ki, ott szobroztunk egész délelőtt, persze értékbecslő sehol. APEH telefonos érdeklődésünkre közölte, hogy ők nem tudják megadni az értékbecslő telefonszámát és nem tudják hol van. De egyébként is ha nem tud bejutni a házba, akkor majd a hasára ütve beír valamit, és a határozat kézhezvétele után fellebezhetünk ha nem tettszik valami.

Előzmény: berni (#247)
2009-03-19 22:45:38
Én jártam úgy (nem közvetlenül pénzről volt szó), hogy a sportegyesületünknek kellett kitölteni adópapírt.
Beszereztük, s az edzőmmel kitöltöttük.
Mivel amúgyis arra volt dolgom, s a határidő is záros volt, személyesen vittem be a Gvadányi útra.
Kiálltam a soromat, mivel nem volt üres hely a tömeg miatt.
Sorra kerültem, erre az ügyintéző átfutva a papírt megkérdezte:
-Változott a székhely?
-Igen.
-Akkor nem ezt a nyomtatványt kell kitölten!
Zutty, széttépte a papírt. Mondott egy másik nyomtatványszámot, s elhajtott a nyomtatványboltba.
Szerencsére ez az épületben is volt.
A széttépett papírt alig bírtam kikönyörögni tőle, mert fejből biztos nem tudom az egyesület adatait...

Új sorban állás, megvettem a papírt, s már csak egy dolog zavart:
A törött kezem...
Kitöltöttem balkézzel. Az összes írnivaló többsége csak a név-cím-székhely-stb. többszörös kitöltése volt.
Végre elkészültem vele (kb. 1 órámba telt az összesen nagyjábból 3/4 A/4 oldalnyi szöveg beírkálása).
Persze, asztalnál nem volt hely, s a törött kezem zavart abban, hogy a falon írjak, így a földre feküdtem.
Próbáljon meg valaki zavarni!!!
Időközben, előrelátóan szereztem új sorszámot, de még így is majdnem 1 órát vártam, hogy újra sorra kerüljek.
Új info: Másik ablakhoz kell menni, mert a "székhelyváltozósok" másik előadóhoz tartoznak.
*****************-at!
Ez hatott, mert átjelentett a gépéről a másik ablakhoz, ahol hamar sorra kerültem.
A nő ránéz a papírra, s közli nem olvasható rendesen az írás.
Mutatom neki a begipszelt kezem, erre azt mondta, hogy ez nem az ő dolga
"Hogy a jó *******************!!!!!!
Egyből olvasható volt az írás....
:-))))))))))))))
apexsek

Előzmény: berni (#254)
2009-03-19 21:04:27
Általában mindent személyesen intézek, csak ez kicsit speciális ügy: egyrészt lakóhelyileg Szekszárdhoz tartozunk, viszont a szóban forgó ház Pest megyében van, így az illetékességileg Budapesthez tartozik, de ami még inkább finomság, az az, hogy illetékek ügyében nincs Budapesten ügyfélszolgálat. Vannak emberek, akik jól vagy rosszul kiszabják az illetéket, neked viszont nincs lehetőséged személyesen reklamálni. Ha valaki netalán tán látta volna Juszt műsorát 2 hete, abban dettó volt egy ugyanilyen történet, mint a húgomé. Azt 2 évbe telt elintézni - tévés segítséggel...
berni

Előzmény: zdn_gemin (#249)
2009-03-19 21:03:33
Szerintem arról már hallottam volna sztorikat... :)
De nemtom, megkérdezem tőle! Ő alapvetően az uránnál volt.
H.Gábor

Előzmény: Fairy (#252)
2009-03-19 20:04:35
Te, ez Jancsid nem dolgozott a sörgyár iparvágányon a 80-as évek végén? Mintha kollégám lett volna... Vagy csak hasonlít?
Fairy

Előzmény: H.Gábor (#240)
2009-03-19 19:01:11
Hogy ne legyen nap enélkül:
[link]
Figyeljétek a finoman árnyalt körülírást: "Egy kisebb embercsoport, amelynek tagjai a falu szélén laknak"...

2009-03-19 18:54:16
Én se hallottam még arról ,hogy az apeh kiszállt volna az ún. "német használtcikk" (értsd lomos cigányok) kereskedőkhöz...

Előzmény: Bacu (#246)
2009-03-19 18:19:22
Adóhatósághoz ügyintézni csakis személyesen. Jótanács: vegyél kölcsön ismerőseidtől egy autóra való minél fékezhetetlenebb gyereket. FIGYELEM: Ha vannak is sajátok, az nem elég! :) Varázslatosan felgyorsítja az ügyintézést, ha elkezdik bontani az ügyfélszolgálatot, Te pedig hagyod, mert a k*rva űrlapjuk köti le az összes figyelmedet.
zdn_gemin

Előzmény: berni (#247)
2009-03-19 18:01:50
Sörreklám - "C" verzió

Nincs munkaviszonyom, nem vagyok dicsak és nem hordok 120 grammnál könnyebb aranyláncot.

A világ egyik legegyszerűbb és legprimitívebb nyelvét beszélem, s rajtam kívül csak a megyénkben félmillióan értik, hogy mire gondolok, amikor azt mondom: "kandesz rakló".

Magyarnak hisznek, ha külföldre megyek és nagyon örülök, hogy a magyar politika összekeveri az igazságszolgáltatást a rasszizmussal.

Büszkén gondolok anyámra, mindkét apámra és a tizennégy különböző vezetéknevű féltestvéremre.

Nem szeretem a Magyar Gárdát, a rosszul helyszínelő rendőröket és az olaszliszkai sofőröket.

Itt élek Európa szívében, mégis azt mondják, nem vagyok idevaló.

Enyingen mi vagyunk a császárok, és igenis nálunk vannak Európa legterrorizálhatóbb magyarjai.

Magyarország, én benépesítelek!
Csigabiga

2009-03-19 16:14:52
Az apeh olyannyira fatökű banda, hogy a húgomnak 8 hónapja nem tudom elintézni, hogy a tévedésből(?) ugyanarra a házra másodszor is kirótt ingatlanszerzési illetékét töröljék. Az hagyján, hogy én beküldtem már mindent háromszor, azzal nem foglalkoznak, de még azzal sem, amit a szekszárdi apeh továbbított budapestre. Bírósági ügyeknél már nem lehet azzal elodázni dolgokat, hogy valaki nem vesz át egy tértivevényes levelet, x nap múlva kézbesítettnek kell tekinteni. Nem így kedves barátainknál: apeh által apeh-hoz küldött ajánlott, tértivevényes levelet átvettek, a tértivevény vissza is érkezett szekszárdra, de a levél pesten, iktatás nélkül, szőrén-szálán eltűnt. Akkor derült ki, mikor fél év elmúltával sem történt semmi és újra elkezdtem érdeklődni, hogy akkor végre mire jutottak... De azt persze megtették, hogy a jogtalanul nyilvántartott illetéktartozás miatt állami támogatásból visszatartanak pénzt, késedelmi kamatot rónak ki, és a jogosan visszajáró szja-t meg nem fizetik ki....
berni

Előzmény: Bacu (#246)
2009-03-19 16:03:37
Apeh egy fatökű banda. Kifejezetten a kisembereket szívatják.
Furcsa mód, még sose jött olyan hír, hogy a józsefvárosi piacon a csengéket szanaszét bűntették volna.
Milliárdokat simán visszaigényelnek egyesek, míg egyszer próbálj meg csak te pár tízezret (ami jogosan is jár) visszakérni.

Az a számlalottó pedig a világ legviccesebb dolog a világon!
Ahova régen jártam edzeni, ott volt ugyan pénztárgép, de sose működött :) De számos ilyen hely van, ahol csak díszből van pénztárgép...
Bacu

Előzmény: zakany (#245)
2009-03-19 15:51:19
Azt nem értem (ha jól tudom), hogy a bíróságon nem fogadnak el olyan bizonyítékot több országban (itthon is?), ahol a rendőr, nyomozó vagy bárki kiprovokálta a bűncselekményt. Akkor a kedves APEH-nek miért van ehhez joga?
zakany

2009-03-19 15:48:05
Simán el tudom képzelni!

Főnökömnek volt anno egy kis kereskedése. Mellette volt egy pici ajándék bolt. A boltos épp zárt, és felmosott, majd kilépett az utcára és ott várta a száradást. Jött egy "kedves vevő" aki minden áron csak egy szülinapi képeslapot akart, de nagyon sürgősen, valami kamu dumával. Az eladó többször mondta, hogy zárva vannak. A vevő nem hagyta magát...
Végül az eladó benyúlt egy képeslapért, (kb. 50Ft) és az ajtóban elvette a pénzt.. Nem ment be a vizes padló miatt, nem adott blokkot. A vevő APEH próbavásárló volt! Nem tudom mennyire büntették, de tuti nem tízezer forintra...
zakany

2009-03-19 15:32:22
Ezt tegnap én is olvastam a vastagbőr blogon. Javaslom egyébként olvasásra, elég jó kis irományok vannak ott. (vastagbor.blog.hu)
Bacu

Előzmény: Kyra (#241)
2009-03-19 15:11:55
Nemrég olvastam én is!
Szinte hihetetlen! Szerintem az volt a baj, hogy nem volt qunhetese a rövidáru milliárdosnak.
Komolyra fordítva a szót, biztosan megint a szokásos sztori! Kell az üzlethelység valamelyik liberálbolsevik bibsinek a városházán, de a bótnak még élő szerződése van. Rövidáru boltnak 1.050.000.- Ft fölös pénze nincs, hitelt nem kap, így fizetni nem tud, csődeljárás, bezárás, pont. Már szabad is az üzlethelyiség! Ezt hívják törvényes szervezett bűnözői csoportnak. Már hét éve!
H.Gábor

Előzmény: Kyra (#241)
2009-03-19 14:57:34
Erről az esetről tudsz valamit?
[link]

Előzmény: H.Gábor (#240)
2009-03-19 14:44:49
Szóval!

a. A [link] oldalon nem találtam cigány-hír link-gyűjtemény!
b. Ilyen oldal nem létezik, tehát itt sincs cigány-hír link-gyűjtemény!
c. A [link] oldalon sem találtam cigány-hír link-gyűjtemény!

Na mondom magamban ebből így nem lesz százezer forint. Ekkor megkérdeztem az évek óta nálam dolgozó Orsós Ferenc (nekem csak Jancsi) Kővágószőlősi lakost aki cigány, hogy hol található a legnagyobb cigány-hír link-gyűjtemény. Először azt monda, hogy nála, mert ő ismeri az összes tetves ingyenélő bűnözőt a megyében. De ez csak vicc volt, ő egy vidám figura. Az lett a vége, hogy felhívtuk a lányát, a munkahelyén mert ő biztos tudja! És tudta is!
Tehát a helyes megoldás: [link] itt található a legnagyobb cigány-hír link-gyűjtemény!

A százezer forintot oda ígértem Jancsinak, hogy a súlyos vesebeteg felesége (2 vese átültetésen van már túl) "ingyenes" orvosi ellátására, dialízisekre fordíthassák.
Köszöni szépen nagylelkű játékodat és üdvözletét küldi Orsós Ferenc "Jancsi"! És nagyon várja az ígért pénzt.

H.Gábor

2009-03-19 13:36:14
Ez mi?
És mi a célja?
???

Idézet
Százezer forintos kérdés:

Hol található a legnagyobb cigány-hír link-gyűjtemény?

a. magyargarda.hu
b. romaonkormanyzat.hu
c. gpsgames.hu
H.Gábor

Előzmény: ID-24 (#216)
2009-03-19 13:34:11
Idézet
Százezer forintos kérdés:

Hol található a legnagyobb cigány-hír link-gyűjtemény?

a. magyargarda.hu
b. romaonkormanyzat.hu
c. gpsgames.hu
H.Gábor

Előzmény: ID-24 (#216)
2009-03-18 13:49:22
Egész nyugodt lehetsz, nem lesz belőle semmi. Akkor már egészen más dolgok miatt fogják szívni az emberek a fogukat.

Előzmény: Csigabiga (#229)
2009-03-18 13:45:35
Haha, én aztán nagyon imádom őket! :))
Amikor valaki egyszer azt mondta nekem, hogy ők is csak ugyanolyan emberek mint mi blabla... , na én kikértem magamnak, hogy engem ne vegyenek egy kalap alá olyan "férfivel", aki más pasi anusát belülről jobban ismeri mint a magáét. Na álljon már meg a menet! Hogy otthon kiben hol turkál, az engem nem érdekel, de hogy gyerekeknek kell látniuk a nyílt utcán az aberrált vonaglásukat tangában, szőrmében meg kifestve és még takaródzik is ezzel meg jogai vannak meg még házasodnak, meg még gyerekeket akarnak nevelni... hát a jó nénikéjüket! Külön olimpia, a túrót! Mégis milyen versenyszámokkal, 100 m-es fartúrás???

Előzmény: Bacu (#235)
2009-03-18 13:38:42
Persze, mert te szíveden viseled a dolgaikat :)
Bacu

Előzmény: Kyra (#234)
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 |

Új megtalálások

Bejelentkezés